Skocz do zawartości

Impreza - szybkie pytanie


Elvisiak

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie, montuje właśnie zestaw zawieszenia Pedders, i przednie kolumny mają mimośrodowe górne mocowanie. Jak to ustawić, aby kompensowało negatyw powstały na skutek obniżenia? (foto) czy odwrotnie?

20211214_075849.thumb.jpg.900e4dc15f835b4b2ca71f1fe949ae83.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak to jest z tymi nabami między generacjami w GC? 

o co chodzi - to że typ mechanizmu klaksonu jest inny, to wiem. Ale jak wygląda sprawa z odbijaniem kierunków? jeśli użyję naby pod 92-96 do auta 99-00, to mechanizm odbijania jest nadal ten sam? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, thomson0073 napisał:

Uszanowanie. :hi:
Ma ktoś może jakie wymiary mają naklejki przód/tył "BREMBO" na złotych Brembulcach? 
Albo gdzie takie cudo kupić gotowe?

Gadaj z @eurojanek, on mi robił naklejki na Brembo. Ma też wymiary na przód i tył ode mnie :)

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica w cenie jest prawie żadna między Sachs a Exedy więc wolałbym coś co będzie działać. Doczytałem gdzieś że mogą być 2 rodzaje skrzyń w mojej Imprezie... i przy jednym z rodzajów jest dużo więcej roboty niż przy drugim... ciekawe ile będzie kosztować robota u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pientaa napisał:

Różnica w cenie jest prawie żadna między Sachs a Exedy więc wolałbym coś co będzie działać. Doczytałem gdzieś że mogą być 2 rodzaje skrzyń w mojej Imprezie... i przy jednym z rodzajów jest dużo więcej roboty niż przy drugim... ciekawe ile będzie kosztować robota u mnie...

Jeśli masz wolnossaka nie powinno być żadnej filozofii z wymianą sprzęgła 3h i silnik na stole. Exedy miałem i reklamowałam w IC dowiedziałem się tylko ze to przez mój błąd szarpało... Puki co sachs spisuje się najlepiej.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 10.01.2022 o 17:43, Daroot napisał:

Exedy mocno zeszło z jakości, widać to po postach ludzi którzy mają problem z hałasem po montażu. 

Jedyny hałas to Blitz Nud Spec, a sprzęgło ciągnie jak wściekłe.

Wrx na sterydzie.

Edytowane przez Pan Dziedzic
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...