Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

Może subaru zatrudniło tego samego styliste co BMW przy liftingu modelu 3/5. Choć 5 wyszła im super. Ja narazie patrząc na te zdjęcia nowego Legacy/Outbacka widze coraz więcej podobieństwa do Opla Omegi :( :( :(. A co do Imprezy to poczekamy zobaczymy, nie zdziwił bym się, jak szybko po premierze pojawią się pakiety stylizacyjne np. inny bardziej agresywny zderzak przedni, progi, tylny inny zderzak w hatchbaku spoiler na szybe ala WRC. Co do sedana ciekawi mnie jak przymocować do niego wysoki spoiler taki jak są teraz stosowane, bo ten niski wygląda jak wielka porażka. Ogólnie już widze sobie z głowie jak będzie wyglądała podstawowa modyfikacja tego auta np. w kolorze białym, nowa maska carbonowa + wystający kurnik carbonowy, inny intercooler a nie jakiś grill kwadratowy, zderzak przedni, tylny i progi carbonowe, no i jakiś konkretny wydech, do tego felgi 10 ramienne BBS w kolorze ciemnym(jakiś antracyt)...

Osobna kwestia jest taka że europa zawsze była bardziej wymagająca od amerykanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnie już widze sobie z głowie jak będzie wyglądała podstawowa modyfikacja tego auta np. w kolorze białym, nowa maska carbonowa + wystający kurnik carbonowy, inny intercooler a nie jakiś grill kwadratowy, zderzak przedni, tylny i progi carbonowe, no i jakiś konkretny wydech, do tego felgi 10 ramienne BBS w kolorze ciemnym(jakiś antracyt)...

 

Taaa... Idealna recepta na tuning graniczący z wieś tuningiej (albo nawet przekraczający tę granicę) :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes, it’s a hatch. Well, a 5-door hatch at least. No, that doesn’t mean the Sedan is “dead.” Subaru knows that mainstream North America isn’t as enamored by hatchbacks as the rest of the world. So it has also taken the effort to prepare a sedan variant, exclusive for the US market.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekalem na oficjalna premiere w NY, majac odrobine nadziei ze to fake, niestety Subaru Media przyslalo mi to:

 

http://www.media.subaru-global.com/eng/whats_new/07_04_03_02e.pdf

 

chyba mniej wiecej to samo co chyba Michal wkleil, tyle ze tu sa oficjalne fotki. Jak ktos sie jeszcze ludzi ze to fake, to niestety.

 

Czuje sie jakby mi kumpla zasztyletowali, mimo ze to tylko kupa blachy przeciez, ale przykro... w dodatku co chwila widze na ulicy jakies sliczne GTczki i Mazdy 3 chwile pozniej (to popularne gowno jest). Tortura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie już widze sobie z głowie jak będzie wyglądała podstawowa modyfikacja tego auta np. w kolorze białym, nowa maska carbonowa + wystający kurnik carbonowy, inny intercooler a nie jakiś grill kwadratowy, zderzak przedni, tylny i progi carbonowe, no i jakiś konkretny wydech, do tego felgi 10 ramienne BBS w kolorze ciemnym(jakiś antracyt)...

 

Taaa... Idealna recepta na tuning graniczący z wieś tuningiej (albo nawet przekraczający tę granicę) :twisted:.

Przemeq, wszystko zależy jak to będzie wyglądać, widziałem już kilka aut w takim zestawieniu i wyglądało to nieźle, choć hmmm Lacetii może wyglądać inaczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

 

Obrazek

 

W sumie to jakby zrobic Impreze Coupe to by pewnie wygladala jak na pierwszym zdjeciu ;)

 

Odstaw te grzyby bo niedlugo nic ci juz nie pomoze i wykreci cie jeszcze bardziej. Podobienstw zero

Widziales chociaz na zywo z bliska nowe Si?

Na avatarze twoja twarz wyglada wyjatkowo gejosko, taki rasowy dzieciecy plebs... chociaz moze jak cie zobacze to zmienie zdanie, kto wie

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby się wkurzyć, wlazłem na stronę evo. Tam jest prezentacja prototype X. A w niej takie stwierdzenie, zwieńczające opis usprawnień technicznych:

 

"The Prototype X makes a very clear statement", a potem:

 

"...getting the power to the ground may be the best part of all. With Mitsubishi super all-wheel control system, giving unprecedented traction and grip, the next generation lancer evolution promises to be a driver's car"

 

Ciekawe, co powiedziano by w prezentacji nowej imprezy? Pewnie to:

 

"The new impreza can now carry three Tour-size golf bags"...

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek - przyznaję Ci właśnie paseczek za wypowiedź pod adresem Thana. Możesz się z nim nie zgadzać i wkurzać na jego wypowiedzi/teorie, ale nie masz go prawa obrażać.

 

PS. Co do braku podobieństwa się wypowiadałem - według mnie też jest żadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odstaw te grzyby bo niedlugo nic ci juz nie pomoze i wykreci cie jeszcze bardziej. Podobienstw zero

Widziales chociaz na zywo z bliska nowe Si?

Na avatarze twoja twarz wyglada wyjatkowo gejosko, taki rasowy dzieciecy plebs... chociaz moze jak cie zobacze to zmienie zdanie, kto wie

Pzdr.

Wieś tańczy i śpiewa. :roll: Nie pierwszy raz z resztą. :roll: :evil:

 

PS. Sorry za offtopa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arti, odpusc, kazdego moze poniesc czasem :)

Nie pomyslalem, ze moj post moze oobrazic wlasciciela Civica Si, chcialem raczej dac nadzieje, ze gdyby miala powstac Impreza Coupe to by mogla wygladac rownie dobrze jak Honda, (bo mi ja troche przypomina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than, po mnie sie nie spodziewales? ;) Nie wierze. Poza tym chyba dobrze powinienes wiedziec, ze wszystkich moich slow nie nalezy brac mocno do siebie. Co jak co ale pewne osoby wiedza to bardzo dobrze.

Arti, w innej sytuacji bym ci cos konkretnego odpisal ale tym razem sobie odpuszcze a tak pozatym to nie obrazaj "wiesniakow"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...