Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Witam,

świeżość na tym forum najprawdopodobniej potwierdzę poniższym pytaniem:

Chciałem dodać nowy wątek w działe "Nasze podróże".

W tekście nie mogę wprowadzić linków do zdjęć, bo po lewej mam info " jest wyłączony.

Czemu jest wyłączony, skoro w innych działach forum, choćby tu mogę linkować?

Pozdrawiam

100M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wklejanie linków jest możliwe od 5 postów

A jest gdzieś spisana ściągawka co można od ilu postów?

W Regulaminie nie znalazłem, pytając tu i tam wiem, że trzeba 5 postów na linki i 25 na ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strud, limit 5 postów do linkowania jest formą zabezpieczenia antyspamowego, dla tych, którzy wpadają wkleić tylko link z reklamą- dlatego nie jest to zamieszczane w regulaminie.

Informację o ilości postów związanych z umieszczaniem ogłoszeń myślę, że postaramy się już wkrótce uzupełnić w regulaminie.

 

W każdym razie cenna uwaga z tą ściągawką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro jestem na "audiencji", to mam wniosek na przyszłość - może by rozdzielić dział K/S na podfora, z różnymi wymaganiami do zakładania wątków?

Rozumiem słuszną inicjatywę, by się zintegrować i poczuć atmosfere forum przed spamowaniem ogłoszeniami :) ale można by inaczej traktować osoby chcące kupić auto (a skoro tu, to wiadomo, że Subaru) a inaczej te sprzedające.

Na ten przykład: 10 postów na dział "Kupię", 25 na "Sprzedam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na tę wypowiedź:

 

"No to chyba jeszcze nie dotarły do Ciebie konsekwencje Twojego dowcipu. "

 

z tego wątku: viewtopic.php?p=1321252#p1321252

 

stwierdzam niniejszym:

1. Nie dotarły.

2. To, mimo formy, nie był dowcip.

 

:mrgreen:

 

Trochę nie rozumiem, na czym polega tu w ogóle problem - dla mnie sprawa jest oczywista :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na tę wypowiedź:

 

"No to chyba jeszcze nie dotarły do Ciebie konsekwencje Twojego dowcipu. "

 

z tego wątku: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=1321252#p1321252

 

stwierdzam niniejszym:

1. Nie dotarły.

2. To, mimo formy, nie był dowcip.

 

:mrgreen:

 

Trochę nie rozumiem, na czym polega tu w ogóle problem - dla mnie sprawa jest oczywista :roll:.

 

Dla mnie też, Carfit dopisze sobie, za tydzień, czy dwa, jak np. p. Bełtowski, do nazwy firmy: ,,warsztat partnerski Subaru" i będzie na legalu dalej handlował na Forumie :P:lol: , i łyso Ci, Przemqu? :twisted::D:D:D , jesteśmy w PL, a tu życie rządzi się innymi prawami niż w cywilizacji... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na tę wypowiedź:

 

"No to chyba jeszcze nie dotarły do Ciebie konsekwencje Twojego dowcipu. "

 

z tego wątku: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=1321252#p1321252

 

stwierdzam niniejszym:

1. Nie dotarły.

2. To, mimo formy, nie był dowcip.

 

:mrgreen:

 

Trochę nie rozumiem, na czym polega tu w ogóle problem - dla mnie sprawa jest oczywista :roll:.

 

Szkoda Przemku.

Ja wiem, Ty się zawsze dobrze czujesz.

Prawda jest zaś taka, że brak Ciebie na Forum jest kompletnie bez znaczenia, brak Edwina to duży smutek.

 

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak Edwina to duży smutek

 

to może niech takie sytuacje dadzą do myślenia mocarzom tego Forum...po kolei odchodzą w cień wszystkie indywidualności tego Forum...niedługo zostaną sami niezadowoleni z dwumasowego sprzęgła lizingobiorcy-posiadacze foresterów diesli...

 

może o to chodzi.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że brak Ciebie na Forum jest kompletnie bez znaczenia

 

 

Nie. Wróć. To nieprawda, że brak Ciebie jest bez znaczenia. Jesteś dobrym facetem i na pewno by Ciebie brakowało. Żółć mnie zalała i tyle. Edwin jest bowiem bardziej niż w porządku, pomógł całym tabunom forumowiczów. Graty, które od czasu do czasu wystawia są z tych raczej atrakcyjnych i na atrakcyjnych warunkach sprzedawane. Stąd, przynajmniej dla mnie, trudno to nazwać działalnością stricte komercyjną, bardziej...charytatywną :wink:

 

Edwin, nie strzelaj focha tylko wracaj na stare pielesze. Dawaj Brachu 8)

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to hipokryzja jest że można polecać wszystko na PW ale nie na ogólnym forum . To taka sam droga jak każda inna i tylko nowicjusze nie wiedzą o co chodzi . Nie ma chat bo tez jest poza kontrolą modów . Przecież to zaklinanie rzeczywistości .

Carfit kto ci pozwolił focha zrobić ?

Potrzebna jest ankieta . Czy Carfit powinien być modem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna jest ankieta . Czy Carfit powinien być modem ?

