Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Dyrekcja napisał:

Aktualna ilość zgłoszeń :

Szosowa - 25

Terenowa - 30

Tur-Ter - 67

Tur-Szos - 85

W sumie na trasach limitowanych 207

Apacze - 26

 

Pozdrowienia

Sporo: w 4 dni zapisów 2/3 miejsc zajętych pomimo taaaaaaaaaaak wysokiego wpisowe. Smerfy marudy;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Izotom napisał:

Sporo: w 4 dni zapisów 2/3 miejsc zajętych pomimo taaaaaaaaaaak wysokiego wpisowe. Smerfy marudy;)

 

To marudzenie na cenę to kropla w morzu pochwał dla wszystkiego co subarowe więc nie mardudź na marudzenie :P Inna sprawa że nie chodzi o cokolwiek subarowego czy wpisowe za same plejady tylko ceny agroturystyki które na pierwszy rzut oka wydały się mocno przesadzone. A nawet na tyle że jak widać niektórzy uznali że cena jest za 3 noclegi, jak zresztą było podane w info, a nie za jedną noc i wydawało nam się że gdzieś jest błąd bo błąd owszem był. Tyle w kwestii wyjaśnienia, nie chciałem nikogo urazić, więcej marudzić nie będę, proszę o pokutę i rozgrzeszenie

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokuta i rozgrzeszenie nie jest teraz modne, a innych czynność "kapłańskich" sprawować nie będę;)

Może nie zauważyłem błędu doświadczony wcześniejszymi Zlotami: podana cena wydała mi się zbyt niska jak za 3 noclegi dlatego zlekceważyłem podane info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w tym roku wyszło wyjątkowo mało. ;) Jedziemy we dwójkę. :D

 

Załoga 111, zarejestrowana i opłacona. :yahoo:Teraz tylko trzeba będzie ogarnąć powożenie BRZdąca, żeby wstydu nie było.  :ph34r::rolleyes::superhero:

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gazik napisał:

Napisałem maila do zlot@subaru.pl między innymi w sprawie noclegów. Na razie cisza.... - macie jakieś doświadczenia po jakim czasie odpowiadają w tym roku? Nie chcę by mi przepadł link aktywacyjny.

a nie lepiej zadzwonic ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gazik napisał:

Na to nie wpadłem;).. 

sporo danych było podawanych więc wygodniej mailem... jak się nie odezwą to posiadam telefon i nie zawaham sie go użyć

 

ja przed aktywacja linka zadzwonilem i się dopytałem o pare rzeczy, szybko poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, jmiciuk napisał:

 

To marudzenie na cenę to kropla w morzu pochwał dla wszystkiego co subarowe więc nie mardudź na marudzenie :P Inna sprawa że nie chodzi o cokolwiek subarowego czy wpisowe za same plejady tylko ceny agroturystyki które na pierwszy rzut oka wydały się mocno przesadzone. A nawet na tyle że jak widać niektórzy uznali że cena jest za 3 noclegi, jak zresztą było podane w info, a nie za jedną noc i wydawało nam się że gdzieś jest błąd bo błąd owszem był. Tyle w kwestii wyjaśnienia, nie chciałem nikogo urazić, więcej marudzić nie będę, proszę o pokutę i rozgrzeszenie

Dobrze ujęte, a pytania wynikły stąd, że lubię wiedzieć co podpisuję.:book:

 

14 minut temu, Gazik napisał:

Napisałem maila do zlot@subaru.pl między innymi w sprawie noclegów. Na razie cisza.... - macie jakieś doświadczenia po jakim czasie odpowiadają w tym roku? Nie chcę by mi przepadł link aktywacyjny.

Następnego dnia dostałem odpowiedź na maila z nowym linkiem aktywacyjnym i przesuniętym o dzień terminem płatności.

Reasumując: zapłacone - jedziemy.  Została opcja z Zaborkiem. Zobaczymy co urokliwego jest tamtejszym w skansenie :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Gazik napisał:

Napisałem maila do zlot@subaru.pl między innymi w sprawie noclegów. Na razie cisza.... - macie jakieś doświadczenia po jakim czasie odpowiadają w tym roku? Nie chcę by mi przepadł link aktywacyjny.

 

Organizator dostaje taką ilosć maili, że odpowiedź wymga cierpliwości. Myśę że 2 dni minimum :P.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Godzinę temu, jmiciuk napisał:

Tyle w kwestii wyjaśnienia, nie chciałem nikogo urazić, więcej marudzić nie będę, proszę o pokutę i rozgrzeszenie

 

17 minut temu, STV napisał:

Dobrze ujęte, a pytania wynikły stąd, że lubię wiedzieć co podpisuję.

