Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2017


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

No to zaczynamy. 

Od 2009r (sezon 2010) zakładałem ten temat. Teraz ze względu na coraz rzadsze wizyty na Forum, trochę się spóźniłem. Aż mnie wczoraj Szubaru telefonicznie napomniał ;)

 

przeczytałem ostatni post Szubaru z sezonu 2009.

 

 

 

Napisany 12 grudzień 2009 - 20:10 slesz, kiedyś będzie lepiej
 

 

 

mowa była o zepsutym Renault Roberta.

 

Jak dla mnie to było życzenie ogólnorajdowe na kolejne lata. Czy jest lepiej? Mi się nie wydaje.

 

WRC - nowe wurce latają ciekawie, szkoda,ze jest ich tak mało.

RSMP - to jeszcze żyje? Bo nie śledzę :D

Tak serio to śledzę o tyle, że płaczę przy każdej eliminacji wspominając stare czasy. Posypało się mistrzowsko - Arłamów był pieknym podsumowaniem sezonu. 

Jak co roku, kilka słów na nowy rok.

1. Niech pan Brzeziński przestanie się nazywać Colinem, bo Colin był tylko jeden.

2. Mamy 2 Mistrzów Europy, a w kraju lipa. Trzymam kciuki za to, by Dyrekcja wykombinowała coś, by Chuchała wygrał ME :), oraz by dobra zmiana nie spieprzyła sponsoringu Kajtka i by była kasa na WRC2

3. RSMP - Dario i Gacek w R5. Oby było szybko i bezpiecznie.

4. Trzymam mocno kciuki za wszystkie amatorskie imprezy - Sudety, Gravel/Tarmac Masters i inne cykle, gdzie po likwidacji PPZM można fajnie najeżdżać kilometry

5. Gadajmy to też o Rallycrossie. Dyscyplina piekna, coraz więcej samochodów, połączone dwa cykle. Warto śledzić. No i Tomek Kuchar :)

6. Rajd Polski. Jeszcze w WRC :) Nie jestem fanem tego rajdu. Nie, bo miejsce RP jest na Dolnym Śląsku. Szutry są fajne, ale nie miękkie mazurskie trakty :D Zresztą zadęcie organizatorów, ceny biletów, oferta przygotowana za tą cenę...to zniechęca.

7.Liczę na ogarnięcie cyklu Wyścigów Wraków. Zabawa samochodami za 500zł jest przednia. Fajnie, jakby było więcej ludzi, którzy chcą się ścigać a nie robić destruction derby :)

8. Coraz więcej torów w całej Polsce to świetny sygnał. Fajnie że ludzie mają chęć i pieniądze by jeździć - może coś z tego wyjdzie i za dwa trzy lata coś wyrośnie z okołokominowych upalaczy.

9. Bawcie się dobrze i bezpiecznie.


zapomniałem o punkcie 10.

Wirtualnych rajdach. RBR, mimo upływu lat ciagle wymiata.

Wirtualnerajdy.pl zniosły opłaty za licencje, więc można latać za darmoszkę, co ma swoje plusy. Ten kto grał kiedyś, niech wraca, ten kto nie grał, niech zacznie, bo RBR to ciągle świetna zabawa ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Ad. 1 - też mnie to irytuje. 

Co do sezonu 2017 bardzo jestem ciekaw sytuacji w WRC. Jest tyle nowości, że chyba nikt nie wie co może się wydarzyć na Monte.

 

Co do personaliów, to ogłoszono dziś, że Evans trzecią Fiestą z M-Sportu pojedzie Monte, ale nadal cisza w temacie zespołu DMACK. Czyżby szansa dla Mikkelsena?
 

RSMP, nie śledzę już od dłuższego czasu i nie mam wrażenia, że cokolwiek tracę. 

Tak czy inaczej mam nadzieję, że sezon 2017 będzie ciekawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to bez sensu jechać na Monte aby nie ciąć się z najlepszymi aby nie walczyć na czas. Ale sporo bym dał ,żeby zobaczyć jak po trasie Monte Carlo zapikala Kubica B12. IMHO były by jaja bo mogło by się okazać, że całkiem sporo osób zainteresował by ten pozakonkursowy przejazd jednak.

 

Tylko nie jestem pewien czy regulamin pozwala jechać takim autem. Jaka to by była klasa ? Misz-masz jest z tymi klasami i zawiłościami technicznymi. Kiedyś była A-grupa,N-grupa a teraz jakieś 2017, 2016,WRC2, R5,R2 i Bóg wie co jeszcze.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mam nic do powiedzenia, ale się zapiszę do swojej zawartości...

 

Mieliśmy jechać na rajd... na Kubice...  i co... a psu po uszach z takimi rajdami  -_-

 

 

 

Eeeeeh, nic dodać nic ująć...

Jedyne pocieszenie, że zawsze w historii po chwili narzekania i smuty pojawia się jakaś tam radość nawet przy ligowej szarzyźnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...