Skocz do zawartości

Czorny Legaś BP H6


WaldekW

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, WaldekW napisał:

19F84204-2564-4D5C-834A-12636652E8FD.thumb.JPG.a3d3e99bc1328eb18013e9f58153d6e9.JPG

 

Piękny jest z pełnym pakietem OEM dokładek i tym wydechem B). Będę obserwował postępy ;)

 

 

9 minut temu, Oczkoo15 napisał:

Jakbyś chciał to mogę takie dokładki bez problemu załatwić ;)

Poproszę o info na PW co by nie zaśmiecać wątku bo robi się mega ciekawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, R4RE said:

Piękny jest z pełnym pakietem OEM dokładek i tym wydechem B)

O taki właśnie rezultat mi chodziło :D tylko ten dyfuzor trochę odszedł od standardu ale mnie się podoba :) Chociaż przyznam, że ten co masz w daily (albo miałeś jak się widzieliśmy) jest jeszcze ciekawszą opcją B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Oczkoo15 napisał:

Rozpórkę tylną górną montuje się przy podłodze, można ją nawet schować pod podłogą (to już zależy od konkretnej rozpórki) 

2uNoU5HS_rasp+bp5.jpg

 

Oo, to ja rozumiem :wub:

I do OBK też tak można?

 

Jak możesz to napisz proszę na PW jak to mniej więcej cenowo wygląda..

(chociaż aktualnie silnik poza autem więc na razie raczej muszę zapomnieć o kupowaniu gadżetów, bo w kasie zaraz pusto będzie ;))

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WaldekW napisał:

O taki właśnie rezultat mi chodziło :D tylko ten dyfuzor trochę odszedł od standardu ale mnie się podoba :) Chociaż przyznam, że ten co masz w daily (albo miałeś jak się widzieliśmy) jest jeszcze ciekawszą opcją B)

Dyfuzor wygląda dobrze.

 

CTI Japan do kombi praktycznie nie do dostania. Jest tylko jeden w UK, wciąż na aucie  i drugi u mnie do sedana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, R4RE said:

CTI Japan do kombi praktycznie nie do dostania.

Ostrożnie, bo kto wie, może Oczko lubi wyzwania ;) Ja to bym się nawet na dyfuzor Damd pokusił jakby była okazja. Z tym, że on chyba wymaga dodatkowych dokładek na bokach z tego co widzę... hmm jeśli tak to mogłoby to popsuć mi całą koncepcję dokładek a tego bym już nie chciał :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WaldekWTo już niemal zupełnie inny samochód od tego, który przyjechał. Naprawdę super! Grats! :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu WOW.. Jak mojego kiedykolwiek doprowadzę do takiego stanu, to będę szczęśliwy. Piękność, a i pod maską więcej, niż litrarz butelki :biglol:

Twój już też nabiera charakteru, zlote felgi i ten grill robią robotę!
Hehe ciekawe porownanie, faktycznie 3 litrowe butelki są raczej niespotykane
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Bonless said:

Naprawdę bardzo ładnie się prezentuje Twoje auto :) Też lubię jak jest dużo małych smaczków, które podkreślają charakter auta. Moim zdaniem ten lakier świetnie pasuje do legacy IV.

Dzięki :) Czerń siedzi świetnie chociaż pamiętam jak zaklinałem się, że po ostatnim czarnym (też japońskim) aucie z miękkim lakierem, nie ma mowy żebym kiedykolwiek kupił drugie czarne. Jednak to co znalazł @Fala i to jak wiele moich oczekiwań spełniała całość, przebiło kolor i uprzedzenia do niego :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Rafaelo said:

dźwięk wydechów mam nadzieje niedługo posłuchać jak będzie nagrzanyemoji12.png

Przy następnej okazji coś w tym kierunku zrobimy :D

 

6 minutes ago, Rafaelo said:

Widzę ze rozpórka na tył wjechała emoji106.png

Nieeee to tylko zdjęcie z neta :P ja mam przecie beżowy środek :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Danko said:

Wlasnie. Rozpórki! Już myślałem o nich przez moment. Jest odczuwalna różnica? Sztywno już mam od zawiasu i poliure i zaatanawiam się, czy to jeszcze coś może poprawić 

Pozwolę sobie zacytować samego siebie :D

  

15 hours ago, WaldekW said:

Moje subiektywne odczucia po jej założeniu to był wielki szok! Szok, że kawałek metalu potrafi tak zmienić charakterystykę auta nie tylko podczas dynamicznej jazdy ale chociażby podczas przejazdu przez progi zwalniające czy właśnie zjeżdżanie z krawężników. Ustabilizowany przód w ten sposób nie wykazuje żądnych ruchów w kabinie. Wcześniejsze trzaski plastików czy podszybia podczas pokonywania progów były na tyle wyraźne, że ąz irytujące. Teraz tego kompletnie nie słyszę.

