Skocz do zawartości

Cienki portfel


raph

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie gruba skóra w portfelu to podstawa. Większość tych ogólnodostępnych jest tak cienka, że po miesiącu zaczynają się przecierać i wyglądają jakby miały kilka lat. A przydałoby się zainwestować w jakiś. Przegródki na karty to podstawa, bo jednak plastik to aktualna waluta :D 

Te co remoo wrzucił wyglądają zacnie. Choć faktycznie te boczki słabo zrobione :/ ale też cena nie jest straszna a reszta wygląda w porządku. 

Edytowane przez OlekPek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad takim cieniasem zastanawiam,ale co mnie najmniej przekonuje to ta dodatkowa bilonówka.Czy nie będzie przeszkadzającym dodatkiem.A jednak ten bilon trzeba gdzieś schować,bo jednak nadal jest potrzebny.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten mój wygląda. Widać efekt postarzanej skóry - ale taka wizja producenta.

 

Trochę ciężko gotówkę się wyciąga i nie można tak łatwo przeglądać banknotów, ale może to kwestia przyzwyczajenia.

 

Ten Milera jest na pewno lepiej wykończony, ale myślę, że na początek taki wystarczy - żeby się w ogóle przyzwyczaić.

IMG_0182.png

IMG_0183.png

IMG_0184.png

IMG_0185.png

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziwne, że nikt w tym temacie nie wspomniał o klasyce gatunku, czyli produktach marki  Bellroy, które też można nabyć w Polsce.
Co prawda inna półka cenowa, ale wyglądają niesamowicie.

Przykład: https://www.lepremier.pl/portfel-bellroy-hide-seek-charcoal,3,1247,1144
Na stronie producenta są dokładne zdjęcia i filmiki - sporo modeli do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od około miesiąca używam tego etui jako portfela. Mieści dowód rejestracyjny i 6 kart, co dla mnie jest wystarczające.
Zobaczymy jak długo wytrzyma bo to taka „eko-skóra” jest.
http://www.sklep.subaru.pl/mobile/pl/p/Etui-na-dokumenty-SUBARU/804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka dobrych jakościowo wyrobów tego typu to niech zajrzy na forum "But w Butonierce" są tam nasi polscy rzemieślnicy którzy robią rzeczy niesamowite, na zamówienie, pod wymiar i kolor. Torba, portfel, bilonówka robiona pod zamówienie :)

 

Oto mój zestaw, aczkolwiek na nowy rok chyba sobie sprawię nowy portfel z jakiejś naprawdę dobrej skóry:D

 

 

 

 

2017-12-14 23.40.57.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, bikeman1 napisał:

Jeśli ktoś szuka dobrych jakościowo wyrobów tego typu to niech zajrzy na forum "But w Butonierce" są tam nasi polscy rzemieślnicy którzy robią rzeczy niesamowite, na zamówienie, pod wymiar i kolor. Torba, portfel, bilonówka robiona pod zamówienie :)

 

Oto mój zestaw, aczkolwiek na nowy rok chyba sobie sprawię nowy portfel z jakiejś naprawdę dobrej skóry:D

 

 

 

 

2017-12-14 23.40.57.jpg

Jaki jest koszt takiego zestawu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 29.01.2018 o 16:35, Ptasi0r napisał:

Ja korzystam z wyrobów Milera i jestem zadowolony, ale wiem ze jest jeszcze rozwiązanie które nazywa sie Spocket - ktoś z was posiada?

 

http://spocket.pl/

 

 Ja miałem przez chwilę i niby wszystko fajnie, faktycznie bardzo cienki ze wszystkimi kartami i dowodem rejestracyjnym ale bardzo szybko się zużywa. No i bilon w kieszeni... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...