Skocz do zawartości

Seriale


mati

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.06.2022 o 22:25, Neutrino33 napisał:

 

Nigdy mi to nie przeszkadzało...no chyba, że stojąc po bilet na film "6 zmysł" ktoś podchodzi i mówi, że Bruce Willis jest duchem :OO:

Jak mogłeś mi to zrobić! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, euyot napisał:

Za co? :huh:

Za spoilerowanie treści serialu/filmu w takim wątku. Wiem, że rzucam grochem o ścianę, ale jak widać pewne podstawy zachowań społecznych należy niektórym tłumaczyć. 

Otóż dyskutując/omawiając film/książkę/sztukę teatralną itd. której ktoś mógł jeszcze nie oglądać, a nie jest to jeszcze tytuł przebrzmiały nie należy zdradzać szczegółów fabuły, zwłaszcza potencjalnych zwrotów akcji. Wiem, że takie rzeczy tłumaczy się dziesięciolatkom, ale jak widać niektórym starszym też trzeba.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam 

  • Super! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2022 o 09:21, przymar napisał:

Za spoilerowanie treści serialu/filmu w takim wątku. Wiem, że rzucam grochem o ścianę, ale jak widać pewne podstawy zachowań społecznych należy niektórym tłumaczyć. 

Otóż dyskutując/omawiając film/książkę/sztukę teatralną itd. której ktoś mógł jeszcze nie oglądać, a nie jest to jeszcze tytuł przebrzmiały nie należy zdradzać szczegółów fabuły, zwłaszcza potencjalnych zwrotów akcji. Wiem, że takie rzeczy tłumaczy się dziesięciolatkom, ale jak widać niektórym starszym też trzeba.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam 

Podstawowa zasada społeczna jest prosta - jak uniknięcie spoilerów jest dla ciebie najważniejszą rzeczą w życiu w danej chwili, to najpierw obejrzyj, a potem wchodź w tematy "seriale" "filmy" "kino" i podobne. Ludzie nie będą czekać pół roku czy ileś żeby porozmawiać, bo ktoś inny nie ma czasu obejrzeć, ale ma czas czytać temat serialowy/filmowy/kinowy :rolleyes:

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turbo napisał:

Podstawowa zasada społeczna jest prosta - jak uniknięcie spoilerów jest dla ciebie najważniejszą rzeczą w życiu w danej chwili, to najpierw obejrzyj, a potem wchodź w tematy "seriale" "filmy" "kino" i podobne. Ludzie nie będą czekać pół roku czy ileś żeby porozmawiać, bo ktoś inny nie ma czasu obejrzeć, ale ma czas czytać temat serialowy/filmowy/kinowy :rolleyes:

Dyskutowanie to nie to samo co spoilerowanie. Zobacz na Filmwebie jak ludzie oznaczają takie posty. A w tym wątku raczej polecamy sobie seriale, niż je spoilerujemy. I pół roku po emisji to nie było. Ale każdy ma swoją optykę. Mogę ci polecić fajny serial i od razu spytać czy podobało Ci się zakończenie w którym to okazało się, że wcale nie kamerdyner zamordował. Słabo by wyszło.

 

Edytowane przez przymar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię ze nie masz racji w tym co piszesz, tylko że masz 100% możliwości uniknięcia spoilerów we własnym zakresie. A zawsze znajdzie sie ktos gdzies kto uzna ze przy tak "gorącym" temacie, tydzień to aż nadto. 
Przypomina mi się kolega który nagrywał mecze jak akurat pracował i strasznie się miotał ze wszyscy do koła dyskutują o tym, gdy on jeszcze nie zdążył obejrzeć. Mam nadzieje ze rozumiesz analogie - rozmawia się póki temat jest świeży 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Panbenonium napisał:

Stranger Things przereklamowane. Chyba ciągną to na siłe, żeby amerykańscy ex-nastolatkowie mieli co robić.

myślę, że przy Szybcy i wściekli - z debilizmami w kosmosie - to ten serial nawet się lekko nie rozkręcił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbrodnie po sąsiedzku - fanastyczny serial komediowy a la Agata Christie na Disney+. Pierwszy sezon już w całości, drugi właśnie leci. Mamy dwóch odkurzonych Martinów ;) (Steve Martin i Martin Short) plus Selena Gomez, która moim zdaniem robi dobrą robotę. Zdecydowanie polecam chcącym się wyluzować.

Edytowane przez anakinsky
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
6 godzin temu, Pan Dziedzic napisał:

Jakbyście mogli mi nie zdradzać jak się skończył James Bond, Golden Eye, bo dawno go oglądałem i nie pamietam.

Dziekuje za wypowiedz. 

 

Dla hecy bym ci zespoilerował...ale sam nie pamiętam :ph34r:

Ale pamiętm, że Tina śpiewała

 

 

Edytowane przez Neutrino33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oglądał nowy sezon Dextera? Ostatnio zobaczyłem gdzieś końcówkę z tej serii, ale chyba trzeba będzie się cofnąć, żeby przypomnieć sobie. 

 

Przy okazji - "Ray Donovan". Cholernie lubię Liev Scheibera. A i Jon Voight świetnie gra - wkurzającą rolę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...