Skocz do zawartości

Impreza - szybkie pytanie


Elvisiak

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, artaa napisał:

Też mruga ;-)

 

Ale on twierdzi że tak nie było i to jest ciekawe (jeśli tak wcześniej rzeczywiście było że się nie paliło)

Niemożliwe żeby kontrolka na zegarach nie mrugała w takich sytuacjach:upside-down-face_1f643-small:

Się po prostu człowiek przez rok fiksował radością, słuchał bulgotu :biglol:

Ja też przy  Forku dopiero po ponad roku stwierdziłem, że Sturbo dużo pali, wcześniej mi to nie przeszkadzało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie impreza GG 2001 r. Mam pytanie kupiłem już sprężyny a tu psikus była zmiana w 2002 roku i zakupione nie pasują. Amortyzatory poza długością gwintu na trzpieniu różnią się czymś ?? czy mogę na szybko założyć pozmianowe poduchy ze sprężynami na wcześniejsze amory ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makos89 a masz tam czujkę drzwi? Bo jak nie styka, że zamknięte, przy drzwiach kierowcy to też nie będzie zamykało. 

 

Spróbuj czy od środka się da blokadą przy klamce zamknąć, albo guzikiem. Jeśli nie reaguje to tak jak @tomek_z pisał mechanizm do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2022 o 20:45, tomek_z napisał(a):

Siłownik centralnego zamka? Chyba każdy to przerabiał (w Subaru) :P

Ile zamiennik? Bo widzę różne części i dużą rozbieżność cenową. Trzeba programować kluczyk?

 

Nie mogę dostać się do bagażnika :facepalm:

Edytowane przez makos89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2022 o 22:04, conradek napisał(a):

@makos89 a masz tam czujkę drzwi? Bo jak nie styka, że zamknięte, przy drzwiach kierowcy to też nie będzie zamykało. 

 

Spróbuj czy od środka się da blokadą przy klamce zamknąć, albo guzikiem. Jeśli nie reaguje to tak jak @tomek_z pisał mechanizm do wymiany

 

Jak od środka zamykam drzwi to nic się nie dzieje, zamyka tylko drzwi kierowcy, tak jakby nie było centralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, makos89 napisał(a):

Jak od środka zamykam drzwi to nic się nie dzieje, zamyka tylko drzwi kierowcy, tak jakby nie było centralnego.

Chyba faktycznie silownik centralnego, albo jego zasilanie? Poprawiło się coś bez mrozu?

Nie wiem, jak jest podłączony ten siłownik, bo do tej pory zrobiłem silniczki tylnych drzwi oraz prawych przód. Tych od kierowcy jeszcze nie naprawiałem... nie pomogę :P:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

dobra bo sobie sprałem mózg a google nie pomaga.. pytanie z wstydliwych i prawdopodobnie głupich ale...

GC ma wersję WRX STi, ale nigdzie nie mogę znaleźć czy GT to wrx, a wrx sti to sti? :D

 

wiem, że to pewnie kwestia samego nazewnictwa, ale jest późno i zacząłem się zastawiać i nie wiem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krzepas napisał(a):

Hi,

 

Posiada ktoś w swoim samochodzie zestaw sworzni/końcówek Whiteline KCA313?

Zastanawiam się nad tym modem.

Czy jest odczuwalna różnica w prowadzeniu? - zestaw najtańszy nie jest...

 

Przerost formy nad treścią, jak już to zamontować KCA362 coś tam odczujesz, ale najwięcej odczujesz jak umówisz się z instruktorem 1:1 na torze. :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra bo sobie sprałem mózg a google nie pomaga.. pytanie z wstydliwych i prawdopodobnie głupich ale...
GC ma wersję WRX STi, ale nigdzie nie mogę znaleźć czy GT to wrx, a wrx sti to sti?
 
wiem, że to pewnie kwestia samego nazewnictwa, ale jest późno i zacząłem się zastawiać i nie wiem :facepalm:

GT w Europie to na innych rynkach WRX - czyli to samo.
WRX STI to STI których nie było w Europie
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Vercy napisał(a):

1.5 w GH, jeździ to cokolwiek w automacie? Jak z regulacja luzów ?

jedzie, tylko trzeba uważać na wyprzedzające Cię rowery ;). Luzy jak w DOHC, czyli drogo

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Panbenonium napisał(a):

Szybkie pytanie:

Montaż VF 48 w mejjsce TD04, czy potrzeba jakiegoś owężowania/orurowania od VF48 ?

2 nowe uszczelki + kolanko do IC 90st najlepiej silikonowe. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Panbenonium napisał(a):

carfit, kolanko kojarzysz jakieś średnicy ? IC mam od STI GH jakby to miało w czymś pomóc.

51mm 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej. Mam turbo na sprzedaż td04 z mojej imprezy gf8 z 98r. Grucha jest cała, żeliwo też. Jedyny minus z tego co widzę to łopatki wirnika są wykrzywione ale żaden luz nie występuje. Moje pytanie brzmi ile mogę za nie chcieć?

IMG20230125201357.jpg

IMG20230125201406.jpg

IMG20230125201420.jpg

received_1305438326698746.jpeg

Edytowane przez lelenbp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...