Skocz do zawartości

Impreza - szybkie pytanie


Elvisiak

Rekomendowane odpowiedzi

@kristian Nie zmieści się na 292mm. Miałem je w gx z tarczą 277, przeszedłem na 292 i musiałem zmienić na 16. Mało jest 15 które mieszczą 292.

Edytowane przez Krystian Lasota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Tak w skrócie:

W maju 2022 zamontowałem nowe reflektory do Imprezy GD DEPO i mam problem z lewym (Reflektor lampa [depo] Depo 220-1112L-LDEM7)

Kilka dni temu pojawiła się para w środku. Beznadziejnie bo nic nie widać, nawet po długiej podróży niewiele schodzi. Co mogę zrobić by się jej pozbyć bez wyciągania reflektora?

 

Link do zdjęć: https://drive.google.com/drive/folders/1DgYVcpniQJPe0El9-ZnX7LtwAp-hsuO0

 

Pisałem do sklepu, czekam na odpowiedź, natomiast co Wy byście poradzili samemu zrobić zakładając, że nie przyjmą mi reklamacji?

Dzięki!

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chxckmvtx napisał:

Witam. Tak w skrócie:

W maju 2022 zamontowałem nowe reflektory do Imprezy GD DEPO i mam problem z lewym (Reflektor lampa [depo] Depo 220-1112L-LDEM7)

Kilka dni temu pojawiła się para w środku. Beznadziejnie bo nic nie widać, nawet po długiej podróży niewiele schodzi. Co mogę zrobić by się jej pozbyć bez wyciągania reflektora?

 

Link do zdjęć: https://drive.google.com/drive/folders/1DgYVcpniQJPe0El9-ZnX7LtwAp-hsuO0

 

Pisałem do sklepu, czekam na odpowiedź, natomiast co Wy byście poradzili samemu zrobić zakładając, że nie przyjmą mi reklamacji?

Dzięki!

Bez tytułu.png

w Imprezie bym tego nie robił, ale w yarisie jak mi naleciało wody tak że stały prawie 2cm wody w "łezce" na dole, to wywierciłem dwie małe dziurki od dołu żeby wypłynęło :D

nigdy więcej nie parowało

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tyłu lampy nie ma takiej gumowej rurki w kształcie litery U która odpowiada za odparowywanie wody z lampy ? Jak jest to sprawdź czy nie zapchana.

Edytowane przez ipsx82
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2022 o 11:57, chxckmvtx napisał:

Witam. Tak w skrócie:

W maju 2022 zamontowałem nowe reflektory do Imprezy GD DEPO i mam problem z lewym (Reflektor lampa [depo] Depo 220-1112L-LDEM7)

Kilka dni temu pojawiła się para w środku. Beznadziejnie bo nic nie widać, nawet po długiej podróży niewiele schodzi. Co mogę zrobić by się jej pozbyć bez wyciągania reflektora?

 

Link do zdjęć: https://drive.google.com/drive/folders/1DgYVcpniQJPe0El9-ZnX7LtwAp-hsuO0

 

Pisałem do sklepu, czekam na odpowiedź, natomiast co Wy byście poradzili samemu zrobić zakładając, że nie przyjmą mi reklamacji?

Dzięki!

Bez tytułu.png

A tak szczerze to nie przygrzał Ci ktoś gdzieś w ten zderzak z lewej strony? Albo nie jest on luźny na ślizgu, który pracując/podnosząc się w czasie jazdy doprowadził do rozszczelnienia lampy? Może być to niewidoczne z zewnątrz, ale dla wody/wilgoci wystarczy. Miałem kiedyś rozbieraną i uszczelnianą lampę - ktoś na parkingu puknął w zderzak, ten wrócił wprawdzie na swoje miejsce i nic nie było widać ale lampie to wystarczyło i zaczęła zmieniać się w akwarium ;). Pokazywał mi to gość od regeneracji na wyciągniętej lampie, rozszczelnienie schowane od dołu/tyłu. Można ew. wsadzić woreczki osuszające z silką pod dekiel lampy, pojeździć, wysuszyć. woreczki usunąć i zobaczyć czy znowu się nie zapoci. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blackphoenix1212 witam, odpiszę na szybko - w dniu jak pisałem posta ściągnąłem dekielek i sprężonym powietrzem popsikalem lampę tyle ile mogłem, dla pewności dałem woreczek od pochłaniania wilgoci - obecnie nie mam ani kropelki w lampie, w dwa dni pary brak.

Jeżeli sytuacja się powtórzy sprawdzę dokładnie lampę i w ostateczności wyśle na gwarancję.

Teraz nikt mnie nie raczej nie pacnął ale faktycznie mam wyrobiony ślizg i zderzak nie chce wskoczyć do samego końca.

Pozdrawiam ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Żonie zostawiłem na 2 dni Impreze. Nie wiem co nawciskała, ale wydaje mi się że coś zaprogramowała kluczykiem bo wcześniej dioda od alarmu (którego nie ma) na radiu się nie świeciła. Dodatkowo zaczął migać kluczyk na zegarach (zgaszony silnik). Teraz jak zamykam auto, wszystko miga. Spotkał się ktoś z tym?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, makos89 napisał:

Mówi "nie wiem o co Ci chodzi".

No właśnie :D

Bo kontrolka na zegarach zachowuje się tak jak powinna.

Po zgaszeniu silnika mruga (czy też mryga), po zamknięciu auta też.

Co do radia się nie wypowiem bo mam inne

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...