Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, druga rodzinna załoga zarejestrowana. Tzn. zgłoszenie poszło :-). Teraz pozostaje poczekać na zakończenie zapisów i sprawdzić, czy będzie możliwość łączenia rodzin - jedna załoga ma nr 112, a druga 119.

W sumie, przy rejestracji pierwszej załogi mogłem wybrać nr powyżej np. 130.

Ale człowiek ma dylematy, co? Hehe. Przez ostatnie lata drżałem, czy się w ogóle zapiszę, a teraz proszę bardzo pierwsza tura, druga tura :-)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że szosowa nie jest zbyt popularna. Nie wiem dlaczego.

Jest ciekawa, z dużym tempem i fajnym współzawodnictwem bez nadwyrężania  auta. Można wygrać nawet Imprezą wolnossącą w automacie.

Tur-ter jest ciekawszy niż tur-szos: można pojeździć tam, gdzie zazwyczaj nie wjeżdża się samochodem. Zwłaszcza, że tereny mogą sprzyjać fajnym trasom i widokom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, nie każdy chce się testować w terenie , nawet najlżejszym więc wybierają tur-szos. Ja wybrałem tur-ter na swoje pierwsze plejady ;) bo co to za radocha trzymać się asfaltu (mam to na codzień w dojazdach do roboty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Izotom napisał:

bez nadwyrężania  auta

Z tym bym nie przesadzał :).

Ja się przeniosłem na tur-szos, bo można więcej zobaczyć (zwiedzić) i są 2-3 próby/dziennie. W szosowej trochę dobijające jest czekanie na próbach.

 

2 minuty temu, Izotom napisał:

Tur-ter jest ciekawszy niż tur-szos:

Nigdy nie byłem ani na terenowej ani an tur-teren, mój sti nie rodzi sobie ze wszystkimi krawężnikami i garażami podziemnymi :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, moominko napisał:

Oj tam, nie każdy chce się testować w terenie , nawet najlżejszym więc wybierają tur-szos. Ja wybrałem tur-ter na swoje pierwsze plejady ;) bo co to za radocha trzymać się asfaltu (mam to na codzień w dojazdach do roboty)

Dobre nastawienie. Na Zlocie można w miarę kontrolowanych warunkach spróbować zabawy na bezdrożach - w lekkim terenie. Oczywiście nie polecam tej trasy dla Imprez, Legacy czy Levorgów ale XV, Outbacki czy Forki spokojnie to przejadą. Szkoda tych aut "marnować" na asfalt. Takie przetarcie się w terenie pozwala też nabrać trochę pewności kierowcom, którzy nigdy takiej jazdy nie próbowali.

3 minuty temu, MDsuperstar napisał:

W szosowej trochę dobijające jest czekanie na próbach.

Można w tym czasie popatrzeć na jazdę "miszczów":biglol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rosaskc napisał:

Ogarniam sobie nocleg... Sam Zlot jako taki w jakich godzinach jest? O której w czwartek zaczynamy? I kiedy kończymy? W niedzielę o której? :)

https://zlot.subaru.pl/zlot2019/

Harmonogram jest na stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, dzięki  Na stronie widziałem tylko formularz zgłoszeniowy :biglol:
 
W czwartek co robimy? Przegląd 300 aut i tyle? :huh:
I się poznajemy, wapominamy, mówimy że jedziemy dla zabawy bez napinki takie tam.... :)

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...