Skocz do zawartości

Felgi 17 cali w GT


Loucyphre

Rekomendowane odpowiedzi

JIL - to jest logo Japanese Institue of Labour, i oznacza że felgi są dopuszczone do sprzedaży w Japonii.

 

7.0J17 - to jest wymiar, 7" na 17"

 

wymiar-jasna sprawa,JIL-tak wczoraj wyczytalem :roll: Ale co to za model i producent to wielka zagadka :roll:

zdjecia

felgafl6.th.jpg

img1879felgaqg9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JIL - to jest logo Japanese Institue of Labour, i oznacza że felgi są dopuszczone do sprzedaży w Japonii.

 

7.0J17 - to jest wymiar, 7" na 17"

 

wymiar-jasna sprawa,JIL-tak wczoraj wyczytalem :roll: Ale co to za model i producent to wielka zagadka :roll:

zdjecia

Obrazek

Obrazek

 

wyglada jak Alessio Monza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/50 17 nie ocierają o nadkola, mam takie teraz założone. Mi najbardziej pasują 215/40 17. Wcale nie jest tak twardo. Poza tym Impreza musi być twarda, to nie kanapa :wink:

215/40 sa genialne jak jest rowno, ale w Kraku tylko kilka ulic nadaje sie to jazdy reszta to jedna wielka dziurawa fałda :evil: i dlatego chce zmienic na wiekszy profil zeby nie wytluc auta (zreszta wg mnie na dziurach troche wyzszy profil lepiej sie trzyma, kiery z rak nie wyrywa) i mam dwie opcje kupno opon 205/50 lub kupno drugiego kompletu koł 15tek na miejskie dziury i zime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mam dwie opcje kupno opon 205/50 lub kupno drugiego kompletu koł 15tek na miejskie dziury i zime.

 

Ja mam teraz 3 komplety kol do Imprezy 16 na zime, 17 na wiosne i 18 na lato :mrgreen:

to jeszcze waskiej 15tki z kolcami na sniezna zime brakuje do kompletu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej pasują 215/40 17. Wcale nie jest tak twardo. Poza tym Impreza musi być twarda, to nie kanapa :wink:

Mati jak Ciebie w sumie mało znam to lubie cie za wypowiedzi hehe, zawsze wiem (domyslam sie) co napiszesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, czym będziesz startował?

No bracie...nie śledzisz forum!!!GT "klasykiem"...MY99 :mrgreen: . Są rożne opinie na temat Bug Eye vs GT. To drugie jest antykiem w każdym calu. Nie ma się co oszukiwać,że WRX lepiej się prowadzi niż GT. Ja z doświadczenia śmię twierdzić,że Subaru jednak nie cofa się z rozwojem i robi lepsze auta. Miałe już ~ 9 Subaru,więc chyba mogę to napisać.Ci,którzy dali grubą kasę za GT i tak mnie przegadają :evil:

EDIT:Lucek miał trefnego WRXa...zresztą kombi.Nie dziwię się,że musi odreagować :mrgreen:

Dziwię się,że te perełki MY99-00 nie biora udziału w imprezach forumowych...Lanserzy,czy osoby,które wiedzą,że "pseudo igły" wymagają po przebegu 100 kkm bacznej uwagi. Pamiętajmy,że te auta mają kupować ludzie z jajami!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Dziwię się,że te perełki MY99-00 nie biora udziału w imprezach forumowych...

 

Jak to nie, moja bierze udział we wszystkim w czym się da :twisted:

 

Pamiętajmy,że te auta mają kupować ludzie z jajami!!!!!

 

Zgadzam się w 100% :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bracie...nie śledzisz forum!!!GT "klasykiem"...MY99

 

Mnie coś pisałeś o MY98 ...:P

Są rożne opinie na temat Bug Eye vs GT. To drugie jest antykiem w każdym calu. Nie ma się co oszukiwać,że WRX lepiej się prowadzi niż GT

 

Ja nie wiem co Ty tam kupiłeś za szmelc, ale opinia moja i opinie ludzi znających temat są inne niż Twoja. No chyba, że Twój GT to faktycznie "antyk" z jakiejś stodoły wyciągnięty :twisted:

 

Lucek miał trefnego WRXa...zresztą kombi.Nie dziwię się,że musi odreagować

 

Co do trefnego to się zgadza. A odreagowanie ..hmmm, jeździłem kilkoma wrxami i prawda jest taka, że GT jest dla mnie znacznie lepsze

 

"pseudo igły" wymagają po przebegu 100 kkm bacznej uwagi

 

Oj znowu bierzesz za punkt odniesienia to co masz aktualnie w garażu :mrgreen:

 

 

Tylko,że Lucek idzie w lans

 

A w co ja idę to mój byznes :cool: JA nie mam budżetu z gumy żeby się napinać na plejadową pachołkolandię jak niektórzy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie coś pisałeś o MY98 ...:P

Pomyliłem się...prod XII.1998 - model 99

No chyba, że Twój GT to faktycznie "antyk" z jakiejś stodoły wyciągnięty

Igła to nie jest,ale prowadzi się jak ...GTek :mrgreen:

ALEX napisał/a:

"pseudo igły" wymagają po przebegu 100 kkm bacznej uwagi

Oj znowu bierzesz za punkt odniesienia to co masz aktualnie w garażu

Nie oszukujmy się, ale auta które z założenia nie są stworzone do jazdy po bułeczki po takim przebiegu i po tylu latach zaczynają coraz częściej wycinać niespodzianki.

ALEX napisał/a:

Tylko,że Lucek idzie w lans

A w co ja idę to mój byznes JA nie mam budżetu z gumy żeby się napinać na plejadową pachołkolandię jak niektórzy

Oj chyba się zezłościłeś. I nie gadaj,że się nie napinasz....lewarek nie wytrzymał "luźnej" jazdy :wink: Jeszcze raz przepraszam :oops: Widzę, że odebrałeś to zbyt poważnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igła to nie jest,ale prowadzi się jak ...GTek

 

Jeśli gorzej od wrx to znaczy, że jak zepsuty Gtek :P

 

Wcale się nie obraziłem :)

 

A lewarek jakbyś znał jego historię bliżej to byś wiedział, że serwis na 2 dni przed plejadami żle założył pierścień segera trzymający jarzmo :cool:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...