Skocz do zawartości

Galeria naszych Legacy/Outback


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Orear napisał(a):

 

Co tam z tyłu? C-west? 

 

Cyber R, jak w końcu zarejestruję (mam nadzieję że w lutym :biglol:) to zrobię większą sesję i może nawet osobny wątek dla tego wozu

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, spiderq napisał(a):

 

Cyber R, jak w końcu zarejestruję (mam nadzieję że w lutym :biglol:) to zrobię większą sesję i może nawet osobny wątek dla tego wozu

 

Pięknie! 

Na tych felgach przedni pług nawet tak nisko nie wisi, haha, może nie urwiesz na krakoskich remontach. :biglol:

Kierownica z właściwej strony, STI? 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Orear napisał(a):

 

Pięknie! 

Na tych felgach przedni pług nawet tak nisko nie wisi, haha, może nie urwiesz na krakoskich remontach. :biglol:

Kierownica z właściwej strony, STI? 

Felgi docelowo będą z S401, już mam nawet jedne w drodze, będą przed wiosną. Parametry te same co w tych także zmiana tylko wizualna

Kierownica po właściwej stronie... na Japonię :D ale nie będzie przekładki.

Tak, oryginalne tuned by STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
45 minut temu, Cypis0 napisał(a):

Kurde skąd wy bierzecie te grile do legacy czy obk!! Szukam kilka miesięcy i nie mogę upolować!! Ps jak ktoś ma chętnie kupię!!

@Oczkoo15 Masz co jeszcze? :P

 

10 minut temu, conradek napisał(a):

@Orear jak spisuje się ta podwójna dwururka wydechu? Lepiej moduluje dźwięk czy dlaczego tak? :D

Skoro zwraca uwagę to znaczy, że swoje zadanie robi. :biglol:

To jest OEM z S402. Założyłem tylko i wyłącznie dla wyglądu, bo fabryczne przegniły. Wszyscy montują STI Genome, ja chciałem mieć coś unikatowego, ale, że w pakiecie doszło przyjemne basowe dudnienie w zakresie 0-2200 obrotów to nie narzekam. Na trasie tej dwururki nie słychać. ;) W przeciwieństwie do Genome, kumpel w 3.0 H6 ma hałas w całym zakresie obrotów, żona mu marudzi w trasie. :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sweeps_on_aliss napisał(a):

Subaru Outback baby!

 

image.thumb.jpeg.efc808e06a4b4c6d84792faf3fefafee.jpegimage.thumb.jpeg.45cbe48978c414ff920f6d90b6823763.jpegimage.thumb.jpeg.5dd2d442a1a0fa55a0742ee981b94121.jpegIMG_6057.thumb.jpeg.a5d041c7340d8a3dfe04d682ce5c6f65.jpeg
 

 

Ostatnia fotka fajna, jak z amerykańskiego forum obk, gdzie wstawiają zdjęcia z rowerami MTB na nożycowych bagażnikach rowerowych. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kriskristoffers napisał(a):

Nie wiem czy dobry dział, ale wrzucę

Dużo Ci jeszcze BAJ zostało do skupienia? :biglol: Może dokup im BRAT-a ;) Szkoda, że poszedłem w płaskoziemne wersje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...