Pytania, jak co roku, będą się pojawiały. Ich zadawanie pomaga nam wykryć ew. błędy, udoskonalać przygotowania itp.

Koszt wpisowego jest uzależniony od "gadgetów" przewidzianych w danym roku jako część wyprawki. Trochę zwyżki wynika też z inflacji, wpływającej na elementy standardowe wyprawki ( numery startowe, koszulki etc ).

Koszty noclegów ( + śniadań itp)są zależne od tego, jaka lokalizacja została wybrana ( standard hotelu, wynegocjowane zniżki itd.).

I ten ostatni punkt - wynegocjowane zniżki - sprawia, że często nie możemy publicznie, dla przypadkowych czytelników, kosztów noclegów udostępniać ( bo hotele częstokroć nie chcą, aby oficjalnie publikować niższe od standardu ceny ). 

Do tego pośpiech przy zapisach i .... pytania powstają automatycznie :)

 

Naszym głównym zmartwieniem jest to, że coraz szybciej docieramy do granic pojemności tras. Oczywiście jest to jednocześnie radość z popularyzacji Zlotu. No ale chcielibyśmy przyjąć i spotkać się ze wszystkimi, którzy też taka wolę wyrażają. Dlatego też będziemy się starali dalej uatrakcyjniać kategorię Apacz ...  Ale czy to wystarczy ? Nie wiem. Dylematy, dylematy ...

 

Pozdrowienia 

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Dyrekcja napisał:

oraz szybciej docieramy do granic pojemności tras

To może trzeba pomyśleć o dwóch Plejadach, np. dla Polski północnej i południowej, albo wschodniej i zachodniej? :pstryk:

 

Gorzej z noclegami. Jakby ktoś zwalniał rezerwację dla dwóch osób, to proszę dać znać. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, subarutux napisał:

To może trzeba pomyśleć o dwóch Plejadach, np. dla Polski północnej i południowej, albo wschodniej i zachodniej? :pstryk:

Ja mam dużo przyjaciół w południowej Polsce, z którymi rzadko widuje się. Zlot to nie tylko samo Subaru ale głównie ludzie.

  • Super! 2
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Gorzej z noclegami. Jakby ktoś zwalniał rezerwację dla dwóch osób, to proszę dać znać.


Ja się zdecydowałem na namiot. Opcja turystyczna. Mam potwierdzoną rezerwację na polu namiotowym "Sami Swoi" w Janowie Podlaskim.

Gdyby ktoś się zdecydował na taką opcję to możemy się zgadać na priv i poznać trochę jeszcze przed wyjazdem.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Ja się zdecydowałem na namiot. Opcja turystyczna. Mam potwierdzoną rezerwację na polu namiotowym "Sami Swoi" w Janowie Podlaskim.

Gdyby ktoś się zdecydował na taką opcję to możemy się zgadać na priv i poznać trochę jeszcze przed wyjazdem.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

O szkoda że nie znalazłem tego pola.... Bo już mam rezerwacje bezzwrotną :(

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
46 minut temu, subarutux napisał:

To może trzeba pomyśleć o dwóch Plejadach, np. dla Polski północnej i południowej, albo wschodniej i zachodniej?

Bez szans :( Nie damy rady ani logistycznie, ani budżetowo.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dyrekcja napisał:

Koszt wpisowego jest uzależniony od "gadgetów" przewidzianych w danym roku jako część wyprawki.

 

Proponuję konkurs co to będzie?

Ja obstawiam coś od koreańskiej firmy  z listy Partnerów Zlotu- Telewizor 65" ??:D - jak mi się to zmieści do auta - może na dachu?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, rutek111 napisał:

 

Proponuję konkurs co to będzie?

Ja obstawiam coś od koreańskiej firmy  z listy Partnerów Zlotu- Telewizor 65" ??:D - jak mi się to zmieści do auta - może na dachu?

Jak dostaniesz telewizor 65'' to nawet pociągiem do domu wrócisz z uśmiechem na twarzy :D :);) :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, rutek111 napisał:

 

Proponuję konkurs co to będzie?

Ja obstawiam coś od koreańskiej firmy  z listy Partnerów Zlotu- Telewizor 65" ??:D - jak mi się to zmieści do auta - może na dachu?

ja mam pasy w razie coś :D zawsze będzie można przyczepic do dachu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...