Skocz do zawartości

CYNA IV 02.06.2007 (SOBOTA)


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(...)

doszedlem czemu zgaslo mi auto przed gorka (...)

...ale chrzanisz, już mówiłem, że nabijanie postów podczas tego typu imprez może skutkować...powyższym lub urwanym zderzakiem i wgiętym błotnikiem :mrgreen: :wink:

(...)

Mati dzięki za codrive - Evokiller rocks :twisted:I nawet dostaliśmy bana od moderatora toru :mrgreen:

Nawet dwa, tylko o tym drugim Wojczek może powiedzieć coś więcej :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju dziękujemy za udaną imprezę!

Nowemu właścicielowi Budynia dziękujemy za kaski (chyba rowerowe) ale bez nich nie udałoby się wystartować.

Mikki dzięki za pilotowanie do Słomczyna - trochę z przygodami :mrgreen: ale daliśmy radę...

i wszystkim poznanym Forumowiczom i NieForumowiczom - oby więcej takich imprez!

 

aha

Kiełbasa z Grójca była zawodowa - opitoliłem 4 kawałki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, znowu cię nie widziałem, coś pecha mam

 

 

Stałeś koło niego :-/ Taki gość w kapelusiku z drobną dziewczyną (pozdr. Megissss :) ).

 

 

 

Dziękujęmarcinowi@klubsubaru.pl za niewyrzucenie mnie z prawego fotela jego czarnulki. Na pilota to ja się nie nadaję.

 

 

Do tego dzięki dla Shodana za demonstracjęnam wszystkim potęgi lodówki vel. Justyny

 

...i dla Pawła Przybylskiego za sprowadzenie na ziemie i pokazanie przepaści między amatorami a zawodowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję równiez za spotkanie i czekam na wyniki, bo niestety nie widziałem papierów.

 

I jeszcze ciekawa historia. Po ogłoszeniu wyników jeszcze raz pojechaliśmy na trasę, ale zamieniłem się z pilotem. Niestety poniosło go. Z górki trawiastej zjeżdzaliśmy szybko bokiem, po czym odwróciło nas tyłem i tak dojechaliśmy prawie do tych drewnianych konstrukcji wyglądajacych jak skocznia.Kawałek za nami jechał MaciekSubru, ale na szczęście zdążyliśmy się zabrać z trasy. Chyba jestem starszy o 5 lat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było GIT. moja pilotka i ja serdecznie pozdrawiamy wszystkich spotkanych forumowiczów tych wcześniej znanych jak i nie znanych :wink:

gdyby ktoś miał przypadkiem jakieś fotki mojego gieela to poproszę na pablonas@interia.pl z góry thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było naprawdę wesoło

 

Dalo sie zauwazyc. :mrgreen::mrgreen:

Widzialem tez jak inzyniera mamonia obraca. Wlasnie zmierzalem z Bimbrem co by usiasc na tych drewnianych konstrukcjach w ktore leciales. Bylem przekonany ze sie o nie oprzesz. Ale na szczescie na starchu sie skonczylo. :wink: A jak juz tam wlezlismy to wrazenia sluchowo-wzrokowe byly niesamowite. Szkoda tylko ze tak lalo... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju dziękujemy za udaną imprezę!

Nowemu właścicielowi Budynia dziękujemy za kaski (chyba rowerowe) ale bez nich nie udałoby się wystartować.

Mikki dzięki za pilotowanie do Słomczyna - trochę z przygodami :mrgreen: ale daliśmy radę...

i wszystkim poznanym Forumowiczom i NieForumowiczom - oby więcej takich imprez!

 

aha

Kiełbasa z Grójca była zawodowa - opitoliłem 4 kawałki!!!

Nie ma za co kaski zostaną na następny raz dziekuje za milą atmosferę i miłe przyjęcie nowych uczestników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to poznajesz?

 

skompromitowałes mnie do reszty :wink:

 

Stałeś koło niego :-/ Taki gość w kapelusiku z drobną dziewczyną (pozdr. Megissss ).

