Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sluchajcie, to wszystko sciema zeby zmylic przeciwnika ktory stoi po ciemnej stronie mocy! Impreza tak wygladac nie bedzie. Juz za kilka dni bedziemy spac smacznie. Bedzie dobrze. Zobaczycie. :cool:

... za kilka dni to bedziemy brac kredyty i pedzic po model 07 puki jeszcze da sie go kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :shock: :shock: :shock:.

 

Kto to zrobił? Dajcie mi tego sabotażystę, a naślę na niego Owoca i jego "kochanie inaczej" :twisted:.

 

PS. Co za dramat. Załamałem się.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ale o co chodzi :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO wygladem bije impreze tylko cena pewnie bedzie kosztowac o 1/3 wiecej niz Impreza tak mi sie wydaje

 

Niech evo kosztuje nawet 50% więcej.

Wtedy jest szansa, że część łysoli jeżdżących subaru go nie kupi.

 

z kawiorowym pozdrowieniem :twisted:

Ja jeszcze włosy mam i to DUŻO. Fakt, że troszkę szpakowate, ale dlaczego mam przeplacać.... :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ale o co chodzi :shock: :shock: :shock:

 

O to qui pro quo, udającego imprezę sedan :evil:.

 

Niech evo kosztuje nawet 50% więcej.

Wtedy jest szansa, że część łysoli jeżdżących subaru go nie kupi.

 

z kawiorowym pozdrowieniem :twisted:

 

Shodanku, kocham Cię. Dobrze mówisz.

 

Kawior power :twisted:.

 

Ja chcem evo X.

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, to wszystko sciema zeby zmylic przeciwnika ktory stoi po ciemnej stronie mocy! Impreza tak wygladac nie bedzie. Juz za kilka dni bedziemy spac smacznie. Bedzie dobrze. Zobaczycie. :cool:

Wciagałeś coś.... :mrgreen:

 

Wiara czyni cuda :twisted: Zobaczysz!

 

Nowa porcja zdjęć poważnie zachwiała moją wiarą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa porcja zdjęć poważnie zachwiała moją wiarą.

 

Widać, wiara była takiej-sobie próby... :razz: Żeby jakieś zdjęcia nią zachwiały? A co by było, gdyby wypuścili Cię na arenę z lwami, albo - co gorsza - z chrześcijanami z LPR-u....? :twisted:

 

co zrobili z wydechem w sedanie ? No i szyby z ramkami...

 

Spox, to TYLKO zewnętrzne elementy Nowego Stylu. Poczekaj na specyfikację wyposażenia... A jak kiedyś z Thanem pisaliśmy o niewyłączalnym ESP, nożnym hamulcu ręcznym, haldexie i innych takich, tośta myśleli wszyscy, że se jaja robimy.

 

Pozdrawiam z trójnogu nad szczeliną...

 

Wasza

 

Pytia

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popłakałem się, i możecie powiedzieć, że żaden ze mnie mężczyzna ale serce się kroi jak tak kultowa firma robi sobie płaczsz z drutu kolczastego.

 

Powiem krótko, nie podoba mi się. Ani wersja htb ani ten sedan. I niestety wszystkie modele coś kuleją ostatnio. Forek strasznie wyamerykanizowany, Tribeca pasuje do Subaru jak czołg do miasta, na necie gdzieś otarło mi się nowe Justy... bleh, Legacy trzyma formę - jak długo ??

 

Wiem też, że nie stać mnie na Imprezę i długo nie będzie stać, bom jeszcze niedojrzały szczyl (kiedyś byłem piękny i młody - teraz zostało tylko "i"). Ale jeżeli za kilka lat wciąż nie będzie mnie stać na klasycznego GT bo jego cena skoczy to stracę sens egzystencji.

 

Pozdrawiam, czekam w nadzieji na premierę, "los się musi odmienić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...