Skocz do zawartości

Felgi 17 cali w GT


Loucyphre

Rekomendowane odpowiedzi

Naszło mnie na 17 cali w Silverze. Początkowo miałem ochotę obuć je w re 070, ale podobno nie wejdą ;(. Jeśli ktoś używa, 17 w GT to niech mnie oświeci czy wobec powyższego jest sens pakować się w 17 calowe felgi i węższe opony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie na 17 cali w Silverze. Początkowo miałem ochotę obuć je w re 070, ale podobno nie wejdą ;(. Jeśli ktoś używa, 17 w GT to niech mnie oświeci czy wobec powyższego jest sens pakować się w 17 calowe felgi i węższe opony.

 

Pozdrawiam

 

Ooooo, Lucek się będzie lansować :> I słusznie ;D

 

Ja jeżdżę na 17". Dokładnie na Holzerach, oponka 215/45. Jedyny problem to chyba z felgami, bo mają delikatnie dziwne ET, rzędu 45 w górę. W 99/00 jest na dodatek inny zacisk. Warto więc przymierzyć przed kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 17'' speedline obute w GoodYear 225/45/17 Eagle F1, niestety przy 4 osobach na pokladzie cos potrafi przytrzec na tyle a przy maksymalnie skreconych przednich obcieraja sie lekko kola o antychlapacze, w przyszlym miesiacu zmienie te opony na 215/45/17 i mam nadzieje nic nie bedzie obcieralo bo mnie takie dziwne odglosy wnerwiaja :evil:

 

PS zimnego lokcia cwiczyles to widzialem, teraz 17tki, moze potrzebujesz suba :cool: blink, blink pelna paszcza :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loucyphre, wejdą ale na wąskiej feldze 7'' i mogą czasem lekko przytrzeć.

 

No tak, tylko skąd taka felgę wziąć. Wszystkie popularne maja 7,5 cala :(

 

 

a te? http://www.maxtuning.pl/?dzial=felgi&firm=aez&f=1 i jakie ladne srebrne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Brzyyydkie :P I białe mają być ;-)

 

kcesz i masz :mrgreen: i 7x17 i biale i ladne :cool:

 

http://www.asptrading.co.uk/acatalog/SP ... HEELS.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem przez chwile na 15tkach (na 195/60 auto sie nie trzymalo wogule na zakretach :evil: ale dalo sie piszczec 4 gumami :mrgreen: ) teraz mam 17tki Holzery, na oponach 215/40R17 jest za twardo :!: prawie sie jezdzic nie da po dziurach :sad: dlatego lepiej zalozyc 205/50R17 (ewentualnie 215/45R17) co bede musial niedlugo zrobic. Wg mnie wizualnie 17tki bardziej pasuja do GT - zakładaj :wink:

Ps. czy opony 205/50R17 moge ocierac o nadkola ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, wejdą, np. na felgach od WRXa.

 

WRC fan podał natomiast linka do felg do fiata mam wrażenie. Ale pewnie i do imprezy GT coś by się dało zorganizować.

 

np w kombiwarze RE070 na WRXowych 17tkach z tylu obcieraja w takim jednym srebrnym MY97 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem przez chwile na 15tkach (na 195/60 auto sie nie trzymalo wogule na zakretach :evil: ale dalo sie piszczec 4 gumami :mrgreen: ) teraz mam 17tki Holzery, na oponach 215/40R17 jest za twardo :!: prawie sie jezdzic nie da po dziurach :sad: dlatego lepiej zalozyc 205/50R17 (ewentualnie 215/45R17) co bede musial niedlugo zrobic. Wg mnie wizualnie 17tki bardziej pasuja do GT - zakładaj :wink:

Ps. czy opony 205/50R17 moge ocierac o nadkola ???

 

205/50 17 nie ocierają o nadkola, mam takie teraz założone. Mi najbardziej pasują 215/40 17. Wcale nie jest tak twardo. Poza tym Impreza musi być twarda, to nie kanapa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi pasi 205/45/17- nic a nic nie obciera i przede wszystkim nie wozi auta tak strasznie po koleinach jak na 215/45 które miałem wczesniej. Komfort średni, ale nie ma tragedii no i trzeba po prostu uważać bardziej na dziury.

 

ja jak bym teraz kupował to bym np: rozważył to http://www.rota-wheels.pl/felgi.html

 

modele tarmac GR.A sa bardzo fajne i sa tez białe no i ceny dobre bo za komplet krzyczą 2,9K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na lato jezdze na 215/45/17 i jest baaardzo zauwazalne pogorszenie komfortu (jak dla mnie) a koleiny to masakra, aha ja dodatkowo doliczam koszty prostowania felg na wiosne bo zawsze sie pokrzywia.A wlasnie ...CZy Wy takze musicie prostowac felgi czy tylko te moje sa jakies takie miekkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie.Twoje wygladaja nawet na bardziej delikatne od moich :roll: Przy okazji jak ktos mi rozszyfruje co to ustrojstwo na mojm samochodzie stawiam kratke :wink:

Oznaczenia jakic udalo mi sie z nich odczytac to:

JIL - chyba

7.0J17

no i Made in England..

wszystko..

Pasuja na 4tloczkowe hamulce ale otwor na piaste maja wiekszy i musze zakladac jakie pierscienie centrujące..

To jak...Pomozecie???

Lucek sorry za OT..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...