 

 

...to ja zaproponuje inną - Czy carfit powinien być ASO ? :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...albo lepiej nie - bo kto mi wtedy auto ogarnie jak te wszystkie hordy Forków w dieselu zaczną do niego jeździć :lol::lol::lol:

 

 

 

 

 

(wiem że nie zaczyna się zdania od "A.." :))

(A)le co mi tam - nie wiem czy jest sens mleć "łopatą" w tym wątku, bo pewnie mało to zmieni - troszkę smrodu się rozeszło i trudno, każdy ma prawo zdzielić "focha".

Może nie jestem tutaj "od lat", ale czemu - w czasach świetności tego forum, nagle zaczynacie - drodzy moderatorzy (żebym nie był posądzony o brak pytania w dziale z pytaniami), "mieszać"(wstępnie napisałem odwalać, ale sam ugryzłem się w klawiaturę :)) - bo jak dla mnie, i chyba nie tylko dla mnie, jest to niepotrzebne i totalnie niezrozumiałe - rozumiem gdyby rzecz tyczyła się w sprawie jawnej i bezpośredniej konkurencji do działalności Głównego Importera - a tak będzie jak było, tyle że będzie jeszcze mniej osób które będą wstanie fachowo pomóc w dziale technicznym - a w dziale K/S pojawi się poprostu troche więcej odnośników do pw i głupich minek ";)"

Jedno co mnie strasznie rozbawiło - to zabranianie Carfitowi wystawiania przedmiotów w dziale K/S :lol::lol: jeju jeju ciekawe gdzie on teraz to wszystko sprzeda hahahaha :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin - jak dobrze pamiętam - wogóle mało sprzedawał i sprzedaje fabrycznych, seryjnych gratów, które można było bez problemu dostać w ASO - więc nie wiem po co to zamieszanie zostało wywołane - głównie przez Przemqa :?: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zupełnie na serio - cały ten dział (K/S) jest solą w oku nie tylko dla nas, importera ale jak widzę również dla użytkowników (jakieś wstręty, niejasne sytuacje, fochy itp...) A może by to w ciężką cholerę zwyczajnie zamknąć? Skoro (jak zawsze słyszę) "mnie to mało obchodzi, możecie sobie blokować, zamykać i w ogóle" to chyba nikt nie będzie kruszył specjalnie kopii o wątek "gnijący" na The Forum, prawda? Dopuści się linkę do sprzedaży tylko samochodu w podpisie i finito( bo czasami auta forumowiczów są fajne i dobrze gdyby na forumie zostały) .

Przemyślcie to, handlarze poszliby gdzie indziej a tu byłaby zdrowsza atmosfera.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro na serio - to na serio

Tak zupełnie na serio - cały ten dział (K/S) jest solą w oku nie tylko dla importera

 

to jestem wstanie normalnie i bez doszukiwania się złośliwości ze strony Dyrekcji - zrozumieć - ot kasa jest kasa i tyle.

 

...ale

- cały ten dział (K/S) jest solą w oku dla użytkowników

 

no tu już mnie to rozłożyło, nie fakt że o tym wspominasz, ale samo zachowanie co poniektórych - chyba mało jest "userów" z ponad 3 miesięcznym stażem, którzy by -niekupili, lub nie chcieli kupić czegoś z K/S , pomijam już "kawiory", ale chodzi o to że jest to często, pierwsze miejsce gdzie zwracamy się z prośbą o pomóc w zakupie części które są ciężkie do zdobycia...

 

...a własnie co z działem grupujacym sprzedaż aut? no to już byłby strzał nie tyle w stopę, ale w oba kolana - ile aut zostało sprzedanych tylko via forum, a alledrogo służyło bardziej za twór na wzór "imageshacka" - ile aut nie-zostało kupionych tylko dlatego że forum działa - i działa w dziale K/S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zupełnie na serio - cały ten dział (K/S) jest solą w oku nie tylko dla nas, importera ale jak widzę również dla użytkowników (jakieś wstręty, niejasne sytuacje, fochy itp...) A może by to w ciężką cholerę zwyczajnie zamknąć?

To pytanie jest zadane publicznie przez moderatora do moderatorów, czy nie powinno znaleźć się w tym wątku? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźmy sobie że przestaniemy chwalić subaru . Nasza działalność poza forum to jest też nakręcanie klientów dla SIP . My dłubiąc w autach i biorąc czynny udział w różnych imprezach promujemy markę . Czy ktoś to docenia u importera . Promujemy nie tylko formę dupowożenia , ale i rekreacji . To my tworzymy całą otoczkę dla subaru . Gdybyśmy musieli korzystać z usług i magazynów SIP to ogromna część z nas nigdy by się nie zdecydowała na subaru . Gdybyśmy musieli przez cały żywot auta serwisować w ASO to ogromna część przeniesie się do innych marek . Nie oszukujmy się . Większość z nas "sponsoruje" sieć SIP i nie robimy tragedii . Czasami jednak nie opłaci się kupować nowych klamotów do starego auta . Wiele osób jeszcze jeździ subaru i stać go tylko pod warunkiem że ma alternatywę w postaci serwisów nieautoryzowanych .

Uważam ze we wszystkim musi być jakiś umiar . Mozna przecież w regulaminie zapisać paragraf że ogłoszenie w K/S musi być zaakceptowane przez zielonego potworka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...