Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Łukasz Zioła napisał:

Czytając to forum to można odnieść wrażenie, że Polska Gr-em stoi

Ja bym powiedziałem inaczej, tu spora część ludzi ma benzynę we krwi, i naprawdę wielu z nas żałuje że FHI poszło w innym kierunku :(

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz Zioła napisał:

czytałem to, cóż, sporo w tym prawdy niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, FilipeK napisał:

To też jakiś kierowca rajdowy? GR w czarnym chyba jest najwiekszym kotem :D

Mi akurat sie nie podoba, zlewają się kratki wlotu chłodnicy , hamulców, i mniej widać napompowanie, ale to oczywiscie rzecz gustu :) . Czerwony mimo że nie  widziałem to mi się bardziej podoba. 

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, carfit napisał:

Mi akurat sie nie podoba, zlewają się kratki wlotu chłodnicy , hamulców, i mniej widać napompowanie, ale to oczywiscie rzecz gustu :) . Czerwony mimo że nie  widziałem to mi się bardziej podoba. 

Tez tak uwazam pewne samochody zwłaszcza z duzo ilością przetłoczen , wlotów itp. duzo tracą w kolorze czarnym. Taki jest tez GR.Im jaśniej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, carfit napisał:

Mi akurat sie nie podoba, zlewają się kratki wlotu chłodnicy , hamulców, i mniej widać napompowanie, ale to oczywiscie rzecz gustu :) . Czerwony mimo że nie  widziałem to mi się bardziej podoba. 

Tu racja w 100 procentach, że wszystko sie zlewa. Nie widzialem czarnego na zywo, ale na zdjeciach wygląda jak taki mały bandyta :) Typowy sleeper przez to, że te poszerzenia i wloty są zlane. Jedno jest pewne, będe mial zagryche, którego odebrać, białą perłe czy czarnego. Zwłaszcza, ze zadnego koloru nie widziałem na zywo.  Czerwony zrobil na mnie wrazenie dopiero jak go zobaczyłem, zdjecia tego nie oddają zupełnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FilipeK napisał:

Tu racja w 100 procentach, że wszystko sie zlewa. Nie widzialem czarnego na zywo, ale na zdjeciach wygląda jak taki mały bandyta :) Typowy sleeper przez to, że te poszerzenia i wloty są zlane. Jedno jest pewne, będe mial zagryche, którego odebrać, białą perłe czy czarnego. Zwłaszcza, ze zadnego koloru nie widziałem na zywo.  Czerwony zrobil na mnie wrazenie dopiero jak go zobaczyłem, zdjecia tego nie oddają zupełnie. 


 

Trzeba tez pamiętać, ze czerwone są najszybsze ;) 

  • Haha 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, FilipeK napisał:

mizga jest ten zielony!!

zajebisty !!! aż przekazałem foto do mojej zaufanej firmy foliowej ;) czy zrobią mi coś takiego, wyglada bajka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tommo napisał:

 

Tak jakby miał trochę problem z podsterownością na wejściu w zakręt.

80km/h w tym slalomie to czołówka już, merc GT amg chyba miał 81-82km/h, a większość samochodów ma problemy by te 77km/h osiągnąć

 

np bmw 8

 

Edytowane przez Korton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Korton napisał:

80km/h w tym slalomie to czołówka już, merc GT amg chyba miał 81-82km/h, a większość samochodów ma problemy by te 77km/h osiągnąć

napisz to Cezaremu Gutowskiemu i Felixowi z Kormorana :biglol:;) . Dla mnie to auto jest genialne, mimo że już znam jego wady, ale że żyjemy w świecie social media ( niestety) to każdy ( sorry byle leszcz) żeby się wyróżnić stara się na siłę udowodnić wady w sposób taki że zwyczajnie zbyt nie umieją jeździć. Bo chyba trudno udowodnić braku umiejetności jak R.K. , Czopikowi, Byśkiniemu, czy Miękośiowi oraz innym, gdzie można znaleźć filmiki. To auto w tych czasach, zwyczajnie nie ma konkurencji, czy komuś sie podoba czy nie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie Insta to polecam profil greenovertan - https://www.instagram.com/greenovertan/

Można się rozkoszować niektórymi konfiguracjami

 

2 godziny temu, carfit napisał:

aż przekazałem foto do mojej zaufanej firmy foliowej

Do it :wub:

Edytowane przez MDsuperstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...