Skocz do zawartości

CYNA IV 02.06.2007 (SOBOTA)


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to ci moze nie zapewnic tego tytułu bo taryfa to 150 % najszybszego na próbie, a przeciez mozna pojechac jeszcze wolniej :wink: , niech wygra najwolniejszy :mrgreen: powodzenia

 

z tego co kojarze to na KJS jest tak, że jeśli masz czas gorszy niż taryfa to w klasyfikacji i tak masz wpisaną taryfę. no ale nie wiem jakie przepisy są w tym "konkursie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mail :mrgreen:

 

Ta mail :P Mnie podczas rozmowy telefonicznej kazano poprostu przyjechac - nic nie wysyłac/zapisaywac itp. Bo i tak już jest tyle osob, że nie potrzeba :P

 

A ja dotre już dzis, do motelu subaru około 23-24. Co by jutro nie musiec z Łodzi przed 6 wyjeżdzac :)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOMUNIKAT :!:

 

Dla najwolniejszego zawodnika na wszystkich próbach czeka specjalna nagroda : Przejażdżka na prawym Porsche GT3

 

No to starać się Panowie i Panie :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Raju :cool:

 

To kudłaty przejedzie się prosiakiem :mrgreen:

Fajnie.

 

Kudłaty moze podejść do Pawła P. i powiedziec ze dwa lata temu Paweł jeżdził po Słomce jego Subaru to teraz logiczne jest ze Paweł powinien na pół godziny dać GT3-kę Kudłatemu :mrgreen: W ramach normalnego rewanżu kolegów rajdowców :roll:

AK

ps.Chyba nie odmówi Kudłaty wręczonych mu kluczykow :?: :razz: :mrgreen: (o ile GT3 ma kluczyk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudłaty moze podejść do Pawła P. i powiedziec ze dwa lata temu Paweł jeżdził po Słomce jego Subaru to teraz logiczne jest ze Paweł powinien na pół godziny dać GT3-kę Kudłatemu :mrgreen: W ramach normalnego rewanżu kolegów rajdowców :roll:

AK

ps.Chyba nie odmówi Kudłaty wręczonych mu kluczykow :?: :razz: :mrgreen: (o ile GT3 ma kluczyk)

 

Ja tam się nikogo prosić nie muszę o przejażdżkę. Sam sobie ją dzielnie wywalczę, zajmując zaszczytne ostatnie miejsce :mrgreen:.

 

No ale jak będzie nalegał, trudno - wsiądę i zafunduję mu te emocje, które on zafundował mi półtora roku temu :twisted::mrgreen:.

 

Andrzej Koper, to ja przyjeżdżam jutro w kudłatej peruce

 

W Twoim przypadku jedynie peruka pozwala osiągnąć efekt kudłatości (a masz za tego "najwolniejszego") :razz: :mrgreen:.

 

PS. Mogę Wam tylko powiedzieć, że jutro Was zaskoczę swoją kudłatością :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie ją dzielnie wywalczę, zajmując zaszczytne ostatnie miejsce .

obawiam się, że chętnych do zamknięcia stawki jest o wiele więcej niż tych co będą walczyć o sekundy w poszczególnych klasach :mrgreen:

 

Ludzie! to jak jest w końcu z tymi kaskami? skąd ja teraz kask wezmę :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...