Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2017


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz nie sie wypowiedzą ci co uważają ze każdy dobry kierowca wsiada do byle czego i wygrywa wszystkim.Mysle tu o tych co karać Latvale ze brak wyników w polo.Jak widac destabilizacją juz odbiła sie na Ogierze na 3 odcinku pierwszego rajdu , rajdu na którym nigdy nie robił błędów.

Tymczasem Toyota idzie po pierwsze OEMowe P1.Super.

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem OS 4 i now Neuville i Tanak rządzą co pokazuje tylko jak ważne jest wjezdzenie i udział w rozwoju samochodu.Teoretycznie Ogier powinien wsiąść i pozamiatać bo widac ze Fiesta daje radę a tego nie robi.Oj wejdzie mu to na psyche i bedzie to bardzo ekscytujący sezon cos czuje.

3 split i juz Ogier 5s w plecy

Cały czas odjeżdżają

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sezonie także potrafił zwłaszcza pierwszego dnia przegrywać,a następnego wszystko odrobić z nawiązką.

Poza tym na 4 odcinku już reszta ma gorsze czasy(nie licząc Thierrego i być może Tanaka) więc poczekajmy chociaż do końca dnia z ocenami.

Dla mnie to fajnie, że się wyrównało i nie tylko Seb wygrywa.

Edytowane przez Kukson
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze zaskakujący początek sezonu.Nie stawiałem na Neuville a tym czasem wygrywa oesy bardzo komfortowo widac ze jest wyluzowany ale pewny siebie.

Toyota zgodnie z przewidywaniami ale Haninnen na plus.

Na razie najbardziej rozczarował mnie Citroen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz nie sie wypowiedzą ci co uważają ze każdy dobry kierowca wsiada do byle czego i wygrywa wszystkim.Mysle tu o tych co karać Latvale ze brak wyników w polo.Jak widac destabilizacją juz odbiła sie na Ogierze na 3 odcinku pierwszego rajdu , rajdu na którym nigdy nie robił błędów.

Tymczasem Toyota idzie po pierwsze OEMowe P1.Super.

 

Heh, a Ty już tytuły rozdajesz :D oceń za 11 miesięcy dopiero ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak niestety prawda z tym kibicem. Dramat na samym starcie sezonu:

 

"The spectator was transported by helicopter from the stage to hospital in Nice. Despite the best efforts of the medical staff, the spectator has sadly died."

 

http://www.wrc.com/en/wrc/news/january-2017/monte-spectator/page/4224--12-12-.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz nie sie wypowiedzą ci co uważają ze każdy dobry kierowca wsiada do byle czego i wygrywa wszystkim.Mysle tu o tych co karać Latvale ze brak wyników w polo.Jak widac destabilizacją juz odbiła sie na Ogierze na 3 odcinku pierwszego rajdu , rajdu na którym nigdy nie robił błędów.

Tymczasem Toyota idzie po pierwsze OEMowe P1.Super.

Czuję się trochę wywołany do tablicy więc powiem: nie napalaj się tak na tego Latvalę. Na pojedynczych próbach potrafi być szybki, ale póki co wyżej niż piąte miejsce na oesie go nie widziałem. 

 

Zresztą już zaczęły się wymówki: 

 

 

- Mam za twarde zawieszenie, a rano mieliśmy problem z silnikiem. Nie chciał odpalić. Mechanicy naprawili go na serwisie, ale oznaczało to, że nie mamy wystarczająco dużo czasu na zawieszenie - informował Latvala

 

autoklub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...