Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie skoda ale wyglada jak milion dolcow ;)

Chyba dolców jamajskich, bo na pewno nie amerykańskich  :P 

 

Niemcy w czasach II wojny mieli kilka tzw. kieszonkowych pancerników i ten model stylistyką stanowi chlubne nawiązanie do tej tradycji :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma swoj gust. Jak dla mnie wyglada strasznie ociezale i przede wszystkim robi wrazenie auta naprawde dużego ale może się podobac. Obecne Paleta silników niezła tzn jeden silnik diesla z paroma wariantami mocy, dwa silniki benzynowe z doładowaniem jeden małej pojemnosci  drugi  wiekszej. Kazdy znajdzie cos dla siebie. Oferty Subaru nawet nie ma co porównywac... A najdziwniejsze jest to ze Subaru tez mogłoby miec taka palete silnikowa w forku tzn.sbd z 2 wariantami mocy jak jest w DE, 2 doładowane silniki beznynowe DIT 2,0 i 1,6....Wszystko jest tylko włożyc do budy forka, homologowac i sprzedawac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nuuuuuda.

Wystarczy zmienić grill, znaczek i mamy Skodę albo Audi.

 

Przemek,no i słusznie,bo to właśnie plasuje się gdzieś pomiędzy Skodą i Audi.

Chociaż powiem szczerze,że na tej fotce prezentuje się ładniej niż Q3 i Q5 jak dla mnie.

Chyba niebawem Frankfurt ,więc już niebawem się przekonamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zobaczyć tą nową SuperB, trafiłem akurat na wersję L&K i... z zewnątrz naprawdę fajne auto ale wewnątrz bardzo duże rozczarowanie designem i jakością materiałów.  

 

Szkoda mi było czasu na jazdę testową bo pewnie jak to VAG, poprawnie, szybko, fajnie, sprężyście ale bez emocji.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...