Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przypominam, co p[oniektorym, kolegom, ze EVO nie jest o ile wiem, samochodem bezawaryjnym. Pekaja bloki i takie tam tego ten...

mozliwe, ze moje info sa klamliwe i zrodlo nie podlegalo lustracji w zwiazku z tym klamie jak nieprzymierzajac rog kurski..... ale moze warto i to tym pomyslec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylicie sie, chlopacy, oj sie mylicie.

bylo brzydkie, jest brzydkie i bedzie brzydkie.

ergo - i tak sie zakochacie........

trzy spojlery wystarcza, albo piec i po krzyku.

no ludzie, popatrzta na cywilne, ze sie tak wyraze imprezkie 1.5ts.

czy jak ja tam zwal.....

 

piekna jest?

 

a popatrzcie na wrx/sti

piekne som?

no nie, ale udaja ze sa. bo ludnosc wie, ze one maja byc piekne. tak jakm niektore filmy maja byc smieszne, a jak sie nie smiejesz tops glupi.

i wsio.

wazne zeby zapach byl wlasciwy i chemia wam ruszy.... nie ma bata.,

wpuszcza to w pierwszy rajd, od razu wam rura zmieknie.

jakbyscie nie rozumieli.........

idzta na forum citroena, tam pewnie zakochani sa w C4 teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mieć nadzieję, że ramki i wodogłowie stylistyczne nie popsuje Legacy. W zasadzie po premierze nowej imprezy oczekiwałbym wprowadzenia do sprzedaży Legaca z turbinką (oczywiście GT a nie dyszla, bo ten wiadomo, że będzie), bo chyba FHI nie łudzi się, że ta krzyżówka koszmarnych snów niespełnionych stylistów będzie miała lepszą sprzedaż niż obecne auta? Kto kupi takiego spapranego lacetti z ciężkim i paliwożernym napędem? Idąc dzisiaj ulicą i oglądając różne auta dochodzę do wniosku, że twórcy Logana czy Thalii wcale takiej kaszany nie odwalili :)

Tak naprawdę to nowy wygląd imprezy mi powiewa, ale wstawienie ramek w drzwi to profanacja podobna do zastąpienia boksera rzędówką a AWD jakimś haldexem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha smieszne tez jestem troche poddenerwowana jak kazdy i mam prawo zrobic takie male bledy. Subaru posadzane jest o wieksze i co? :cool:

Juz poprawilem ten US a "wogole" olewam :wink:

No faktycznie widać, że poddenerwowanie tobie się udzieliło, a czy może jest coś o czym nie wiemy, a chciałbyś (czy też chciałabyś?) nam powiedzieć... :roll: :wink:

 

Ps. to jedynie uwiarygadnia twoje zdenerwowanie wywołane przez FHI

 

Dawide-GP to akurat napisalem celowo :wink: jeszcze chcialem dodac "jak przed okresem" ake sie powstrzymalam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic trzeba będzie większe świnki wycinać... :roll: Najlepiej takie, żeby zasłoniły całe to paskudztwo... Chociaż nie :idea: :!: Niniejszym informuję, że świnek na lanosa nie będzie :evil: I nawet mnie nie próbować prosić :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tkwie w tej myśli, ciągle wierze w jutro :shock:

 

Cóż, narazie wstrzymuję się z komentarzami od serca, bo zarobię pasek jako całkowity nowicjusz :mrgreen: Ale co racja, to racja, oficjalne gradobicie na całego można będzie zacząć jutro, no chyba, że czeka nas jakaś ~pozytywna~ niespodzianka. Będę przynajmniej miał pewność czy moja przyszłość leży w antyku :P (albo raczej leży i kwiczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pamietam doskonale jak wiekszosc lamentowala nad Seatem MY06..... a teraz? Widzialem juz 4 czy 5 osob, ktore pisza, ze chca odkupic za jakis czas STI Przemqa :cool: Moze jednak na zywo Impreza bedzie wygladala bardziej apetycznie? Na zdjeciach, ktore wrzucil Than, wypadla calkiem niezle aczkolwiek bez rewelacji. Czekamy na chwile prawdy

 

Milek - fajnie, że nie tracisz nadziei. Rzeczywiście, co do MY'06 pierwsze opinie były takie, że jest brzydka. Ale nikt nie mówił, że jest bez charakteru. Poza tym MY'06 kontynuował tradycję, bo:

- był to sedan

- ze skrzydłem

- miał drzwi bez ramek

- był skonstruowany w tym samym celu, co poprzednie modele

- mimo paskudnego grilla, miał parę rzeczy, które wzbudziły od razu pozytywne opinie (dyfuzor, mały spojler, czerwone zegary w wersji EU, DCCD w serii).

