Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

Moze i mozna sie przyzwyczaic, ale ja im nie wybacze, ze zakonczyli linie najpiekniejszego kombi wszechczasow =(

 

p.s. to przypomina zmiane w wygladzie Civic z VI na VII generacje (5d nawet podobna do tego brzydactwa na gorze). Na szczescie VIII generacja uratowala honor Hondy, wiec moze tak tez bedzie z Impreza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Koń jaki jest każdy widzi :???:

 

Ciekawi, co spowodowało zmiane stylu, tak drastyczną :shock: :?:

 

Subaru nie kupowało sie dla wyglądu zewnetrznego, ani lub też zwłaszcza dla wewnetrznego, ale teraz to już trzeba mieć dużo samozaparcia :mrgreen:

 

"zewnetrzne fuj" jak malowane :evil:

 

czas pokaże czy był to strzał w kolano czy też w dziesiątke :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jeśli ten syf będzie pod nazwą Impreza to po prostu pohańbią tę nazwe. :evil:

 

Owszem mogli sobie(Subaru) wprowadzić hatchbacka z dieselkiem :roll: ale o nazwie "Kupson" albo "ciotons" ale nie Impreza :shock:

 

Nikt z nas posiadaczy, wielbicieli itp. maniaków Imprezy nie wymaga, żeby w tym aucie było 8 strefowych klimatyzacji czy tempomatu. Ci co mają kupić to to kupią.

Nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje Sti za ok. 185tys gdzie w środku nie ma prawie nic.

Ale czy komuś to przeszkadza?? czy komuś potrzebny jest bajer z diodą która podświetla gałkę?? Nie bardzo, wiadomo mogło by być to czy owo, ale nie koniecznie, przeżyje byleby auto miało charakter, a to cuś nie ma(tak wynika ze zdjęć) :evil:

 

owszem podstawowa wersja silnikowa Imprezy mogłaby się różnić od Wrx i Wrx Sti.

Tak jest w teraźniejszym lancerze. Evo wygląda ciut inaczej :wink:

 

Można by gadać i gadać :sad: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna mieszanka, nie widze tam stylu Subaru, za to widze rameczki na szybach :shock: źle sie dzieje... To jest jakis zwykly kompakt a nie Impreza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza z wyglądu stała się bezpłciowa :sad:

 

Widać subaru testuje lojalność klientów do granic możliwości. Jestem ciekaw jak będzie kształtowała się sprzedaż STI. Lepiej żeby nowe STI jeździło lepiej niż EVO X.

 

Ja gdybym miał te 190 tys. zł i mając świadomość, że Mitsu wygląda lepiej i jeździ lepiej ze 100% pewnością nie wydałbym ich na nijako wyglądające auto i to jeszcze w dodatku o nadwoziu typu hatch back.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza jest tańsz miż np Nissan 350Z i ma lepszego kopa :twisted:

Ale w obecnej sytuacji to chyba wolałbym dożucić 20ki kupić Niasana nie mówiącjuż o Evo który oprócz wszytskiego w czym bijeimpreze jest po prostu tańszy.

A może wręcz przeciwnie Subaru stało się zbyt popylarnei trzeba popsuć jego wizerunek żeby wierni pozostali mu tylko najwięksi fani :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, koniec swiata.

Przemeq, pytanie, jak sie sypie EVO. Zapytaj....

Pozostaja: EVO, istotnie cudo... M3, RS4, A5, Az strach pomyslec... jakies dwumiejscowe??? Odpada.

Chyba przejde na jasna strone mocy i kupie cos cichego, wygodnego, ekonomicznego.... rany boskie wychodzi na Mondeło TDI, Kilujta mie przed zakupem, zebym wstydu nie narobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli, powoli rośnie wartość mojego GTka - może zainwestuję i kupię drugiego :mrgreen:

Bedziemy urzadzac przetarg na moje auto za dwa i pol roku.

 

No ja kupując bugeya myślałem że mam naprawdę zły gust. Ale patrząc na to coś zastanawiam co kurduple chcieli pokazać robiąc tego lanosa...... Dla mnie jest to tragedia i oficjalne przejście na strone Mitsu którego nigdy nie szanowałem tak jak Subaru. DObrze że moje auto ma mały przebiego bo jeszcze się nim nacieszę a potem zmiana marki. ZMUSILI MNIE!!!! :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos cichego, wygodnego, ekonomicznego.... rany boskie wychodzi na Mondeło TDI,

Lepiej Kia Cee'd. Lepsza od Mondziaka pod każdym względem, a sygnał "nic nikomu nie muszę udowadniać samochodem" - bardziej czytelny :twisted:

 

* * * * *

Uwaga, mówię teraz serio: mnie ten nowy imidż nie przeszkadza. Mnie przeszkadza cena nówki w salonie. Jeśli technika będzie taka jak była, albo lepsza, to niech se nowe Subaru wygląda, jak chce. Wszystkie były brzydkie, to co, nowy nie może?

I tak za rok je pokochacie... a za pięć będą klasykami :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...