Skocz do zawartości

Serdecznie zapraszamy na XVI Zlot Plejad 2019


guma

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Izotom napisał:

Takie przetarcie się w terenie pozwala też nabrać trochę pewności kierowcom, którzy nigdy takiej jazdy nie próbowali.

No jakbyś o mnie pisał ;) jedyna jazda w "terenie" to jak narazie parkowanie na łączce ;)  dobry humor już dopisuje od tygodnia jak się udało zapisać w pierwszej turze i załapać nocleg w bazie ;) i już nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana koszulek na inne, zamiana pokojów, oczekiwania 2 godzin na posiłek...
Za nim się człowiek zorientuje to już siedzi z kaskiem na głowie przed pierwszą próbą.
To mój pierwszy raz stąd pytanie...

Na trasie tur-szos kaski są na próbach ale są wypożyczane od organizatora? Nie widziałem nigdzie info o konieczności posiadania kasku.

Czy w czasie prób w samochodzie jest pilot i kierownik czy sam kierownik? Reszta załogi czeka na koniec próby w jakimś punkcie zbiorczym?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KorbaR napisał:

To mój pierwszy raz stąd pytanie...

Na trasie tur-szos kaski są na próbach ale są wypożyczane od organizatora? Nie widziałem nigdzie info o konieczności posiadania kasku.

Czy w czasie prób w samochodzie jest pilot i kierownik czy sam kierownik? Reszta załogi czeka na koniec próby w jakimś punkcie zbiorczym?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Kaski sa od organizatora

 

Na próbie jest kierownik i pilot, reszta czeka w punkcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KorbaR napisał:

To mój pierwszy raz stąd pytanie...

Na trasie tur-szos kaski są na próbach ale są wypożyczane od organizatora? Nie widziałem nigdzie info o konieczności posiadania kasku.

Czy w czasie prób w samochodzie jest pilot i kierownik czy sam kierownik? Reszta załogi czeka na koniec próby w jakimś punkcie zbiorczym?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Kaski zapewnia organizator, lecz można mieć swoje.
Na próbach pilot zawsze jedzie z kierowca, w wielu przypadkach kierownik sam nie dał by rady :).  Pozostała załoga w większości przypadków czeka, a gdzie to zależy od próby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kosmit napisał:

Kaski zapewnia organizator, lecz można mieć swoje.
Na próbach pilot zawsze jedzie z kierowca, w wielu przypadkach kierownik sam nie dał by rady :).  

Różnie to bywa. Na wszystkich Plejadach mój pilot (żona) odmawiał pilotowania w czasie próby sportowej i musiałem jechać sam. Rezultaty ... różne, często taryfa. Czasem któryś z kolegów pomógł i siadał na prawym - wtedy było super. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam domek na Kąpielowej w Janowie przy zalewie ;)

Na chwilę obecną mam wynajęty od piątku, rozmawiałem z właścicielem i może się uda załatwić tak, żeby było od czwartku. Ma świadomość Zlotu, bo już dużo telefonów odebrał :biglol: Wieczorem dowiem się coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, PRIMAR napisał:

Różnie to bywa. Na wszystkich Plejadach mój pilot (żona) odmawiał pilotowania w czasie próby sportowej i musiałem jechać sam. Rezultaty ... różne, często taryfa. Czasem któryś z kolegów pomógł i siadał na prawym - wtedy było super. :)

 

:thumbup::yahoo:

 

Jeśli chodzi o kaski, to jak jest możliwość, to jednak dobrze mieć swoje. Zdarzało się przez brak kasków robiły się zatory na starcie do prób.

pzdr

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ayu napisał:

@KorbaR  IMO już możesz zacząć żałować że wybrałeś TUR SZOS zamiast TUR TER;) Sorry, że tak prosto z mostu ale wiem co mówię. Szkoda Forka na płaskie drogi.

 

To samo mówiłem żonie, ale ona jako kierownik i właściciel Faforka stwierdziła, że nie chce nic urwać, więc będzie upalać asfalt :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chojny napisał:

 

Ty i tak obstawiasz drugie domyślnie, więc nie ma różnicy :rolleyes:

Ale jeśli chodzi o styl, to domyślnie zawsze ma pierwsze.

1 minutę temu, KorbaR napisał:

Wiem@Ayu, ale metodą małych kroków może dojdziemy do Ter ;)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Ale chodzi o tur-ter. Na terenową ja nie namawiałbym nikogo: to trzeba zrobić świadomie, na trzeźwo.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Izotom napisał:

Ale jeśli chodzi o styl, to domyślnie zawsze ma pierwsze.

 

Nikt tak szacownie nie dzwoni, to fakt :mrgreen:

 

 

 

PS. Nie widzisz ze wkurzyć go chce żeby jednak się pokazał :evil2:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, rosaskc napisał:

Czy wszyscy co się zapisali mają nocleg, czy ktoś jeszcze sobie tego nie ogarnął?

 

35 minut temu, subarutux napisał:

Jeszcze nie ogarnięte, zostały albo daleko, albo w Białej Podlaskiej przy głównych drogach...

A tak się składa, że nie bardzo mogę siedzieć przy telefonie i komputerze przez cały dzień. :(

 

ja budżetowo podszedłem do tematu i spimy w pokojach gościnnych nad Browarem w Białej P. 

Pokoje takie se ale cena niewysoka ze śniadaniem. 

 

25 min od bazy. 

Jak jest więcej osób w Białej to można o jakimś transporcie pomyśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rosaskc napisał:

 

To samo mówiłem żonie, ale ona jako kierownik i właściciel Faforka stwierdziła, że nie chce nic urwać, więc będzie upalać asfalt :biglol:

Serio, nie ma obaw a radości 3 x więcej :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...