Skocz do zawartości

Seriale


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

 

No i jest.

Krótko:

1. 3 siostra to porażka. Kasting skopany.

2. Wielki Inkwizytor za szybko ginie.

3. Vader prawdziwie zły. Tylko zbyt dynamiczny i impulsywny. Minęło 10 lat. Powinien już się ogarnąć.

4. Kenobi spoko. Tylko trochę mi nie pasiła ta depresja Jedi... No ale rozumiem, że pomysłów scenarzystom zabrakło. Aktor dubingujący... przyzwyczajony już jestem za bardzo do wersji z Wojen Klonów.

5. Wizualnie w deskę. Świat gwiezdnych wojen jest extra.

 

Ciągle zapominam, że to dla dzieciorów jest ;) i się czepiam:evil2:

 

Mimo wszystko mi się podoba:upside-down-face_1f643-small:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, euyot napisał:

Toć już 4 odcinki poszły! Jak można o tym jeszcze nie wiedzieć?:upside-down-face_1f643-small:

Nie każdy ma możliwość obejrzenia, zwłaszcza że na legalu w Polsce nie można. Tych co przeczytali, a nie wiedzieli - przeproś, a dla reszty wyedytuj posta. Tylko tyle i aż tyle. 

  • Lajk 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@euyot, deklu, edytuj tego posta i spadaj złośliwy gnomie :toobad::czerwona:

 

 

Jak zablokować tego kogoś, tak aby nie widzieć jego postów, najlepiej również tych cytowanych?

Edytowane przez piotruś
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Neutrino33 napisał:

Na czym się tak zawiodłeś?

 

Nie chcę tu spojlerować jak niektórzy ;) więc tylko ogólnie napiszę, że scenariusz słaby, chyba pod dzieci z przedszkola napisany. Klimat też się szybko robi nijaki, bo Vader, inkwizytorzy i inne złe postaci budzą głównie śmiech politowania w swojej bezradności. Fajne gadżety i wizual a tylko zrzędzą jak stare baby. Szkoda, bo po Mando i Bobie miałem spore oczekiwania

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GREGG napisał:

 

Nie chcę tu spojlerować jak niektórzy ;) więc tylko ogólnie napiszę, że scenariusz słaby, chyba pod dzieci z przedszkola napisany. Klimat też się szybko robi nijaki, bo Vader, inkwizytorzy i inne złe postaci budzą głównie śmiech politowania w swojej bezradności. Fajne gadżety i wizual a tylko zrzędzą jak stare baby. Szkoda, bo po Mando i Bobie miałem spore oczekiwania

 

GW bajką były zawsze, ale prawda, że można to zrobić bez "zmiękczania". Teraz pogoda raczej nie nastraja do siedzenia przed ekranem więc chyba odłoże na jesień...ale i tak obejrzę :upside-down-face_1f643-small:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obi Wan Kenobi i Mandalorian niestety nie sprawiły, żebym polubił nowości związane ze światem GW. 
Jako, że pierwsze GW oglądałem chyba jak miałem 10 lat i to były wycieczki do kina jestem mocno przywiązany do Epizodów IV,V i VI. 
Niestety wszystko ci pojawiło się potem było mniejszym lub większym rozczarowaniem. 
Rozwój technologii i możliwości komputerowych nigdy nie zastali dobrze napisanej historii i odpowiednio dobranych aktorów. 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ayu napisał:

Obi Wan Kenobi i Mandalorian niestety nie sprawiły, żebym polubił nowości związane ze światem GW. 
Jako, że pierwsze GW oglądałem chyba jak miałem 10 lat i to były wycieczki do kina jestem mocno przywiązany do Epizodów IV,V i VI. 
Niestety wszystko ci pojawiło się potem było mniejszym lub większym rozczarowaniem. 
Rozwój technologii i możliwości komputerowych nigdy nie zastali dobrze napisanej historii i odpowiednio dobranych aktorów. 

 

Na pierwsze 3 części zabierał mnie tata, na kolejne (a właściwie wcześniejsze) 3 to ja zabrałem tatę.

Nie byłbym aż tak surowy w ocenie. Wiadomo, że IV, V i VI to biblia a reszta to mniej lub bardziej apokryfy...ale to nie są tak złe filmy jak ortodoksi twierdzą.

Seriale animowane w uniwersum SW dla mnie są świetne...ale filmy mogliby robić pod widownię 16+ wtedy byłyby to dobre produkcje a tak zmuszeni jesteśmy oglądać coś co nie zgorszy widowni w wieku lat 7 ^_^

Na szczęscie świat SW nie kończy się na filmach, są książki i gry...a tam mamy pełne spektrum ludzkich zachowań :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Neutrino33 napisał:

GW bajką były zawsze, ale prawda, że można to zrobić bez "zmiękczania". Teraz pogoda raczej nie nastraja do siedzenia przed ekranem więc chyba odłoże na jesień...ale i tak obejrzę :upside-down-face_1f643-small:

 

Można, najlepiej ze starych części wyszło to w epizodzie V czyli Imperium kontratakuje. A w tej serii Vader powinien łykać xanax w dużych ilościach, bo zamiast straszyć chodzi i gada jak nakręcony. Najbardziej szkoda inkwizytorów, postaci z dużym potencjałem a w akcji wyszły z tego jakieś miękkie fajki... Można by dalej długo punktować. Dave Filoni robi dobrą robotę przy animacjach i Mando, szkoda że tu nie miał żadnego udziału 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GREGG napisał:

 

Można, najlepiej ze starych części wyszło to w epizodzie V czyli Imperium kontratakuje. A w tej serii Vader powinien łykać xanax w dużych ilościach, bo zamiast straszyć chodzi i gada jak nakręcony. Najbardziej szkoda inkwizytorów, postaci z dużym potencjałem a w akcji wyszły z tego jakieś miękkie fajki... Można by dalej długo punktować. Dave Filoni robi dobrą robotę przy animacjach i Mando, szkoda że tu nie miał żadnego udziału 

Inkwizytorzy to zaiste wielkie pole do popisu do stworzenia całkiem mrocznej kasty. Ciekawą postacią w "prikłelach" jest dla mnie Darth Maul ...gdyby nie ograniczenia wiekowe to pewnie dostalibyśmy niezłego skurczybyka.

A tutaj fazy powstawania Darth'a Maul'a ;)

 

darth maul 3.jpg

darth maul 1.jpg

darth maul 2.jpg

  • Super! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2022 o 13:05, piotruś napisał:

@euyot, deklu, edytuj tego posta i spadaj złośliwy gnomie :toobad::czerwona:

 

 

Jak zablokować tego kogoś, tak aby nie widzieć jego postów, najlepiej również tych cytowanych?

Oho. 

Kultura lewicowa. 

Mam nadzieję, że przeprosiłeś dalej za swoje zachowanie i nie dostałeś urlopu. :wub:

  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...