Skocz do zawartości

SUV Coupe, Super SUV - mocne i mocniejsze ;)


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, radekk napisał:

wprawdzie nie w Brabusie, tylko w Maybachu siadając z tyłu musiałem buty zdejmować żeby butami nie dotykać przedniego fotela i je brudzić, więc odpuściłem. Fakt że tu na ciemnej tapicerce nie będzie tak widać, ale mnie to i tak by wkurzało:D

Myślę, że każdego mogłoby zirytować każdorazowe wsiadanie do auta połączone ze ściąganiem butów :P choć znam pewną grupę... Nie wszyscy, ale znaczna część szoferów TIRów zostawia buty na stopniu :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kiwi 4ester napisał:

ale znaczna część szoferów TIRów zostawia buty na stopniu :)

a to owszem, i jeszcze często mają kapcie

W tym Maybachu byłby problem zostawiać na stopniu, bo podczas jazdy by mogło zwiać, zresztą się chowa więc i tak by spadły:biglol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Jaca68 napisał:

Fajne auto. Dobrze widziałem, silnik wzdłużnie i przewaga napędu na tył?

@Blixten - nadal chcesz chińczyka? ;)

Wg Umowy termin odbioru to Maj, a wg info od dealera sprzed kilku dni: "planowany termin dostawy samochodu na skład celny w Polsce to na obecną chwilę 23.05.22 - 10.06.22."

Już niedługo się przekonamy czy dotrzymany zostanie termin i .... cena, bo niestety nie mam gwarantowanej ... :huh:

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jechałem dzisiaj Range Roverem 3.0 SD coś 300 kunia / 700Nm. Liczby robią wrażenie ale masa także. Dane mi było jeździć w warunkach miejskich więc co najwyżej do 70 km/h go pocisnąłem i dynamika nie zachwyca. Coś w okolicach mojego Lexa 2.0 turbo - wiadomo masa robi swoje, ale mimo wszystko miałem większe oczekiwania. Może powyżej 100 km/h lepiej jedzie. Natomiast mocno mnie rozczarowała jakość materiałów we wnętrzu. Do Japońca nie ma podejścia. Jeśli miałbym brać RR to tylko coś jeszcze mocniejszego. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
19 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Taki kloc u mnie na osiedlu stoi. Koła "tylko" 22" :upside-down-face_1f643-small:

Somsiad kupił wielkie auto i zastawia chodnik oraz - z tego co widzę - łuk na skrzyżowaniu. Ani nie ma posiadłości do objazdu, ani gdzie tego trzymać, ale pewnie jest +5 do prestiżu bo wielkie auto rekompensuje coś mniejszego. Za to matki z wózkami pójdą sobie na około, środkiem jezdni mając szansę na dłuższe podziwianie tego nabytku. I nie mam nic przeciw szybkim i mocnym autom, ale to jest już jakaś karykatura, szczególnie na osiedlu w Europie. Ale szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kristofor napisał:

Somsiad kupił wielkie auto i zastawia chodnik oraz - z tego co widzę - łuk na skrzyżowaniu. Ani nie ma posiadłości do objazdu, ani gdzie tego trzymać, ale pewnie jest +5 do prestiżu bo wielkie auto rekompensuje coś mniejszego. Za to matki z wózkami pójdą sobie na około, środkiem jezdni mając szansę na dłuższe podziwianie tego nabytku. I nie mam nic przeciw szybkim i mocnym autom, ale to jest już jakaś karykatura, szczególnie na osiedlu w Europie. Ale szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie.

Akurat - nie wiedzieć czemu - jeśli chodzi o ten kawałek chodnika, to wszyscy tam parkują ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...