 

tez chciałem poznac Wuerca w realu, ale myslałem ze nie dotarł. Parę kojarze, ale niestety dopiero teraz. Moze nastepnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Organizatorom (topowa impreza :smile: ) oraz Uczestnikom.Na zwyciezcow obstawialem wiec nie bylo to zaskoczeniem kto wyjal pudlo :razz: :wink: Gratulacje.

Aha no i Adam...zajebiste kolko z Toba..mam smuge na gaciach :wink:

Mikki dzieki za koncowa probe pomiedzy wirtualnymi slupkami :wink: ubabrane mam auto jak cholera. :cool: Wurc my (z Mikolajem) tez dostalismy bana na koniec tylko ze Pani pomylila moje auto z evokillerem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla organizatorów - naprawde pełny profesjonalizm!

 

Jeszcze wczoraj na onecie wyczytałem, że ma spaść przez całą sobote 0,1mm deszczu - fajnie :mrgreen:

 

Swoją drogą to już wiem czemu takie imprezy są organizowane :wink: - Panie Andrzeju kiedy mozna wpasc na blacharke? :lol: Oczywiscie oparłem się o cholerne opony na cholernym utwardzonym odcinku po trawie :evil:

 

Chciałem też zgłosić się po nagrode za najgorszy czas :mrgreen: Trzy taryfy (wszystkie za zatrzymanie sie tylnimi kołami na lini mety - za szybki jestem :cool: ) i godzinne spoznienie na start II OS :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Aha no i Adam...zajebiste kolko z Toba..mam smuge na gaciach :wink:

No i widzisz Adam., to czwarte miejsce jednak będzie dobrze pamiętane :wink:

Przejażdżka rewela.

Mikki dzieki za koncowa probe pomiedzy wirtualnymi slupkami :wink: ubabrane mam auto jak cholera.(...)

Wracałem 70-90km/h, bo kiera tak latała, że szybciej się nie dało :roll: ,a wystarczyło umyć felgi... jeszcze nigdy nie udało mi się ich tak uświnić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stałeś koło niego :-/ Taki gość w kapelusiku z drobną dziewczyną (pozdr. Megissss ).

 

tez chciałem poznac Wuerca w realu, ale myslałem ze nie dotarł. Parę kojarze, ale niestety dopiero teraz. Moze nastepnym razem.

 

W czapce patrolówce by SIP ;-)

 

 

Hehe, nawet specjalnie ubrałem koszulkę z nickiem :cool: Następnym razem zaparkuję Rovera gdzieś gdzie będzie masa ludzi to od razu skojarzycie :wink: Co się odwlecze, to nie uciecze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży RESPECT dla organizatorów za kolejny fajny event. Jakoś nie mogę sobie wyobrażić lepiej spędzonej soboty :wink:

 

MIKKI, wielkie dzięki za pilotaż.

 

WRC fan, wiesz jak to jest "breakin' da law, breakin' da law" :twisted: a poważnie to zapraszam następnym razem, może nas tak szybko nie zbanują i uda się przejechać cały tor :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, znowu cię nie widziałem, coś pecha mam :roll:

 

 

No właśnie :!: WRC fan następnym razem masz się jakoś przedstawic większości :mrgreen: mnie tez sie przypomnij :mrgreen: bo starość nie...... :roll:

AK

ps.nie wiem kto czym jechał ale te 14-letnie :idea: Leg.T trochę namieszły :mrgreen: nie pierwszy raz podobno...Od nastepnej Cyny jakas" mokra trawka przez szczyt" (dobrze widoczna :cool: ) chyba będzie wprowadzona jako stały element tych spotkań :razz: :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim , wielkie dzieki za towarzystwo,

co prawda pojawilem sie tylko na Slomce, ale mialem wielki fun.

Tor blotno-trawiasty SUPER !

:arrow: SHODAN

Szkoda, że nie było wolnych przejazdów po torze
byly byly !!!

Na sam koniec zrobilem 4-5 kolek na Slomce :twisted: :arrow: KEn Taczdis dzieki wielkie kask !

GRatulacje dla zwyciezcow i organizatorow !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...