Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dramat, dramat.

jestem kilku miesięcznym fanem subaru a tu taki kicz........

Nigdy mi sie nie podobały HTB, ale teraz to już wiem na pewno, że zawsze będę kupował sedany i kombi.

HTB jakis taki nie wyważony wizualnie.

 

od 7 kwietnia nowe odcinki Top Gear. Ciekawę co powiedza o nowym Subaru - jeszcze mam nadzieję, że to nie bedzie impreza tylko kolejny model przeznaczony dla mas z tym nowym dieslem a dla nas zostanie stara poczciwa impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

od 7 kwietnia nowe odcinki Top Gear. Ciekawę co powiedza o nowym Subaru - jeszcze mam nadzieję, że to nie bedzie impreza tylko kolejny model przeznaczony dla mas z tym nowym dieslem a dla nas zostanie stara poczciwa impreza.

 

Chyba mowisz o 9 seri ktora sie juz ponad miesiac temu w UK skonczyla nie mowia tam nic o Subaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktokolwiek trzyma w sejfie akcje FHI niech je już sprzedaje...

 

Impreza z designem koreańczyka

Foreś pewnie będzie wyglądał jak Scenic, a justy juz wiadomo, że nie przebierając w środkach bedzie to Daihatsu. ...Legacy, boję się pomyśleć jak skrzyżują go z mondeo combi (bo bagażnik musi być duży, a diesel oszczędny)

Czas całkiem poważnie rozważyć przechylenie się na stronę 3 diamentów, albo Mazdy (żeby było smieszniej brak w polsce "importera" - to i może nawet lepiej bo niedość że to dobre auta to jeszcze będą egzotyczne i nierozpoznawalne, szkoda tylko tak dużej części złożone z forda)

 

Czas umierać - świat się kończy

 

Może zrobią tak że do tego czegoś zapakują diesla a wersje benzynowe pójdą w sedana 3d?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

od 7 kwietnia nowe odcinki Top Gear. Ciekawę co powiedza o nowym Subaru - jeszcze mam nadzieję, że to nie bedzie impreza tylko kolejny model przeznaczony dla mas z tym nowym dieslem a dla nas zostanie stara poczciwa impreza.

 

Chyba mowisz o 9 seri ktora sie juz ponad miesiac temu w UK skonczyla nie mowia tam nic o Subaru ;)

 

no tak. Do nas wszystko trafia z opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Mazda]szkoda tylko tak dużej części złożone z forda)

 

co dokladnie masz na mysli? Plyte podlogowa? Silnik diesla? I to jest "duza czesc"? ;)

 

 

Powracajac do tematu, to stylista ktory zaprojektowal to cos chyba musi byc ten gosc (pierwszy z prawej):

 

eropa1999ADBauditorWong.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Mazda]szkoda tylko tak dużej części złożone z forda)

 

co dokladnie masz na mysli? Plyte podlogowa? Silnik diesla? I to jest "duza czesc"? ;)

 

 

Powracajac do tematu, to stylista ktory zaprojektowal to cos chyba musi byc ten gosc (pierwszy z prawej):

 

Obrazek

Lepiej, żeby w czapce niewidce chodził :twisted::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Mazda]szkoda tylko tak dużej części złożone z forda)

 

co dokladnie masz na mysli? Plyte podlogowa? Silnik diesla? I to jest "duza czesc"? ;)

 

 

Powracajac do tematu, to stylista ktory zaprojektowal to cos chyba musi byc ten gosc (pierwszy z prawej):

 

Obrazek

 

ciekawe czy sam będzie jeździł swoim projektem???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, będzie ciekawostka :twisted:.

 

Po pierwsze: FHI się wkurzyło, że zdjęcia wyciekły, a więc są prawdziwe.

 

Ale to dopiero pół biedy :twisted:.

 

Większa bieda jest taka, że sprytni internauci

- dopatrzyli się dwutłoczkowych zacisków w WRX-ie (grrr!)

- ustalili, że moc silnika nie drgnie ani na jotę

 

Więcej - tu: http://tiny.pl/c39k

 

I wycinek z artykułu: "The sharp eyes of the faithful have noticed that the front brakes of the 2008 model have two-pot calipers in place of the four-piston units featured by the outgoing WRX, while the carryover-specification, 224-hp 2.5-liter flat-4 with its five-speed manual transmission doesn't exactly make for ecstatic copy either."

 

Dla wszystkich załamanych, przypominam jak to było wczesniej...

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=19#19

 

Intakwrx - niestety różnica w reakcji jest kolosalna. Wtedy - głównie opinie pozytywne, a niektóre nawet bardzo ("Autko jest niesamowite!!!", "Nowa imprezka jest po prostu - to co tygryski lubia najbardziej") A dziś... :roll:

 

PS. Jakby ktoś pytał - zagłosowałem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Intakwrx - niestety różnica w reakcji jest kolosalna. Wtedy - głównie opinie pozytywne, a niektóre nawet bardzo ("Autko jest niesamowite!!!", "Nowa imprezka jest po prostu - to co tygryski lubia najbardziej") A dziś... :roll:

 

Jak to mówił Steven Segal: „Zobaczymy co zobaczymy” Nie załamujmy się, może ta Impreza to powrót do źródeł, czyli panowie z Subaru zrobili oszałamiająco jeżdżące auto, a potem jakoś to blachą i plastikami obłożyli żeby deszcz i wiatr nie rozpraszał kierowcy.... Może jak się ten obleśny grill zmieni to będzie OK. Może wersja Sti zabije wszystko co było do tej pory :P Maże na żywo się auto zupełnie inaczej prezentuje... może...

 

P.S. Może nikt tego nie będzie chciał brać to wtedy tanio się kupi :P Bo dla mnie w Imprezie najważniejsze to prowadzenie osiągi i niezawodność. Przynajmniej nie będę już mieć tej najbrzydszej wersji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...