Skocz do zawartości

Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu jeszcze nie pojawiłem się w tym temacie :facepalm::facepalm:

Krótko : coś tam się pstrykam, były okazję pojawić się zawodowo w Warszawie wiec wiadomo, że okolice Okęcia, górki spotterskiej itp. (foto An124) ;)

Największą zdobycz : wiadomo, z powodu kultowosci i tego, że to se ne vrati, czyli An225 z 10.21r nad mym Bolesławcem. 

Poniższe foto moje :upside-down-face_1f643-small:

Antidotum? W końcu TAK :wub:

W planie sobota od ok południa, z tego co wiem, to bilety na miejscu można dorwać, a gdzie zaparkujemy to wyjdzie w praniu, po ogarnięciu co gdzie jak. 

Jak coś to ludzie z tego Forka, to my. 

 

Screenshot_20230615_075252.jpg

Screenshot_20230615_075301.jpg

Screenshot_20230615_074124.jpg

Screenshot_20230615_074634.jpg

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, hemi112 napisał(a):

Czemu jeszcze nie pojawiłem się w tym temacie :facepalm::facepalm:

Krótko : coś tam się pstrykam, były okazję pojawić się zawodowo w Warszawie wiec wiadomo, że okolice Okęcia, górki spotterskiej itp. (foto An124) ;)

Największą zdobycz : wiadomo, z powodu kultowosci i tego, że to se ne vrati, czyli An225 z 10.21r nad mym Bolesławcem. 

Poniższe foto moje :upside-down-face_1f643-small:

Antidotum? W końcu TAK :wub:

W planie sobota od ok południa, z tego co wiem, to bilety na miejscu można dorwać, a gdzie zaparkujemy to wyjdzie w praniu, po ogarnięciu co gdzie jak. 

Jak coś to ludzie z tego Forka, to my. 

 

 

Screenshot_20230615_075252.jpg

Screenshot_20230615_075301.jpg

Screenshot_20230615_074124.jpg

Screenshot_20230615_074634.jpg

 

Tak poukładałeś fotki, że przewijając przez chwilę miałem wrażenie, że udało ci się pstryknąć te śmigła przelatujące nad twoim Forkiem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czegoś lecącego nad autem. 

Byłem w Warszawie i tak wykminiłem, że tam za Wirażową, przy płocie, przy podejściu do pasa jakoś tak ustawie Gacka, że zrobię mu foto jak samolot leci nad nim, i w ogóle pobawię się w różne perspektywy. 

A, że dzień wcześniej popadało, to w miarę stabilna trawa okazała się grzezawiskiem. 

I zamiast fotek samolotów było szukanie pomocy i po 4h latania namierzyłem ojca z synem i powalczyli na 2 traktory, aby mnie wyrwać :thumbup:

Na początku nie było do śmiechu, ale teraz się fajnie wspomina :)

Screenshot_20230615_092454.jpg

Screenshot_20230615_092420.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Neutrino33 napisał(a):

Ale, że Legacy nie wyjechał? :facepalm:

Co za wstyd i hańba.

 

:upside-down-face_1f643-small:

E, fajna trawa, jadę, zatrzymałem się przed jakimis garbami,wyszedłem ocenić ryzyko uderzenia zderzakiem, wlazłem, 1 i zassało.

..

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ktoś wybiera się do Radomia w weekend? Jestem akurat w Warszawie do soboty i mam plan się wybrać na pokazy wiec może ktoś podpowie jak to najlepiej logistycznie rozegrać pod względem dojazdy samochodem? Czy jechać na samo otwarcie i szukać miejsca jak najbliżej lotniska? Czy gdzieś w centrum i dostać się autobusami na samo lotnisko? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam - nikt nie dzieli się wrażeniami? Wszyscy umarli z pragnienia z braku wody?

 

Przyznam, że temat wody mocno przyćmił pokazy. Zabieranie (w sobotę) wszystkiego ponad 0,5L na osobę przy totalnej patelni to była zbrodnia. Na szczęście nie wszystkich kontrolowali dokładnie więc ja z siostra wnieśliśmy po dwie butle 1,5L a syn 3x0,8L ale bratu już zajrzeli dokładniej i stracił 2x1,5L. Stoiska wodociągów rozdające wode przeżywały oblężenie bo szybko zabrakło wody - potem dowieźli. Stoiska - ludzie się "zabijali" żeby coś kupić. Generalnie bardzo słabo to wyszło.

 

Same pokazy z jednej strony fajnie było popatrzeć po długiej przerwie na tyle jetów ale z drugiej strony ciut za monotonnie bo głównie F-16 PL, DK, GR, BEL. Na szczęście też Grippen, Rafaele no i F-18. "Walka" 2xsu-22 z Mig-29 i F/A50 raczej nudna ale chociaż tyle dobrze, że w ogóle była. Świetny pokaz grupowy Orlików no i szwajcarów 6x F-5. No i na koniec nocne pokazy - tego wcześniej nie widziałem a zobaczyć Herkulesa odpalającego w nocy komplet flar to jest coś co zapada w pamięć.

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, STIFF napisał(a):

i jak tam - nikt nie dzieli się wrażeniami? Wszyscy umarli z pragnienia z braku wody?

 

Przyznam, że temat wody mocno przyćmił pokazy. Zabieranie (w sobotę) wszystkiego ponad 0,5L na osobę przy totalnej patelni to była zbrodnia. Na szczęście nie wszystkich kontrolowali dokładnie więc ja z siostra wnieśliśmy po dwie butle 1,5L a syn 3x0,8L ale bratu już zajrzeli dokładniej i stracił 2x1,5L. Stoiska wodociągów rozdające wode przeżywały oblężenie bo szybko zabrakło wody - potem dowieźli. Stoiska - ludzie się "zabijali" żeby coś kupić. Generalnie bardzo słabo to wyszło.

 

Same pokazy z jednej strony fajnie było popatrzeć po długiej przerwie na tyle jetów ale z drugiej strony ciut za monotonnie bo głównie F-16 PL, DK, GR, BEL. Na szczęście też Grippen, Rafaele no i F-18. "Walka" 2xsu-22 z Mig-29 i F/A50 raczej nudna ale chociaż tyle dobrze, że w ogóle była. Świetny pokaz grupowy Orlików no i szwajcarów 6x F-5. No i na koniec nocne pokazy - tego wcześniej nie widziałem a zobaczyć Herkulesa odpalającego w nocy komplet flar to jest coś co zapada w pamięć.

 

 

 

60zł za dwie małe wody, kawę i energetyka to śmiech. 

Stoisz w kolejce po bilet. 

Stoisz w kolejce do wejścia na pokazy. 

Stoisz w kolejce po wodę i jedzenie. 

Stoisz w kolejce na parkingu. 

Masz dość stania gdziekolwiek. 

A czarę goryczy przelał facet, który podszedł do mnie z 5L baniakiem wody i powiedział, że sprzeda mi go za 100 zł. 

To mój osobisty skrót tych pokazów. Bardziej się opłacało oglądać relację na YT. 

 

Na dziennych nie zobaczyłem nic nowego, natomiast na nocnych bardzo podobał mi się zrzut spadochrobiarzy oraz te dwa samoloty/szybowce, które strzelały milionami iskier. 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...