 

A w przypadku MY'08 niestety jest inna logika (ma być wygodnie, komfortowo) i zmiany, z którymi jest się chyba wszystkim trudno zgodzić (ramki, produkcja w US).

 

Powiem tyle: obyś to jednak Ty miał rację i oby impreza zwaliła nas na żywo z nóg. Howgh! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, nie zapominaj ze wtedy na samym poczatku zaprezentowano STI, wiec i wymieniane zalozenia byly inne: "wprowadzamy dyfuzor bo..." "spojler dachowy, bo...", "DCCD bo..."

 

Jak narazie Impreza MY08 zostala zaprezentowana tylko w wersji cywilnej, wiec i nacisk zostal kladziony na te, dla nas, nudne elementy. Jestem pewien, ze jak nastapi prezentacja STI MY08 to tez bedzie mowione, ze chcieli stworzyc jeszsze szybsze, jeszcze bardziej drastyczne etc itp

 

Ale co do braku braku ramek to sie zgadzam - jedyne wytlumaczenie na taka decyzje jakie mi przychodzi do glowy to ze jednak czesto zdarzalo sie ze powyzej 180km/h swiszczalo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co do braku braku ramek to sie zgadzam - jedyne wytlumaczenie na taka decyzje jakie mi przychodzi do glowy to ze jednak czesto zdarzalo sie ze powyzej 180km/h swiszczalo :roll:

Ma to szczególne znaczenie w USA i Japonii gdzie przecież wszyscy podróżują z takimi prędkościami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urosło się temu wątku nieco ;)

Co do sedana, który i tak mnie nie interesował, ale był nadzieją że będzie chociaż względnie lepiej... nie wiem co powiedzieć. Wiele jestem w stanie znieść, ale jednak nie kupię auta, na widok którego mam odruchy wymiotne. Obawiam się że trzeba będzie poświęcić awd na rzecz rwd... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekamy zobaczymy, ciekawe kiedy pojawi sie w polskich salonach (jak znam życie to najwcześniej we wrzesniu) wybiorę się i obejrze, moze do tego czasu mi się opatrzy.

 

może poprawią wyposażenie, obniżą cenę i będzie OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kiedy pojawi sie w polskich salonach (jak znam życie to najwcześniej we wrzesniu)

 

Tym razem mają się nie trzymać tego planu - pierwsze egzemplarze mają być w Stanach w sprzedaży dopiero na początku 2008. Czyli w Polsce pewnie jakoś na wiosnę/w połowie 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia i tyle. Chodzę dzisiaj po mieście i tak patrze sobie do czego to to jest podobne. Lanos, Laccetii, Thalia, Mazda 3, masakra...

 

Może i MY'06 było dziwne na początku, ale na pewno było agresywne, miało to coś, (choć do dziś uważam, że 04 jest najładniejsze). A tutaj nic, klapa kompletna. No i ten śmieszny zupełnie 20 cm bagażnik w domniemanej wersji STi, żeby było gdzie skrzydło zamontować.

 

Boje się, że Subaru idzie do nowych klientów, a auta będą projektować księgowi. Wszystko sie składa w względnie logiczną całość.

 

Mogli chociaż nazwę zmienić.

 

Ma ktoś maila do tego Kitajca co to zaprojektował to coś? Napisałbym mu co mysle (jakby to miało coś zmienić)

 

Nawet moja narzeczona, która z reguły robi dziwną mine jak wspominam o Subaru napisała mi dzisiaj "zatem zostaje tylko lancer"

 

Tyle wyżalania się, mam nadzieje, ze zrobili to co Ford z Focusem na rynek amerykański.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...