Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgodnie z przypuszczeniami nowa generacja Subaru nie będzie już klasycznym sedanem, tylko hatchbackiem. Na początku pojawi się odmiana 5-drzwiowa, później być może również dojdzie do niej model 3-drzwiowy. Znikną też (przynajmniej w USA) podstawowe odmiany Imprezy. Nowa generacja występować będzie tylko jako WRX i STI. Jak widać na zdjęciach, środek nie uległ znacznym przemianom. Wciąż jest ascetyczny z logicznie rozplanowanymi elementami obsługi. Całość wygląda bardzo apetycznie i spójnie. Tylny pas przypomina nieco dużego SUV-a Subaru – model Tribeca, trzeba jednak przyznać, że nowa Impreza ma swój własny styl. A już 4 kwietnia na konferencji prasowej Subaru poznamy więcej szczegółów na temat nowej Imprezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styl seata to jeszcze pol biedy. w miare sie podobał ale tooo??? nie no jestem kompletnie rozczarowany. ani sie obejrzymy a moherowe towarzystwo wsiądzie w subaru imprezy ( bo w Legacy juz widzialem) i przestanie to byc kultowa impreza...ide sie pociąć suchą bułką. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrooooo :(

 

normalnie jakbym patrzyl na Astre III albo Lacetti poszli w kanciaste jak Opel.

 

Ninja, nowej Imprezie do Astry 3d to bardzo duzo brakuje. Astra w topowych odmianach 3d jest piekna (chyba, ze miales na mysli tylko 5d ale to i tak opel wizualnie lepiej wyglada) :(

 

Zastanawia mnie jak moze wygladac wersja Imprezy 3d. Moze bedzie taka sama przepasc jak w Stilo 3d a 5d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d jest w planie ? ZTCW to nie.

 

napisalem wyzej przeciez:

 

Zgodnie z przypuszczeniami nowa generacja Subaru nie będzie już klasycznym sedanem, tylko hatchbackiem. Na początku pojawi się odmiana 5-drzwiowa, później być może również dojdzie do niej model 3-drzwiowy. Znikną też (przynajmniej w USA) podstawowe odmiany Imprezy. Nowa generacja występować będzie tylko jako WRX i STI. Jak widać na zdjęciach, środek nie uległ znacznym przemianom. Wciąż jest ascetyczny z logicznie rozplanowanymi elementami obsługi. Całość wygląda bardzo apetycznie i spójnie. Tylny pas przypomina nieco dużego SUV-a Subaru – model Tribeca, trzeba jednak przyznać, że nowa Impreza ma swój własny styl. A już 4 kwietnia na konferencji prasowej Subaru poznamy więcej szczegółów na temat nowej Imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są wkońcu ramki w oknach? :mrgreen:

 

Ja się nie mogę dopatrzyć :roll:

 

Złote fekgi? :mrgreen:

 

Przecież to jest WRX, a nie STI. Kiedy WRX miał złote felgi w serii (pomijając jakieś specjalne edycje).

 

 

Nie wiem czy zauważyliście, ale Impreza ma gadżet , którego wielu forumowiczów się domagało - MASKA NA TELESKOPACH :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...