Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

Słabe punkty:

1. fatalna atrapa,

2. tragiczna linia tylnej szyby,

3. mega badziewna szybka za tylnymi drzwiami,

4. kiepskie lampy z tyłu,

...

Mocne punkty:

1. yyy... może maska nie będzie podskakiwać przy dużych prędkościach?

 

Ogólnie: :oops:

 

 

 

 

 

idę rzygnąć

 

 

 

ps zawsze tak mi się kojarzyła ta emotikonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na tych zdjeciach to powiem wam ze zaczyna mi sie imprezka podobac.

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

a ty wiecej fotek

http://jalopnik.com/photogallery/08subaruimpreza/

Na tych fotach zauważam, że nie jest tak źle, może i by się dąło przyzwyczaić do tego wglądu, ale niestety - ramek nie przeboleję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani nie czarujmy sie jedyna impreza ktora wegladala ok byla do 2000. Nastepne byly skierowane do raczej do waskiego grona entuzjastow. Wybaczcie nie kazdy moze sie wszedzie pokazac obecna impreza, Legacy STI kupilbym od razu. Obecny HB z przodu wydaje mi sie calkiem orginaly i nie mozna mu zarzucic kopiarstwa, z tylu ,na ja. Odpowiednio wzmocniony jako STI napewno znajdzie wiecej zwolennikow niz obecny model. Niebezpieczenswo jest ze zaczna nim jezdzic bezmozgowce co znisczy image Subaru ktore jest niepowtarzalne.

 

Co do "starego" STI to bede mogl sie wiecej wypowiedziec po 2 maja. 2 maja upalam starego STI przez 7 godzin na Hockenheimring.

 

http://www.adac-fsz-hockenheimring.de/h ... ction.html

 

raz sie zyje. Po tym treningu moze troche dluzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja tak po przeczytaniu całegowątka to nawet załuważyłem, że wrażliwość na brak urody nowej imprezy wyraźniespadła :mrgreen: W każdym razie ponieaż wczoraj z wiadomych przyczyn nie mogłem spać :mrgreen: :wink: zrobiłem to. Jeszczenad tym popracuje pewnie ale na dzień dzisiejszy chodzą mi po głowie mniej więcej takie wizje Imprezy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca sedana nie będzie w Europie.

 

X-Bike -faktycznie nie będzie ? :mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Też wierzę w Norberta! :cool:

 

 

Kiedyś te licealistki fajne były a teraz też to zauważyliście robią się takie niemieckie

 

Qrde gdzie Wy mieszkacie?! W KrK nie ma na co narzekac! :twisted::mrgreen:

 

Ty to młody jesteś - nie masz porównania, dlatego nie narzekasz na to co jest. Kiedyś, panie... przed wojną... to były licealistki!!! :twisted:

 

A co do cheesburgerów - Przemeq ma rację. Zapomniał tylko dodać, że ten brązowawy płyn z bąbelkami, zwany też odrdzewiaczem, też tuczy nam młodzież na potęgę... :evil: :wink:

 

Wszystko schodzi na psy: kuchnia, licealistki, Subaru... :roll:

 

Czas umierać.

 

Ja to już mam z górki, ale dziatwie dzisiejszej, tej świeżo narodzonej i tej dopiero wstępnie planowanej, to serdecznie współczuję - co Wy będziecie jeść, co dymać i czym jeździć za 40 lat...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja ide wysciskac GTka :twisted: bo to nowe "cos" jest... tragiczne, nawet moja mamuska nie chciala uwierzyc ze to Subaru...

 

 

komentarz na innym forum mowi sam za siebie

 

"THAT IS OUR F****KIN LEGEND ?????????" :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weżcie pod uwagę co się działo w przeszłości z "niszowymi" modelami (Lancia Delta Integrale, Ford Escos, Celica GT4, Skyline GTR, Supra) wszystkie zostały wycofane lub zastąpione jakimiś padaczkami. Wydaje mi się żę Subaru "dorosło" i zachciało mu się wypłynąc na szersze wody. Mam nadzieje że się opamiętaja.

Zgadzam sie z Matim w 100%. Mysle ze stalo sie tak dlatego ze jednak producentom samochodow zalezy na sprzedazy a nie na waskiej grupie klientow. Zapytajmy przecietnego wlasciciela nissana lub toyoty czy slyszal kiedys o modelach takich jak skyline supra czy nsx. Raczej nie. Mysle ze dlatego tez nie robi sie remeakow japonskich sportowcow bo po prostu nie oplaciloby sie im tego robic. Co z tego ze znalezli by sie chetni na supre 96' rocznik 07' jak 100x wiecej klientow zglosiloby sie po nowa corolle z dodatkowym wyposazeniem i alufelgami.

Co do tego nowego lacetti- jest na za malo aby miec wplyw na ksztaltowanie potrzeb rynku, mozecie sie ze mna nie zgodzic ale jako marketingowiec tak mysle.

 

Jeszcze jedno fajnie by bylo jakby to nowe cos zostalo wypuszczone dla zmylki, aby znacznie zwiekszyc sprzedaz obecnych wrxów i sti. Po wyczerpaniu zapasów przedstawili by przesliczny i wlasciwy model :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...