Żeby jednak nie było, że rozpórka to same plusy, jak wpadniesz w dziurę jednym przednim kołem, to poczujesz ją baaardzo wyraźnie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Mam wrażenie, że gwint u mnie podobnie zadziałał. Na dziurach jest płacz i wyzwiska w stronę drogi, a co do progów.. Jest na nich cicho, bo muszę się przez nie przetaczać :biglol:Dzisiaj aż zwracałem uwagę, ma progach raczej niż nie trzeszczy.. Przy 3km/h:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Danko said:

Hm.. Mam wrażenie, że gwint u mnie podobnie zadziałał. Na dziurach jest płacz i wyzwiska w stronę drogi, a co do progów.. Jest na nich cicho, bo muszę się przez nie przetaczać :biglol:Dzisiaj aż zwracałem uwagę, ma progach raczej niż nie trzeszczy.. Przy 3km/h:ph34r:

Hehe ja również po zmianie zawieszenie zwolniłem na progach znacznie ale po założeniu rozpórki (która wleciała pare mięsięcy później) rezultat był mimo wszystko zaskakujący.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, WaldekW napisał:

Dzięki :) Czerń siedzi świetnie chociaż pamiętam jak zaklinałem się, że po ostatnim czarnym (też japońskim) aucie z miękkim lakierem, nie ma mowy żebym kiedykolwiek kupił drugie czarne. Jednak to co znalazł @Fala i to jak wiele moich oczekiwań spełniała całość, przebiło kolor i uprzedzenia do niego :)

No niestety lakier jest miękki i ciężki do utrzymania. U mnie jest trochę zmęczony, ale jest nadzieja, że już niedługo uda się coś z tym zrobić :thumbup:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Bilsteina + rozpórki przód/tył (Staffa + Cusco) - jest dość sztywno i sprężyście, wnętrze mimo wszysto trochę się odzywa, ale w moim przypadku chyba właśnie od tego, że nie ma "amortyzacji" tylko leci sobie rezonans - a może to wynik wymęczonej budy - nie wiem. Taki ozdóbek zewnętrznych jak Waldek nie mam, ale chciałbym za to podpiąć jeszcze "pająka" z przodu, od spodu - pewnie polepszy jeszcze bardziej sztywność -> https://www.iagperformance.com/SPT-Lower-Chassis-Brace-WRX-STI-LGT-SPEC-B-p/soa8431120.htm . Ale to pewnie jak trochę sytuacja się na świecie uspokoi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piękny Legaś. Gratulacje!

Przy okazji interesowanie zapytam — nie chcesz się pozbyć tych oryginalnych tłumików z H6? ;)

 

W dniu 6.05.2020 o 23:47, czekker napisał:

I do OBK też tak można?

Jak możesz to napisz proszę na PW jak to mniej więcej cenowo wygląda..

To ja bym prosił raczej o napisanie wszem, a nie przez PW, bo oprócz nas pewnie się jeszcze paru zainteresowanych znajdzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny Legaś. Gratulacje!
Przy okazji interesowanie zapytam — nie chcesz się pozbyć tych oryginalnych tłumików z H6?


Dziękuję!
Tłumiki na razie leżą i czekają na resztę wydechu bo myślałem sprzedać całość jako komplet. Nie wiem za bardzo jak to wycenić jeszcze więc jeśli chcesz to napisz tu/PW jaka cena za same tłumiki Cie satysfakcjonuje to będę chociaż wiedział realnie z czym się liczyć:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są takie same, jak moje z 2.0 to widziałem nowe za 270zl chyba.. Sam je więc zostawiłem i przy sprzedaży najpewniej założę z powrotem. Jestem mega ciekaw, jak Twoja bestia brzmi! Ale telefon kompletnie nie oddaje dźwięku.. Sam już robiłem z 3 podejścia do nagrania swojego i wszędzie brzmi jak seria, albo gorzej <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...