Jump to content

frisco

Użytkownik
 • Content Count

  511
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

106 Wspaniały

About frisco

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Auto
  Legacy GT Spec.B

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Teraz jest prawdziwy klasyk, dobrze zakonserwowany przed rudą.
 2. Podgrzewany jest fragment szyby, na którym normalnie spoczywają wyłączone wycieraczki;)
 3. Kombinujesz z tą czy szukasz kolejnej?
 4. Ale przecież to są foty konceptu z 2017. "It's not clear whether the new rear-drive TNGA platform will allow for a convertible version, as previewed by the 2017 Toyota GR HV Sports Concept pictured here. Tak czy inaczej mam nadzieję, że finalny model będzie ładniejszy, bo ten koncept to taki słabawy mocno. Ale za to cieszy turbo i 255 koni:)
 5. W Legacy IV (w każdym razie w wersji US) najprościej się tam dostać przez odchylenie nadkola (najlepiej przy skręconych kołach żeby było więcej miejsca). Nic wtedy nie trzeba demontować, wyjęcie kilku spinek załatwia temat. Może w europejskiej wersji też tak sie da.
 6. Tak, sedan spec b, co prawda US GT, ale zawieszenie poza aluminiowymi wahaczami jest prawie to samo (ale oem amory są inaczej zestrojone). Na B6 + lesjo jeździłem koło roku. Zmieniłem w związku z obniżeniem auta.
 7. @kudlatypawelek zakładał niedawno lesjo wzmocnione. Może się podzieli spostrzeżeniami;)
 8. W zakrętach ładnie się trzymał Twardo będzie ale nie beton. Teraz mam różowe sti plus stab 20mm i jest podobnie, nie czuje jakiejś znacznej różnicy (ale różowych do LPG nie polecam - siada od razu).
 9. Rozumiem,że zakładamy do seryjnego Bilsteina? Zgadza się. Też jeździłem na takim zestawie z rok czasu i auto nie siadało nawet przy dociążony tyle.
 10. carsport.pl kolegi @carfit
 11. Spece nie miały dedykowanych lamp, po prostu było kilka różnych modeli dla różnych roczników stąd zamieszanie. Najlepiej to widać po numerach części, jest lekki misz masz, szczególnie w przedliftach: http://opposedforces.com/parts/legacy/en_b13/type_24/electronic/lamp_rear/illustration_1/
 12. No niby tak, ale koszt przesyłki pewnie i tak przekroczy wartość blendy, dlatego jak możesz to kombinuj od razu dwie, albo coś extra;)
 13. Oby wypaliło. Weź od razu ze dwie;)
 14. Świeży wątek o tej samej tematyce, tyle że dla imprezy:
×
×
 • Create New...