Skocz do zawartości

Seriale


mati

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baro napisał:

„Wielka woda” na Netflix. Muszę przyznać, że bardzo duże zaskoczenie na plus, bo podchodziłem z rezerwą, a tu scenariusz, gra aktorska i przede wszystkim scenografia absolutnie super. Raptem sześć odcinków. Aż żal, ze tak mało.

I co zaskakujące w polskiej kinematografii - słychać dialogi! Chyba wzięli dźwiękowca zza granicy, co polecam też innym naszym producentom filmowym :)

  • Zmieszany 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Baro napisał:

„Wielka woda” na Netflix. Muszę przyznać, że bardzo duże zaskoczenie na plus, bo podchodziłem z rezerwą, a tu scenariusz, gra aktorska i przede wszystkim scenografia absolutnie super. Raptem sześć odcinków. Aż żal, ze tak mało.

 

Podobnie myślę, zaskoczenie na plus, dobrze się to ogląda (mimo trochę irytującej postaci głównej bohaterki, ale takie mamy czasy). Klimat tamtego wydarzenia fajnie przedstawiony  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.10.2022 o 23:53, Baro napisał:

„Wielka woda” na Netflix. Muszę przyznać, że bardzo duże zaskoczenie na plus, bo podchodziłem z rezerwą, a tu scenariusz, gra aktorska i przede wszystkim scenografia absolutnie super. Raptem sześć odcinków. Aż żal, ze tak mało.

+1 
I choć scenariuszowo do kliku kilka drobiazgów można się przyczepić, to naprawdę świetny serial i też żałuję, że się skończył :) 
Sądząc po budżecie i rozmachu, nie jest to produkcja przeznaczona tylko na polski rynek. Ciekawe jak będzie się ten film sprawdzał w globalnej netflixowej skali  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial rewelacyjnie zrobiony. Wciągnąłem na raz. Scenografie doskonale zrobione.

W tym samym okresie (tuz po powodzi) jest też na Netfixie Rojst 97 - też Holoubka. Też się świetnie ogląda a aktorzy... świetne role.

Nie zgłębiałem tematu ale podejrzewam, że część scenografii zagrała w obu produkcjach.

 

58 minut temu, romek_l napisał:

Ciekawe jak będzie się ten film sprawdzał w globalnej netflixowej skali  

 

Wyniki seriali nieanglojęzycznych za zeszły tydzień :)

 

image.thumb.png.7aff0f9fa9d54fc2383ef53f269b96b0.png

 

A tu wyniki anglojęzyczne - co dawałoby Wielkiej Wodzie 4 miejsce w klasyfikacji łącznej

 

image.png.f664540b1cbbc94156e454e86d233fe0.png

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kornik napisał(a):

Napisz jeszcze gdzie to można obejrzeć.

 

 

Disney +. 

 

Jest taka bardzo przydatna aplikacja, na której można m.in. sprawdzić gdzie można obejrzeć.  Showly. 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli ktoś (@GREGG) czekał na komplet odcinków SW Andor to już można - daje radę :thumbup:

Jak dla mnie co najmniej tak dobry jak Mando, ale chyba muszę zrobić powtórkę 2ch sezonów, żeby to zweryfikować..

 

Sypnąłbym jakimś spoilerkiem, bo mnie korci, ale się powstrzymam :biglol:

Aha, w finałowym jest PCS/SPN - gdybym przegapił czułbym lekki niedosyt :ph34r:

 

 

 

Na koniec randomowy screen na zachętę:

 

image.thumb.png.9a2b6f009d1b0f979587f9b6dcffe173.png

 

 

 

Edytowane przez czekker
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czekker napisał(a):

eżeli ktoś (@GREGG) czekał na komplet odcinków SW Andor to już można - daje radę :thumbup:

Jak dla mnie co najmniej tak dobry jak Mando, ale chyba muszę zrobić powtórkę 2ch sezonów, żeby to zweryfikować..

 

Sypnąłbym jakimś spoilerkiem, bo mnie korci, ale się powstrzymam :biglol:

 

Nie wytrzymałem i oglądałem co tydzień, jutro zakończę więc bez spojlerowania bo będzie mordobicie :biglol:

Serial bardzo fajny, w zupełnie innym klimacie niż Mando czy Boba, bardziej na poważnie więc tym lepiej się nadaje dla dorosłych   

Rogue 1 był dla mnie najlepszym filmem SW w ostatnich latach a Andor trzyma poziom jako serial

Także dla fanów SW obowiązkowo

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...