Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Patrząc obiektywnie,dla zwykłego Kowalskiego Impreza nigdy nie była pięknością,szczególnie jeśli nie wiedział nic o rajdowych korzeniach itp.A już np.takie 911 nawet dla laika jest ładne,wystarczy 1 rzut oka żeby to stwierdzić.Przecież nie znajdziesz na tym forum osoby która jeździ Subaru tylko i wyłącznie ze względów estetycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc w kolejności od spekulacji, zdjęć szpiegowskich, PS, fotek z gazetek i tych z interii z tego tygodnia, przestałem mieć nadzieję na to, że Subaru zbliży się charakterkiem do evo X.

Jeszcze tli się we mnie odrobina niepewności, czy nie zrobią tego, co Toyota z Corollą/Aurisem po tym, jak Honda pokazala nowego Civica....

Może dlatego ta zwłoka i przesunięcie terminu prezentacji z Genewy na NY. Może......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano w kolejnej powtórce TG było porównanie Impry i Evo. Wygralo to ostatnie (na torze) ale chopki lepiej wybirała jedyna sluszna...

 

Oglądałem ten odcinek TG jedząc śniadanie i tak mi się zrobiło błogo. Tak se pomyślałem, jak uwielbiam mojego estiaja za to, jaki jest (ok - tam był MY'04, ale to teraz bez znaczenia): brzydki, ale charakterystyczny, jedyny w swoim rodzaju. I jak fajnie jeździ. I że mam go rok i trzy miesiące, a banan z gęby nie schodzi.

 

A tu co? Godzinę później pojawiły się zdjęcia tego qui pro quo, przypominającego nijakiego koreańczyka i się załamałem... :roll: (musiałem potem przeprowadzić na sobie terapię na zakrętach na Trasie Toruńskiej :mrgreen:)

 

FAZA666, dawid - podpisuję się po tym, co napisaliście... :roll:

 

FUKS - jestem na tym samym etapie, co Ty. Liczę, że jednak będzie sedan, który niebieski na złotych felgach i z "barkiem" będzie znów wyglądał, jak impreza 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem jak będzie :!: Się zmieni miejscami EVO ze STI... to Sti wszystkie testy wygrywać będzie o 1s ale na koniec wszyscy stwierdzą że EVO wolą... Jest nadzieja że nowa Impreza będzie zgrabna szybka i powabna, bo EVO jest ładne to fakt, ale nie wygląda na piórko.

 

 

P.S. Nie wiem co się martwicie tak Impreze ludzie często mulą z koreańskochinskimi wynalazkami, teraz te wynalazki będą mylić z Imprezą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra :shock: , coprawda kazde nowe wcielenie od bugeya poczynając wzbudzało kontrowersje i poczatkowa sie bardzo nie podobało, ale to jest przegiecie :!: .
Ta wersja, którą ty masz nie wzbudzała kontrowersji i wielu ją stawia obok lub lekko poniżej GT.

 

Ja nadal nie wierzę, że tamta poczwara to prawdziwa Impreza.

 

Przy tym czymś to wieśtjuningowy-volviastyalfowóz dziesięć wygląda świetnie :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zmieni miejscami EVO ze STI... to Sti wszystkie testy wygrywać będzie o 1s ale na koniec wszyscy stwierdzą że EVO wolą... Jest nadzieja że nowa Impreza będzie zgrabna szybka i powabna, bo EVO jest ładne to fakt, ale nie wygląda na piórko.

 

To samo pomyślałem... Tylko teraz nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać :!:

 

 

JA liczę głęboko w duszy, że to jest jakaś prowokacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zupa była za słona...

Bo Legacy się za słabo sprzedawało...

 

Legacy STI są produkowane na brytyjski rynek czy jest to Import s Japonii?

 

 

JA liczę głęboko w duszy, że to jest jakaś prowokacja ;)
Moje czerwone fotki są z francuskiej strony, tamte niebieskie widziałem na np. niemieckiej. Z tylu źródeł i to 2 różne prowokacje? Wątpliwe.

 

Jedyna nadzieja w tym, że to nie jest Impreza tylko jakiś nowy model, który np. zastąpi Imprezę WRX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, przejmujecie się....patrząc na to jak Subaru postępowało z New Age'em za jakieś 2 lata można spodziewać się liftingu :wink:

 

Szkoda, że Subaru ma problemy z ustaleniem jakiegoś jednego stylistycznego trendu i co chwilę zmienia styl. Najpierw bug-eye, który wyskoczył "ni z gruchy ni z pietruchy". Potem Forester MY03 zaprojektowany przez Greka, który miał być początkiem nowego stylu w Subaru (powiedzmy, że Impreza MY03 była mniej więcej w tym stylu, jednak nowe Legacy było już kompletnie inne). Potem pomysł na grill w "samolot" i Tribeca a po niej lifting Imprezy i Forestera, jednak jak w przypadku Imprezy udało się jakoś zaadaptować ten grill tak Forester jest kompletnie z innej parafii. No i wreszcie Impreza 08... :neutral:

 

To już nowy Rover zaprojektowany przez Chińczyków jest mniej nijaki :mrgreen:

8e4b6474b390d7c0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, faktycznie my 05 był dosc spokojnie przyjety, ale tak krytykowany seat look na zywo wyglada imho rewelacyjnie, wiec pocieszam sie ze my08 na zywca bedzie niezly.

 

Najgorsze ze subaru rezygnuje pokolei z cech charakterystycznych (ramki w drzwiach, silnik 2,5 bez typowego bulgotu boxera itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, przejmujecie się....patrząc na to jak Subaru postępowało z New Age'em za jakieś 2 lata można spodziewać się liftingu

 

Z jednej strony to fajnie, że taki lifting będzie - bo będzie na pewno, jeśli MY'08 będzie faktycznie wyglądał, jak na tych fotach i nie spełnią się moje "marzenia" dot. sedana. Ale z drugiej denerwujące jest to, że subaru miota się, jak szalone: po cudownym GT, bug eye - jak słusznie zauważył WRC Fan - ni stąd, ni zowąd (pomijam to, że dziś w swej brzydocie jest już klasykiem), potem 03-05 do ludzi, a potem ten nieszczęsny lotniczy grill... A tymczasem mitsu przechodzi stopniową evolucję, wciąż wygląda klasycznie i dobrze; jak się postawi Evo I przy Evo IX to widać różnicę, ale już między np. VIII a IX, czy VII a VIII różnicę zauważyć mogą tylko znawcy tematu. I komu to przeszkadza?

 

A co więcej: po dziewięciu generacjach przyszedł czas na bardziej radykalną zmianę, ale bryła evo X jest wciąż ta sama, samochód dogania epokę swoim wyglądem, ale nie traci ducha. I tego niestety nie da się powiedzieć o nowej imprezie...

 

I nie chodzi mi o to, by kurczowo trzymać się przeszłości i hołdować tradycji - na radykalną zmianę też jest czas. Ale jeśli ta radykalna zmiana polega na ucięciu jaj, to mi to takim zmianom trudno kibicować :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...