Skocz do zawartości

Wszystko o LETNICH oponach do subaru


komancz

Rekomendowane odpowiedzi

ja też mam teraz dylemat bo szykuje sie do nowego zakupu :idea:

mam mały dylemacik bo w wrx jeździłem naRE050 i było ok,

teraz w sti mam RE 070 i też jest ok.

ale chyba wybiore RE050 dlaczego :?:

RE 050 jest lepsza na mokrym,wolniej sie zużywa i chyba nie co tańsza, uważam że jest bardziej uniwesalna

co do 070 jak jest dobrze dogrzana po suchym nie ma sobie równych ,ale to tylko wtedy :!:

poprostu w ruchu miejskim jest ciężko wykorzystać potencjał tej opony (na krótkich odcinkach w korkach) morał jest taki trzeba mieć 2 komlety :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej to podobno mieć dwa samochody :wink: :mrgreen:

 

Trzy :idea: , bo jeszcze dla żony jest potrzebny, żeby było komu zabrać jak nasze obydwa są w warsztacie, bo " Pan Henio" powiedział, że jak się wymieni ten diwajs za zylion PLN, cośmy go założyli tydzień temu, na taki diwajs za pierdylion zł to będzie 0,734 KM więcej :idea::mrgreen:

Część postu, od "Pan Henio....." do końca dedykuję Przemqowi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gpruszko, lekkie ząbkowanie wystąpiło - ale bardziej zauważalne było ich starcie (szczególnie prawy przód - ale to wina ustawienia trasy - więcej skrętów w lewo :P ) - zmian nawierzchni z betonowej na asfaltową z ciasnymi szykanami swoje zrobiło - za to dalej jestem pod wrażeniem sztywności barków opon.

Jak będę miał czas to może wklej zdjęcia jak opony wyglądają.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście zbliżającej się Cyny i np. Pojeżdżafffki w Toruniu, co byście powiedzieli o takich oponach do WRX-a?

http://www.gold-gum.pl/p53,opony-letnie ... ort-2.html

Od letnich nalewek trzymaj sie jak najdalej - to mega nieprzewidywalna i niebezpieczna opona. Zimowe z miękkiej mieszanki do śniegowego upalania tak, letnie zdecydowanie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , mam zamiar kupić opony do imprezy 205/55/16 , po niemiłych doświadczeniach z uniroyalami reinsport2 (słabe boki) miałem chęć kupić Toyo Proxes T1-R ale wyczytałem w wątku że mają podobną wadę , po odcedzeniu wiadomości wychodzi mi teraz opona nadająca się to falken fk 452 czy dobrze myśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam o falkeny bo wizualnie mi się podoba , wydaje mi się że może i po deszczu jako tak mieć przyczepność , jak by uniroyale się nierozłaziły na bokach to bym innych nie szukał , bo trakcjia na na suchym i po deszcze według mnie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...