Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale po tym ostatnim zdjęciu nie jest nawet tak tragicznie bo myslałem ze bedzie większa lipa, poczekamy jeszczez co z STI

 

choc widac ze Subaru poszło w stronę "cywilnej" Imprezy tak jak to jest z na lancerem 1.6 i 2.0. jednak dobija mnie to ze patrząc na błotniki ... nie widze tu poszerzeń.. , Toyota avensis... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie/pamięta ktoś jakie reakcje wywołało pojawienie się bug eya i jest w stanie je porównać z obecnymi? Chodzi mi o skale i krajową i światową.

 

smie twierdzic ze reakcja byla gorsza bo teraz po paru dniach przynajmniej na nasiocu niektorym sie zaczyna podobac, a bug-eye sie zaczal podbac dopiero niedawno czyli po 5 latach :mrgreen:

 

Wiec nie jest zle ;) Poza tym umowmy sie, ze bugeye byl brzydki, ale mial charakter. Ten, tak obiektywnie, brzydki nie jest, ale nie ma charakteru. Wciaz czekam z niecierpliwoscia na STI.

 

Przemeq, nie wyswietla sie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiam:

 

Obrazek

 

Obrazek

 

I to są te niby profesjonalne zdjęcia, na których nowa impreza miała wyglądać lepiej (jak pisałem, FHI się wkurzyło, że pierwsze zdjęcia, które wyciekły, były nieprofesjonalne)... :roll:

Jakby się nie starać, to nie można tego określić mianem PORYWAJĄCE......

O aucie oczywiście mówię, nie o fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...