Skocz do zawartości

Simon

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Orear napisał(a):

samoloty/szybowce, które strzelały milionami iskier. 

tak - to robiło mega wrażenie i przynajmniej na koniec poprawiło humor.

25 minut temu, Orear napisał(a):

Na dziennych nie zobaczyłem nic nowego

nigdy nie widziałem F-18 więc z tego się bardzo ucieszyłem. No i P-51 też. Żeby zobaczyć coś bardziej egzotycznego to USAF musiałoby przylecieć swoimi zabawkami i szczerze to liczyłem że coś przeleci choćby na chwilę. Pamiętam kiedyś na Farnborough przeleciał B-1B z bazy w Niemczech więc w aktualnych realiach byłoby to do ogarnięcia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę na szczęście było już lepiej z tematem wody (nie kontrolowali tak mocno) choć to absurd ze musimy pisać o takim temacie przy takich temperaturach. Wchodziłem około 9:30 i poszło z marszu ale nie wiem jak było później. Same pokazy w niedzielę były spoko, choć braku wieczornych bardzo żałowałem. Jednak odniosłem wrażenie nieco zabijania czasu długimi przerwami pomiędzy poszczególnymi lotami. Chwilami było to aż dziwne i komentatorzy wydawali sie zagubieni.

To jednak ta impreza na którą zawsze będę sie wybierał. Nie ma u nas za wielu możliwości popatrzeć na takie cuda. Choć oczywiście zabrakło topowych grup i wiele razy obiecywanych niespodzianek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Polecam ciekawe materiały z różnych dziedzin, każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli o lotnictwie mowa, to na zajawkę ostatni wpis: https://eksperymentmyslowy.pl/2023/12/08/wspolnota-czerwieni-cz-44/

Całą serię historyczną wspólnota czerwieni czyta się wyśmienicie, i uwaga, wciąga 44 razy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
10 godzin temu, czekker napisał(a):

1706868903008.thumb.jpg.47890ebb248b8c0568763d178fc3bceb.jpg

 

 

Tam na końcu.... albo jak ktoś woli na początku ... różnie to mówili :) kiedyś nasza Ojczyzna zafundowała mi takie trochę dłuższe wczasy...;). Fajnie było :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, Blixten napisał(a):

 

Znów ci Niemcy!

I jeszcze te komentarze: prawie jak u nas w wątku o globalnym ociepleniu, sami eksperci!

 

A tak na serio to popis głupoty, w takiej odległości od ludzi kosiakiem to proszenie się o wpis w Aviation Herald. Mam nadzieję, że ULC szybko go dojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 godzin temu, ESP napisał(a):

I jeszcze te komentarze: prawie jak u nas w wątku o globalnym ociepleniu, sami eksperci!

My eksperci z 3miasta to mały pikuś, znam kilku takich, tu na TF, co uważają, że w każdym temacie wiedzą wszystko, a ich opinia jest jedynie słuszna ;) 

 

8 godzin temu, ESP napisał(a):

A tak na serio to popis głupoty, w takiej odległości od ludzi kosiakiem to proszenie się o wpis w Aviation Herald. Mam nadzieję, że ULC szybko go dojedzie.

Wrzuciłem tutaj bo kocham szybowce (a mój ojciec latał w płockim aeroklubie), ale również dlatego, że mi również wydaje się popis tego pilota dość ... zaskakujący. 

Nie doczytałem się jeszcze czy udało mu się bezpiecznie wylądować, ale od orłowskiego do najbliższego lądowiska w Babich Dołach wcale nie jest tak blisko... 

 

Edytowane przez Blixten
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2024 o 22:41, ESP napisał(a):

 

Znów ci Niemcy!

I jeszcze te komentarze: prawie jak u nas w wątku o globalnym ociepleniu, sami eksperci!

 

A tak na serio to popis głupoty, w takiej odległości od ludzi kosiakiem to proszenie się o wpis w Aviation Herald. Mam nadzieję, że ULC szybko go dojedzie.

 

Oj chłopaki, piszecie jakbyście nie wiedzieli co to za Pan pilotował tego patyka. Tam raczej nie było brawury i myślę, że nie pozwoliliby sobie na błędy czy niedopatrzenia. 

Na Jego profilu można też przeczytać, że takie loty na klifach to nie jest nic nowego i były wykonywane już lata temu. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...