Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet dla barbie liczy się rozmiar :P

Nawet? :twisted:

 

Tak poważnie to powtórzę to co już kiedyś pisałam: po co ja sprzedałam Lanosa? Patrząc na te zdjęcia... miałabym kultowe auto :mrgreen:

Ja wiem, że to nie jest najważniejsze, żeby to było ładne, ale to to jakiś totalne nieporozumienie. Od kiedy pamiętam Impreza w sobie to coś i zobaczenie jej kątem oka nawet na ułamek sekundy nie wzbudzało żadnych wątpliwości, że to właśnie Impreza, samochód inny niż wszystkie. I to dotyczyło wszystkich (mimo, że brzydkich) kolejnych wersji. A to jest taka żenada, że nie potrafię tego nawet ubrać w słowa. Wywalenie góry kasy na samochód, do którego będę podchodzić/wsiadać z zamkniętymi oczami jest przesadą, mimo, że nie dla wyglądu się go kupuje. Więc jeśli te łobrazki są prawdziwe (bo nie wierzę), to moja przygoda z Subaru skończy się szybciej niż zaczęła :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj wiecej zdjec hondy

 

http://multimedia.motoplaneta.pl/g.php?modex=pokaz&T[id]=231

 

czas pomyslec o zmianie marki na honde, czy mitsu, nie ma wyjscia

 

Naprawdę tak sobie wyobrażałem "nową imprezę" dopóki nie zobaczyłem zdjęć i dopóki honda nie urzeczywistniła moich wizji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj wiecej zdjec hondy

 

http://multimedia.motoplaneta.pl/g.php?modex=pokaz&T[id]=231

 

czas pomyslec o zmianie marki na honde, czy mitsu, nie ma wyjscia

 

Jeżeli choć w 60 % nowa Impreza bedzie przypominać tego smacznego sedana, to będzie to skandal na skale wyprodukowania bug`a (chodzi o skale skandalu jaki wtedy on wywołał) i wkońcu przejdzie do klasyki.

Ale to ze zdjęć to już ładniejsza jest czarna Tribeca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Civic Type-R sedan jest oferowany tylko i wylacznie na Japonie. U nas nie ma co o nim marzyc. Ma 225KM (uzyskiwane z tego samego silnika co CTR/Si), szpere, heble Brembo i wielowachacz z tylu a Europejczykom kitajce wciskaja wersje 201 konną, bez LSD, bez wielowachacza i do tego calkiem ciezkiego kloca, ktory i tak jest calkiem niezly aczkolwiek gorzej jezdzi od poprzedniego 7gen. Civa Type-R

 

Co do Imprezy to za kilka dni sie wszyscy przekonamy (o ile zostanie zaprezentowana nowa Impra) i wtedy wszyscy hucznie wyglosimy nowe zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Przemqiem z tym co napisał. Mitsubishi wydaje się być bardziej dojżałe w tym co robi.

Subaru może wpadło na pomysł stworzenia samochodu bardziej kompaktowego by poprawić swoje wyniki w rajdach ( takie 206 wrc) ale zapomnieli o tym że wszelkie zawody motorowe zostały stworzone po to by zwiększać sprzedaż.

Coż więc po tym ze subaru bedzie mistrzem konstruktorów w przyszłym roku jak nikt nie bedzie chciał takiej imprezy kupić !!!!

Może subarce jest potrzebny prztyczek w nos od klijentow to sie nauczy jak ma wygladać impreza !!!!

Ale poczekajmy do oficjalnej prezentacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy to jedynie zmiana designu czy tez jakiejs strategii, czy jak mówi Wrc fan, zmiana nie wiadomo czego i z jakiego powodu, czyli podtrzymanie walnietych [co po niektórych] pomysłów stylistycznych, które mialy miejsce przez lata :?: :shock:

 

Tylko w tym widze jaka kolwiek konsekwencje :roll:

 

Mozna pospekulowac teraz jak musialo by to jezdzic, zeby przymknac oczy na cala reszte i dalej kultywowac opinie ze Subaru nie kupuje sie dla wygladu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Imprezy z dieslem muszą tak beznadziejnie wyglądać, to zrozumiałe :evil: , ale te benzynowe to muszą być kozaki :cool: , już nie mogę doczekać się premiery.

 

...ale ja jestem naiwny :oops: nabrałem się nawet na podpis Murzyna.

:mrgreen:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z powodow mojej rejestracji na tym forum byla mozliwosc napisania tych slow.

Dla mnie najpiekniejsza Impreza byla/jest/bedzie model A8 - 555 czyli auto, ktorym Polak zdobyl w 1997 roku Rajdowe Mistrzostwo Europy, a byli to Krzysztof Holowczyc i Maciej Wislawski.

Modele pozniejsze az do (jeszcze) aktualnej mi sie nie podobaja. Aktualna "twarz" Imprezy jest w moim mniemaniu na 2 miejscu po modelu pierwszej serii.

 

Jednak nawet modele z lat '01-'05 sa piekne przy tym co widac na fotkach w tym temacie.

Przeciez to musi byc jakas totalna pomylka.

Po co zmieniac cos co jest dobre? Przytaczaliscie tu Fiata Stilo. To przyklad na to, ze lepiej trzymac sie tego co dobre niz wymyslac jakies cuda (w koncu nastepca Stilo jest znacznie upodobniony do COTY 1994 Bravo/Brava). W Subaru chyba jeszcze nie zdaja sobie sprawy z tego co zrobili!!

SUBARU IMPREZIE ad 2008 ja mowie NIE :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Niby Imprezy nie kupuje się dla wyglądu jak i ogólnie pozostałych modeli Subaru, ale muszą w sobie mieć to coś. Imprezie 2008 (na podstawie fot), brakuje tego czegoś, a nawet czegoś więcej. Brakuje jej tego wyróżnika, chociaż nadal będzie wiadomo po zerknięciu kątem oka, że to Impreza - takiego nijakiego samochodu nie da się nie zauważyć :razz: :sad: Co więcej jak usłyszymy z ust "naszego rozmówcy", że właśnie kupił nowe Lacetti - to będziemy wiedzieć, że "ziom" ma nową Imprezę :evil: A czy MY08 zostanie kultowym samochodem mimo swojego wyglądu to odpowiem, że TAK! - ale wśród "armii księdza dyrektora" :neutral: Dobrze, że mam profil na forum Evo, a Mitsubishi przygarnia zbłąkane owieczki i wyciąga nam pomocne Evo X...yyy... znaczy się pomocną dłoń :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...