Skocz do zawartości

Galeria naszych Legacy/Outback


Oczkoo15

Rekomendowane odpowiedzi

@frisco przepiękny T-dziad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dymian napisał:

Ale, tu już w ogóle zmiękłem:

13 godzin temu, frisco napisał:

 

... uchwyty na napoje...

Niestety nie były w ogóle dostępne na rynku europejskim, a szkoda bo w dziadku nie ma nawet gdzie kawy odstawić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, frisco napisał:

..., a szkoda bo w dziadku nie ma nawet gdzie kawy odstawić. 

ja nawet jakbym odstawił, to przez betonowe zawieszenie bym rozlał w cholerę:biglol:

 

Z drugiej strony cieszę się, bo miałem kiedyś o dobre 10 lat młodsze legacy i tam subarowy uchwyt na kubek był tak jakby.../będę grzeczny/..oderwany od rzeczywistości:facepalm:

także ten tego...aż się boję co by wymyślili na poziome '90 jako masówka, a nie jako JDMowy rarytas przemyślany przy kolejnych wersjach/liftach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dymian napisał:

miałem kiedyś o dobre 10 lat młodsze legacy i tam subarowy uchwyt na kubek był tak jakby.../będę grzeczny/..oderwany od rzeczywistości:facepalm:

także ten tego...

 

Fakt, zajęło to Subaru całe 4 generacje żeby temat ogarnąć haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Herostrates napisał:

Przepiękny. Widzę, że w kolekcjonerskim stanie. To oryginalna tapicerka?

 

Dzięki. Kolekcjonerski to raczej nie, był wcześniej malowany i nie trafił niestety na najlepszego lakiernika. Tapicerka jest oryginalna i jest to dość rzadka opcja fabryczna w wersji Turbo - większość wychodziła jednak z materiałową tapicerka i wtedy też plastiki są ciemniejsze. Tak dla przykładu (fota poniżej) wyglądał mój poprzedni turbodziad z typową dla Turbo tapicerką:

 

_DSC0883.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2020 o 23:35, frisco napisał:

To może dla odmiany coś starszego:)

 

 

 

 

 

3.jpg

 

Ale cacuszko! :wub: Widzę smaczki dodatkowe jdm! Kierownica i cupholder..! Ciekawe, czy ktoś próbował climatronik adoptować? Super dziadzo, może się kiedyś uda na żywo zobaczyć :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, adamski napisał:

Ale cacuszko! :wub: Widzę smaczki dodatkowe jdm! Kierownica i cupholder..! Ciekawe, czy ktoś próbował climatronik adoptować? Super dziadzo, może się kiedyś uda na żywo zobaczyć 

Dzieki:) Climatronic da sie zaadoptować, ale jest z tym dużo roboty, trzeba troche gratów dorobić - kolega @legacy4ever ma u siebie wszczepiony, musiałbys z nim porozmawaić o szczegółach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Climatronic to prawie jak przekładka misie wydaje ☺

@frisco uprzedziłeś mnie ;)

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, frisco napisał:

Dzieki:) Climatronic da sie zaadoptować, ale jest z tym dużo roboty, trzeba troche gratów dorobić - kolega @legacy4ever ma u siebie wszczepiony, musiałbys z nim porozmawaić o szczegółach.

 

Godzinę temu, Fala napisał:

Climatronic to prawie jak przekładka misie wydaje ☺

@frisco uprzedziłeś mnie ;)

Tak właśnie myślałem i pewnie dlatego niewiele takich u nas :( Gra chyba nie warta świeczki, bo wydajność i tak średnia. Nie dla klimy a klimatu ma się T-dziadkaB) Tak na marginesie w jdm popielniczka wysuwa się po wciśnięciu jej- też masz taką?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, adamski napisał:

Tak właśnie myślałem i pewnie dlatego niewiele takich u nas :( Gra chyba nie warta świeczki, bo wydajność i tak średnia. Nie dla klimy a klimatu ma się T-dziadkaB) Tak na marginesie w jdm popielniczka wysuwa się po wciśnięciu jej- też masz taką?;)

 

Climatronic dodaje troche "fajności", wygląda to kozacko, ale mi tam klima na guziki w dziadku bardzo odpowiada;) Pasuje do auta.

 

Co do popielniczki to mam standardową. W sumie to dopiero niedawno się dowiedziałem od @legacy4ever że była inna w jdmach ale ja to miejsce w ogóle bym z chęcią inaczej zagospodarował tylko nie mam na to pomysłu, i w każdej wersji akurat ta część wyglądała w zasadzie tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wania napisał:

Ooooo jaaaaa :o Też chcę w swoim takie radio i cupholder! :) Świetnie to wygląda, to raz, a dwa cupholder chyba w każdym Dziadku by się przydał... 

