Skocz do zawartości

CYNA IV 02.06.2007 (SOBOTA)


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam zainteresowanych Cyną 4 :!:

 

Do godziny 9.20 wystartowało 25 zawodnikow :!: a kolo 10 czeka jeszcze na start :roll: Tak jak przewidywano wystartuje kolo 35-40 załog.

AK

ps. wynika z tego , że 8 to zbyt wczesna pora dla forumowiczow. 9 jest lepsza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zainteresowanych Cyną 4 :!:

 

Do godziny 9.20 wystartowało 25 zawodnikow :!: a kolo 10 czeka jeszcze na start :roll: Tak jak przewidywano wystartuje kolo 35-40 załog.

AK

ps. wynika z tego , że 8 to zbyt wczesna pora dla forumowiczow. 9 jest lepsza :mrgreen:

 

Panie Andrzeju kibice czekają na wieści i zdjęcia :!:

 

P.S. Może jakiś filmik macie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za fajna atmosfere, za rok startuje juz jako zawodnik. W dziale ze zdjeciami jest troszke zdjec z dzisiejszej proby w slomczynie. Zdjec jest sporo wiecej, ale przekroczylem limit dodanych zdjec, i jak mnie odblokuje, to wkleje pozostale. Pozdrawiam,

Simon1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za fajna atmosfere, za rok startuje juz jako zawodnik. W dziale ze zdjeciami jest troszke zdjec z dzisiejszej proby w slomczynie. Zdjec jest sporo wiecej, ale przekroczylem limit dodanych zdjec, i jak mnie odblokuje, to wkleje pozostale. Pozdrawiam,

Simon1

 

Simin zaloz sobie darmowe konto na www.imageshack.eu i tam ladujesz po 9 zdjec na raz i wklejaj tutaj ;)

dawaj moje zdjecia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za super zabawę, przede wszystkim dla państwa Koper za zorganizowanie IV RP ( przepraszam, IV Cyny :wink: ) dla sekretarza raju i oczywiście dla mojej pilotki vero (powinnaś jechać z lepszym kierowcą) Nie odbyło się jednak bez strat - pod domem stwierdziłem brak tablicy rejestracyjnej :evil: A taka ładna była, amerykańska... :mrgreen: Nie wytrzymała chyba spotkania z oponkami na torze. Szkoda, że tam nie odpadła, a nie gdzieś po drodze :evil:

Pozdrowienia dla wszystkich koleżanek i kolegów. Do zobaczenia (oby jak najszybciej, na Cynie V)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, ja na kierowcę nie narzekam :wink: Było mi bardzo miło pilotować lodówkę, polecam się na przyszłość. I gratuluję Nam 9 w generalce i 7 miejsca w klasie :twisted:

A tablica jest wredna, że nie odpadła odrazu, tylko w trasie. Wymień na lepszy model :wink:

 

Dzięki wszystkim za przemiłą sobotę z odrobiną adrenalinki (oponki przyciągały, ojjjj przyciągały :twisted: ). Organizatorom za.. organizację :mrgreen:

A najbardziej wytrwałym forumowiczom - za kawkę w Green Coffee :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie dla organizatorów, było całkiem fajnie. Pogoda niestety nie dopisała ale to nie wasza wina :wink: Kiedy kolejna jazda? :twisted:

 

GRATULACJE dla zwycięzców !!!

 

Obsada dzis była naprawde mocna, chyba 33 szt w klasie turbo plus dwa miśki i oczywiscie wolnessaki, które na piekielnie sliskim torze miały sporą przewagę bo nie miały turbiny jak to Szaja mówił :mrgreen:

 

A tablica jest wredna, że nie odpadła odrazu, tylko w trasie. Wymień na lepszy model

 

polecam taką jak u mnie, odpadła grzecznie bez gadania przy pierwszym, drugim lub trzecim :mrgreen::twisted: spotkaniu z oponami na torze,

 

Dziekuje wszystkim, zwłaszcza Bebnowi_wrc za super zabawe,

 

drobiazg ja tez sie fajnie bawiłem chociaz załuje ze nie mogłem dłuzej po torze poganiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla organizatorów, pozdrowienia dla obecnych, gratulacje dla zwycięzców, respekt dla kierowców legasiów (i po co komu impreza). My swoje dzisiejsze przejazdy możemy umieścić na www.taryfa.pl ale następnym razem tak łatwo skóry nie sprzedamy :)

 

Do zobaczenia na Cynie V, oby jak najszybciej (Panie Andrzeju).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE dla zwycięzców !!!

 

Obsada dzis była naprawde mocna, chyba 33 szt w klasie turbo plus dwa miśki i oczywiscie wolnessaki, które na piekielnie sliskim torze miały sporą przewagę bo nie miały turbiny jak to Szaja mówił :mrgreen:

 

Thx :cool:

Gdyby na wszystkich próbach było tak ślisko jak na torze, spokojnie można by powalczyć justysią o generalkę. Ale i tak była fajna zabawa!! :mrgreen:

Będę przyjeżdżał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim uczestnikom i widzom za przybycie. Pogoda rzeczywiście zmieniła klasyfikację. Do tego jak, twierdził organizator," utwardzony przejazd po trawie " i śliski tor wyrównał szanse aut. To dobrze bo w normalnej jeżdzie warunki czesto sie zmieniaja i moze doświadczenia z Cyny 4 przydadza sie w normalnym , polskim :twisted: ruchu drogowym :mrgreen: Przejażdżkę GT3" wylosował" Gal (100m) ze względu na warunki ale juz sama próba zajęcia miejsca to "sympatyczne" doświadczenie dla kierowcy i pasażera :shock: :razz: :mrgreen:

Pozdrawiam i do Cyny 5 jesienno-zimowej....

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...