Skocz do zawartości

Czorny Legaś BP H6


WaldekW

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli są takie same, jak moje z 2.0 to widziałem nowe za 270zl chyba.. Sam je więc zostawiłem i przy sprzedaży najpewniej założę z powrotem. Jestem mega ciekaw, jak Twoja bestia brzmi! Ale telefon kompletnie nie oddaje dźwięku.. Sam już robiłem z 3 podejścia do nagrania swojego i wszędzie brzmi jak seria, albo gorzej <_>

hmm to faktycznie cena nie zachęca. Chyba zrobię tak samo, zostawię cały wydech na wypadek jakbym chciał tego sprzedać i kupić speca :)

Mam ten sam problem. Nagrałem ostatnio krótki filmik ale w ogóle nie brzmi to tak jak podczas jazdy. Dodatkowo w automacie nie da się wkręcić wyżej obrotów niż 4500 więc nie wybrzmi to tak jak podczas jazdy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 7.10.2019 o 22:10, WaldekW napisał:

Nadszedł czas na kolejny update w temacie. Auto od ostatniego wpisu przeszło mała metamorfozę przodu. Zmiana maski, zderzaka i wstawienie dokładki sprawiły że przód nabrał w końcu dokładnie takiego wyglądu o jakim marzyłem. 


Przy okazji upływu czasu, dodam tylko że auto odegrało kolejną ważną rolę w moim życiu bo zawiozło Nas do ślubu :D

FAB8ED1A-5D98-44CB-880F-14E34283A852.jpeg

W przygotowaniach na ten dzień nie mogło zabraknąć czegoś dla samego Legasia. Dostał nowy lakier oraz powłokę ceramiczną co sprawiło że w końcu całość z zewnątrz wróciła do stanu zbliżonego do fabryki (oszukując trochę stylizacją a'la Spec B ;) ale to był mój cel od dawna).

 

Po paru miesiącach użytkowania udało mi się kupić kompeltny zawias do Legasia. Na przód idzie bilstein z różowymi springami a na tył gwint od BC racing. Całość czeka jeszcze na założenie ale do pełni szczęścia potrzeba mi jeszcze końcówek drążków i przednich sworzni od whiteline'a. C674F072-8DC2-43C4-B977-65FEF5A2E532.thumb.jpeg.d9176eba34621cafae69a596c4cfbd93.jpeg67429DA7-D664-4745-8379-2FE88D175B63.thumb.jpeg.26aaca42aa0039d8898ac8f7add8862f.jpeg

 

W międzyczasie trzeba będzie wymienić wszystkie płyny i oleje bo to już 40 tys nam wspólnie powoli wybija więc oleje w skrzyni i dyfrach dochodzą do kosztorysu. 

Druga, trochę bardziej martwiąca kwestia, chociaż byłem swiadom jej nieuchronnego nadejścia to UPG. Ostatnio zauważyłem czarny osad na dnie zbiornika wyrównawczego plynu chłodzącego także pora zacząć szukać tej świnki skarbonki chyba :(. Do stosu wydatków dochodzi maglownicą która zaczęła cieknąć także koniec roku robi się "ciekawy"...

 

Na pocieszenie dodam tylko, że dziś odebrałem najtańszą rzecz jaką kupiłem do tego auta, przyszła z dalekiego wschodu i czeka na montaż.

6A5A5494-41DD-44B4-BFAC-C25B13DDCCEB.thumb.jpeg.072764d2c50e6bd0c9790c4fff8aec88.jpeg
To na tą chwilę tyle z aktualności o aucie.
Jeśli kogoś interesują trochę częstsze nowinki ale tylko zdjeciowe w temacie mojego auta to zapraszam na Instagram.
Tutaj znajdziecie coś w rodzaju pamiętnika z życia legasia u mnie :
https://www.instagram.com/legacybph6/

 

Dalszy ciąg na pewno nastąpi... :hi:

 

To jest jakaś dedykowana dokladka z Ali? Czy uniwersalna? Bo zastanawiam się czy znalazłbym w PL taką, fajnie wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, WaldekW napisał:


Mówisz o dyfuzorze tak? To jest uniwersalny, obecnie dostępny za 60zl z wysyłką emoji1.png

To chyba znajdę taki na naszym rodzimym portalu aukcyjnym i zakupię, bo mój Legaś leci do lakiernika za tydzień na odnowę maski i zderzaka, to przy okazji mi dyfuzor pomaluje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba znajdę taki na naszym rodzimym portalu aukcyjnym i zakupię, bo mój Legaś leci do lakiernika za tydzień na odnowę maski i zderzaka, to przy okazji mi dyfuzor pomaluje  

Ten co ja zamówiłem jest czarny połysk więc do mnie siadł idealnie. Ale i na srebrym powinno spoko wyglądać takie czarne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500setny post ale z niekoniecznie optymistycznym akcentem... 

Byłem własnie wymienić żarnik w ksenonie od strony pasażera i moim oczom ukazał się taki oto przykry, jak by nie patrzeć, widok :(

1D16FEAB-2B8D-49BC-996D-7B44D8203583.thumb.jpeg.672c3461ef4a333116867ca16c70a32d.jpeg

 

Chyba zaczyna puszczać uszczelka pokrywy rozrządu...

 

Powoli dobijam 200tysiecy więc chyba pora się przygotować już na remoncik silnika. Jak już go wyjmiemy to pewnie polecimy kompleksowo od rozrządu, przez regulację zaworów, po UPG. Przydala by się też nowa chłodnica, regeneracja magla i pompy wspomagania. 

Uff, gdzie ja mam tą świnkę skarbonkę...

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Świnka skarbonka - ta czarna, z blaszkami PO, stoi przed Tobą...
 
A tak serio, współczuję. Na pocieszenie dodam, że też mnie niestety czeka regeneracja przekładni. Z ciekawości, ile zapłaciłeś za żarnik?

Hehe dokładnie, na szczęście od dłuższego czasu byłem już na to gotowy więc kasa gdzieś tam leży na boku. Wygląda na to że muszę zacząć zamawiać części :)

Żarnik akurat mi został z innych lamp, miałem w sumie dwa zapasowe ale jeden niewiadomego pochodzenia i do tego miał wyraźnie inny odcień światła. Teraz wyglądają podobnie ale jak będę robił motor to lampy chce wysłać na regenerację odbłyśników i wtedy i tak wylecą nowe żarniki
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 10.06.2020 o 20:45, WaldekW napisał:

polecimy kompleksowo od rozrządu, przez regulację zaworów, po UPG

 

Ja "świętą trójcę" ogarniałem dokładnie miesiąc temu - przebieg 232kkm :rolleyes:

Polecam pełną profeskę u @carfit, ale niestety ostatnio chyba są zawaleni robotą więc jak coś to może być kiepsko z terminem..

 

Edytowane przez czekker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2020 o 22:09, czekker napisał:

 

 

Ja "świętą trójcę" ogarniałem dokładnie miesiąc temu - przebieg 232kkm :rolleyes:

Polecam pełną profeskę u @carfit, ale niestety ostatnio chyba są zawaleni robotą więc jak coś to może być kiepsko z terminem..

 

Dziękuję , " niestety" pandemia nas dobiła autami z całej polski i nie możemy się dosłownie odrobić :( . Póki co nie mamy wolnych terminów do odwołania ..... Przykro mi :( 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...