 

Radyjo jest na eBay do znalezienia. Ostatnio kilka sztuk oglądałem ale większość jest zmęczona i tylko niektóre z nich miału aux z przodu:) 

 

A uchwyty, no cóż, przydają się;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, frisco napisał:

 

Radyjo jest na eBay do znalezienia. Ostatnio kilka sztuk oglądałem ale większość jest zmęczona i tylko niektóre z nich miału aux z przodu:) 

 

A uchwyty, no cóż, przydają się;)

No właśnie już znalazłam jedno ;)  Ale jazda, nigdy bym nie przypuszczała, że te radia z AUXem wychodziły ... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wania napisał:

No właśnie już znalazłam jedno ;)  Ale jazda, nigdy bym nie przypuszczała, że te radia z AUXem wychodziły ... 

 

 Na niektórych rynkach wychodziły też z oddzielnym CD, to dopiero jest wypas.autowp.ru_subaru_legacy_2.0_gt_type_s2_2.thumb.jpg.dcdd3dd2797600e5bf3c024eb0f1a592.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, frisco napisał:

Climatronic da sie zaadoptować, ale jest z tym dużo roboty, trzeba troche gratów dorobić - kolega @legacy4ever ma u siebie wszczepiony, musiałbys z nim porozmawaić o szczegółach.

Wszystko się da, nie ma rzeczy niemożliwych  :)

IMG_20.thumb.jpg.32efd48c23e33320f09b527d29026481.jpg

 

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, frisco napisał:

 autowp.ru_subaru_legacy_2.0_gt_type_s2_2.thumb.jpg.dcdd3dd2797600e5bf3c024eb0f1a592.jpg

 

Ależ to zdjęcie i wnętrze wygląda świeżo !!! Szczerze, nie jedna fura w obecnych czasach nie wygląda tak dobrze...ekrany, monitory, wszystko dotykowe...a fuj!

Tu jest MOC!

 

 

Albo wnętrze Legasia nowszego...no jest przecudne!!!

 

Nie wiem może mam uczulenie na te samochody plastik fantastic

 

 

Subaru Legacy BP.jpg

Edytowane przez bikeman1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wsiadając czuję się jak w Accordzie V. Czyli wszystko fajnie, dobrze i pod ręką. Ale jak pasażer kładzie rękę na podłokietniku to jednak ciasno :P Czy na zdjęciu powyżej kierownica jest mniejsza, bo wnętrze niby wygląda tak samo, ale dużo więcej przestrzeni (złudnej) da się na nim odczuć.

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 4gen to nie jest takie znowu duże auto, ale źle nie jest. Doceniam to, że nie ma w nim aż tak wielu rzeczy irytujących, choć np. podświetlanie zegarów mogłoby być jeszcze stopień ciemniejsze na noc (chyba w wolniejszych wersjach tak jest zresztą, bo spece maja inne zegary). Kwestia spasowania też jest taka sobie, wiele plastików jest przymocowana jakoś tak chybotliwie w stosunku choćby do 1gen. Mi najbardziej doskwierają za krótkie siedziska - więcej jak 2h w tym aucie nie moge wytrzymać... Zresztą w 1gen wygląda to tak samo. 

 

Godzinę temu, kamul napisał:

Czy na zdjęciu powyżej kierownica jest mniejsza, bo wnętrze niby wygląda tak samo, ale dużo więcej przestrzeni (złudnej) da się na nim odczuć.

To chyba tylko kwestia obiektywu i perspektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, frisco napisał:

Bo 4gen to nie jest takie znowu duże auto, ale źle nie jest. Doceniam to, że nie ma w nim aż tak wielu rzeczy irytujących, choć np. podświetlanie zegarów mogłoby być jeszcze stopień ciemniejsze na noc (chyba w wolniejszych wersjach tak jest zresztą, bo spece maja inne zegary). Kwestia spasowania też jest taka sobie, wiele plastików jest przymocowana jakoś tak chybotliwie w stosunku choćby do 1gen. Mi najbardziej doskwierają za krótkie siedziska - więcej jak 2h w tym aucie nie moge wytrzymać... Zresztą w 1gen wygląda to tak samo. 

 

To chyba tylko kwestia obiektywu i perspektywy.

Z siedziskami sądzę podobnie, nie wiem jak jest z zegarami "bo mam wolniejszy ;) " ale kocham szyby bez ramek jak auto stoi, bo jak jedzie (zwłaszcza z prędkością autostradową) to jednak głośno jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...