Skocz do zawartości

CYNA IV 02.06.2007 (SOBOTA)


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

no co prawda to prawda, z toru do Urzedowa nie jest tak wcale daleko. . . :mrgreen::evil: zatem w sam raz rywalizacja diamentow i plejad ( dziewczyny beda mogly wybierac co jest lepsze- coz z diamentem czy gwiazdka z nieba :mrgreen: ) - chlopaki z forum mitsumaniaki tez tutaj troche dzialaja na lubelszczyznie . . .

widze ze pomysl jest i nawet realny

 

A w ponizszym linku EVO konkuruje z innymi na torze, a takze inne cuda :mrgreen:

7 kryterium ASOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no co prawda to prawda, z toru do Urzedowa nie jest tak wcale daleko. . . :mrgreen::evil: zatem w sam raz rywalizacja diamentow i plejad ( dziewczyny beda mogly wybierac co jest lepsze- coz z diamentem czy gwiazdka z nieba :mrgreen: ) - chlopaki z forum mitsumaniaki tez tutaj troche dzialaja na lubelszczyznie . . .

widze ze pomysl jest i nawet realny

 

Z Citroenem widze to bardziej realnie :cool: Do Urzędowa zadzwonie jak juz trochę "mocy nabierzecie" i zaprosze osobiscie :mrgreen: Żeby pomysłu nie przechwycili bo "warunki" do realizacji maja lepsze :wink:

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do oglądania fotek

 

Czy da się "zamówić" konkretne fotki w większej rozdzielczości? :cool:

 

pewnie ze sie da, wyslij mi szczegoly na pw

 

 

zdjęcia ładują sie dlugo bo to taki program dziwny jest, trzeba spokojnie poczekac az sie wszytsko zaladuje a pozniej juz tylko ogladac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ma jaja to nie trzeba estijaja ... wystarczy turbodziadek :wink: .

 

4 z 5 pierwszych aut to własnie legacy turbo :shock: Duze gratki :!: Naprawde fajnie latają te samochody, szczególnie jak sa wprawnie powożone.

 

i jeszcze dobra wiadomosc dla ortodoksyjnych subarumaniaków: pierwszy misiek dopiero 11 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę... żeby pokonać Evo wystarczy stara impreza kombi albo jeszcze starsze Justy :shock: :twisted:

Shodan ciesz się, że Justynką przyjechałeś bo musiałbyś się cieszyć z miejsca w drugiej dziesiątce :twisted:

 

faktycznie ty miałes przeciez 21, fajne czasy kreciłes :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki nawet nie zauwazyłem :oops: , w firmie blokuje mi sciaganie plików poprzez takie serwery, w domu odtworze bez problemu

 

BTW mam kolejna wersje swojego w sumie dosc prostego nazwiska :wink: , powinno byc Bałdyga ale mniejsza z tym :mrgreen: pewnie nieczytelnie napisałem, jak zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, ładnie pojechałeś

 

Wiesz - gdyby nie głupi błąd na ostatniej próbie polegający na zakopaniu się w błocie, zamiast pojechać górą, mógłbym nawet dogonić Łosia, co byłoby dla mnie życiowym sukcesem :mrgreen:. I jeszcze to, że jechaliśmy wszystkie próby albo w deszczu, albo - co gorsze - po rozjeżdżonym przez innych błocie... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na te wyniki, i jestem z siebie dumny. Na pierwszej próbie byłem minimalnie szybszy od shodana, na giełdzie miałem taki sam czas jak Łoś, tylko niestety dałem dupy na trawiastym łączniku :oops: , a dokładnie to inżynierowe z Toyo dali dupy :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...