Skocz do zawartości

Co wybrać?? jaką Imprezę??


Patryyyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

patryyyk - jednym z "problemow" jazdy impreza - niebieska i na zoltych felgach - jest to [ale inne imprezy tez to dotyczy - lecz niebieskie najbardzij bo sie w oczy rzucaja] ze na innych kierowcow dziala jak plachta na byka - szczegolnie na tych z lexusow, i innych wypasionych obciachowych bryk - trza uwazac bo w szale zawisci potrafia wyrwac do przodu po ludziach i po pasach - bez opamietania - ja to lubie takich podpuszczac - podgazuje nieco - powarcze silnikiem - swiatlo sie zmienia - oni wyrywaja do przodu jakj szaleni - a ja spokojnie ruszam sobie - a jak chce ich czasami skilowac to "odpalam" reduktor i szybkie zmiany daja swoje - fajnie jest tez na zakretach na szosie - ich wali do rowu a ja sobie prosto jade jak nic - tak wiec subaru jest narzedziem niebezpiecznym bo idioci na jego widok dostaja piany - a ty sobie spokojnie smigasz i bez szalenstw pomykasz - nawet w kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam, że Patryyk udowodnił w swoich postach, że nie jest rozpieszczonym bachorem, tylko młodym kierowcą, który ceni indywidualność i ma juz "trochę: (sorry Patryyk) poukładane w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy na widok niebieskiej autopsji tak się sami podpuszczają, że wyprzedzają pod górlę na ślepym zakręcie u którego szczytu jest skrzyżowanie i walą w poprzek przejeżdżającą ciężarówkę... :roll: Znam to z autopsji. Dobrze, że głupi ma szczęście, jak mawiają i nikomu nic się nie stało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ze na innych kierowcow dziala jak plachta na byka - szczegolnie na tych z lexusow, i innych wypasionych obciachowych bryk...

 

np BeeMWe :mrgreen: i temu podobne FałWe, najczęściej model "3" :lol:

na wyposażeniu takich kierowców:

- kaszkiet

- dres adidas

- jakies bzykadelko na prawym :wink:

- "stereo" z umc, umc, umc

- "łokieć"

 

i jakby jeszcze lewe drzwi byly przeźroczyste, zeby było widac napis adaidas na dresie i jako znak rozpoznawczy napis "ĆWIKŁA" na aucie, zeby było wiadomo, ze w srodku burak siedzi :mrgreen::lol::mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy na widok niebieskiej autopsji tak się sami podpuszczają, że wyprzedzają pod górlę na ślepym zakręcie u którego szczytu jest skrzyżowanie i walą w poprzek przejeżdżającą ciężarówkę... :roll: Znam to z autopsji. Dobrze, że głupi ma szczęście, jak mawiają i nikomu nic się nie stało...

Zjeżdżaj na pobocze, Witoldzie.

Może komuś życie ocalisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak rozwalają mnie dresy jeżdżące ... malarami, albo SC lub CC :razz:

 

Dres to stan umysłu a nie auta. Więc nie martw się, GT jeszcze tylko trochę potanieją i możemy liczyć na napływ nowych forumowiczów herbu 3 Pasków i Łyżwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak rozwalają mnie dresy jeżdżące ... malarami, albo SC lub CC :razz:

 

Dres to stan umysłu a nie auta. Więc nie martw się, GT jeszcze tylko trochę potanieją i możemy liczyć na napływ nowych forumowiczów herbu 3 Pasków i Łyżwy.

 

Nie liczyłbym na to po wejsciu imprezy MY08 :twisted: (GieTeków nie idzie tak łatwo zagazować jak BeeMWu.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mojego GT mam dopiero od miesiąca, ale podzielę się spostrzeżeniami: to auto wymaga ogromnej samokontroli. Tak jak już ktoś w tym wątku powiedział, najtrudniej jest nauczyć się jeździć nim wolno. A to konieczne, szczególnie przy braku odpowiedniego stażu za kółkiem.

 

Patryyykowi odradzam kupno GT. Mimo że prawko mam trochę dłużej (3,5 roku), czuję że sam przegiąłem odrobinę kupując sobie tak szybki wóz. A tu na dodatek kolega auto kupuje z rodzicami, co nie pomaga w samokontroli - wydaje mi się że człowiek inaczej jeździ samochodem, jeśli jest świadom tego że całkowicie pokrywa koszty jego utrzymania.

 

Bez urazy, ale po prostu oczyma duszy widzę: świeżo upieczony kierowca, w towarzystwie podjudzajacych do gazowania kolegów, za kółkiem szybkiego samochodu, w którego i tak pomogą naprawić i zatankować rodzice... ogień na każdych światłach, gaz w podłodze na prostych i Bóg wie co jeszcze.

 

Patryyyk, odpuść trochę, nie kupuj od razu 200 - konnej bryki. Pojeździj rok-dwa jakimś żwawym, ekonomicznym wozidłem, a w tym czasie zbieraj na STI ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga strona medalu jest taka, że po pewnym czasie GT zacznie ci się wydawać wolne i zamulone Zobaczysz!

 

dlatego po pewnym czasie odwiedza sie Mapteka a pozniej to juz tylko w kierunku ....... :mrgreen: :wink: Evokillera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...