Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ninja, Ninja ja piszę o tej wizualizacji z japońskimi krzakami.

 

A ten artykuł, który wrzuciłeś to też żadna nowość, widać, że forum nie śledzisz ;-)

 

 

Ta fotka jest w większym rozmiarze i najgorsze przypuszczenia zaczynają się spełniać...Impreza ma ramki w drzwiach :

 

3302007181217.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra :shock: , coprawda kazde nowe wcielenie od bugeya poczynając wzbudzało kontrowersje i poczatkowa sie bardzo nie podobało, ale to jest przegiecie :!: . Chyba impreza ma byc bardziej masowym samochodem niz dotychczas stad ten mocno stonowany wyglad.

NO nic trudno zmienie swojego za jakis czas na MY06 pojezdze nim z 10 lat a potem to i tak juz tylko papucie i przed telewizor :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja po prostu nie mogę na to patrzeć, bug eye były miały swój indywidualny wygląd a tu jest po prostu dążenie do jednego trendu, to jest straszne, nie długo minie mnie takie coś i nawet nie zwróce uwagi co to było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na ile lepsze będzie musiało być to coś, żeby konkurować z EVO? Może się otrząsną i Impreza MY'10 będzie znowu fajna?

To na zdjęciu nawet nie jest brzydkie, ale może równie dobrze stać w salonie seata, peugeota czy citroena. Jest całkowicie pozbawione stylu.

Zastanawiam się, czy znajdzie się wielu, którzy dobrowolnie zamienią MY'06 na to?

:sad: :sad: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pewnie cena klasykow pojdzie w gore :cool:

nie wiem skad taka decyzja o az takiej zmianie wizerunku? poprzednie modele sie nie podobaly? spece od marketingu przeprowadzily ankiete i wyszlo ze ludzie kupowaliby wiecej imprez gdyby przypominaly lacetti? po imprezie 06 spodziewalem sie ze subaru idzie w dobrym kierunku stylistycznym (zadnych kosmicznych zmian) a teraz....

 

 

ps. bardzo przypomina z boku kie

 

wrx5.jpg

m_kia_ceed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja mam taką wizje, żeby sobie do Polo wsadzić boksera kiedyś i AWD ale z imprezy Polorobić? :evil: Szczerze powiedziawszy to gdyby nie wlot na masce to moje Polo wygląda bardziej sportowo niż TO o np fiacie Punto czy Bravo nie mówiąc.

 

To ja może jeszcze swoje skojażenia dożuce

introduction_front.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to nowe cos bedzie w przyszlosci rownie kultowe :lol:

Jeśli będzie doskonałe technicznie to czemu nie. Nie takie brzydkie auta Subaru już robiło - ale tak bezpłciowego to jeszcze nigdy. Chyba, że okarze sie ładniejszy w realu niż na fotach - po Tribece byłyb to kolejny milowy krok w tę strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że subaru nie kupuje się za wygląd. Ale jeśli ten samochód jest bardziej nijaki, niż kia cee'd, a przy nim Astra III OPC to z wyglądu wściekły sportowiec (Milek - zgadzam się z Twoją opinią), i jeszcze na dokładkę nowe evo wygląda jak milion dolców to co można zrobić?

 

Według mnie cała ta rozmowa nadaje się wyłącznie do działu "nieteges" :roll:.

 

Cała moja nadzieja w tym, że jednak pojawi się STI sedan, na złotych felgach - ja wiem, że w artykule jest mowa tylko o hatch'u 3d i 5d, ale może jeszcze nie wszystko przesądzone? Może on zachowa charakter?

 

Bo jeśli nie to AutoGT może mnie wpisać na listę oczekujących na evo X :twisted:.

 

I na koniec mała dygresja: kupując ten samochód nie miałem pojęcia, że będzie ostatnim klasycznym modelem imprezy... Niestety nie jestem w ogóle szczęśliwy z tego powodu, że tak się stało... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakas firma produkuje jeszcze samochod, ktory jest tani, ma dobre osiagi, jest przyjemny w prowadzeniu, nie wazy wiecej od czolgu, jest w miare praktyczny i nie trzeba sie wstydzic jego wygladu?

 

W zasadzie tak, jeśli usunąć opcję "tani", która wyklucza opcję "dobre osiągi".

 

spece od marketingu przeprowadzily ankiete i wyszlo ze ludzie kupowaliby wiecej imprez gdyby przypominaly lacetti?

 

Otóż to - spece od marketingu, księgowi - ci, którzy produkują samochody. Widać doszli do wniosku, że fajnie robić auto dla mas. Skoro robią Imprezę 1.5 i w ten sposób rozmywają markę, to czemu nie zrobić 1.5 hatchback? Będzie konkurować z Polo, Skodą Fabią, Alteą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakas firma produkuje jeszcze samochod, ktory jest tani, ma dobre osiagi, jest przyjemny w prowadzeniu, nie wazy wiecej od czolgu, jest w miare praktyczny i nie trzeba sie wstydzic jego wygladu?

 

W zasadzie tak, jeśli usunąć opcję "tani", która wyklucza opcję "dobre osiągi".

Za $21k, nowy WRX z salonu byl dla mnie tanim samochodem z dobrymi osiagami, ktore rownie tanio mozna bylo jeszcze troche poprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...