Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

czy ktoś z szanownych forumowiczów miał styczność z telefonem nokia e50 :?: jeśli tak to prosilbym o jakies informacje dotyczace tego telefonu :wink:

U mnie w fabryce robi za jeden z korporacyjnych modeli... Mam tego tutaj kilkadziesiąt sztuk. Dobrze że nie słyszycie co użytkownicy o nich mówią bo czasem to uszy więdną...

E51 jest mnóstwo lepszy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sie pozbylem E50 :mrgreen: uffff, chociaz po darmowym przeladowaniu softa - ze strony nokii sie to sciaga - zaczela dobrze dzialac

 

wlasnie odebralem E61 - zobaczymy jak ta bedzie fungowac - na pewno zrobie update softa jakos jutro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam dylemat - potrzebuje jakichś opinii na temat Samsunga Omnia i HTC Diamond.

Samsung niby ma lepszy aparat, większa pamięć, większy wyświetlacz i dłużej pracuje na baterii no ale to Samsung - jestem jakoś uprzedzony przez LCDki (może niepotrzebnie).

HTC to HTC, wzornictwo i... niebardzo wiem co poza tym - w zasadzie całą resztą przegrywa - no może ma rysik.

Czy ktoś z was może coś napisać o tych smartach z własnych doświadczeń?

Jak w Omnii realizowany jest dotykowy ekran - twardy jak a iPhonie czy jak w HTc dwie miękkie folie reagujące na zetknięcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym polecić E-65. Używam od roku - zero problemów. Symbianowy, więc można wgrywać różne aplikacje. Miałem obawy co do jego wytrzymałości, ale ostatnio doznałem szoku. Przyjechałem wieczorem do Zakopanego i wstawiłem auto do garażu. Następnego dnia rano nie mogę telefonu znaleźć. Dzwonię - żeby zlokalizować - komunikat, że wyłączony lub poza zasięgiem. Diagnoza - został w aucie i garaż ekranuje. Znalazłem go ... na betonie przed garażem, mokry, bo w nocy lekko padało, blaszana obudowa wokół ekranu trochę pogięta. Otarłem z wody o polar, nacisnąłem wyłącznik - włączył się i działa do dziś. Po paru dniach odparowała woda spod wyswietlacza. I tylko pytanie: "Czy przejechałem po nim kołem Imprezy, czy tylko podeptałem?" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa i może się wypowiedzieć nt. jakości dźwięku w słuchawkach BLUETOOTH MOTOROLA S9? Chodzi mi o słuchanie muzyki z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża mi się czas wymiany fona, ma ktoś możne opinie o E66? Podoba mi się to cacko całkiem, chociaż nie jestem za bardzo fanem rozsuwanych telefonów. Ma GPS i WiFi, co się by mi przydało. Ewentualnie zastanawiam się nad E51, ma we same parametry, minus to brak GPS, plus to to że nie jest rozsuwany. Jakie są wasze opinie? Puki co nie rozważam innych telefonów, nic mi się nie podoba :wink: :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża mi się czas wymiany fona, ma ktoś możne opinie o E66? Podoba mi się to cacko całkiem, chociaż nie jestem za bardzo fanem rozsuwanych telefonów. Ma GPS i WiFi, co się by mi przydało. Ewentualnie zastanawiam się nad E51, ma we same parametry, minus to brak GPS, plus to to że nie jest rozsuwany. Jakie są wasze opinie? Puki co nie rozważam innych telefonów, nic mi się nie podoba :wink: :roll: :wink:

 

Miałem oba. E51 dłuzej ci pochodzi na bateri - ma mniejszy wyswietlacz i nizej taktowany procesor. Teraz mam e66 - jak dla mnie jest super. Sa problemy z uruchomieniem wewnetrznego gpsa np z tomtomem - ale garmin juz chodzi bez problemu. Fixa za pierwszym razem lapie wolno - pierwszy lepszy palmtom lapie szybciej. Generalnie telefon jest szybki -iwzialbym chyba e66. Wiekszy wyswietlacz, a moooooze ten tandetny gps sie kiedys przyda.

Jak ci nie zalezy na wyswietlaczu i gps to w zasadzie takie same telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian.R dzięki za szczegółową odpowiedź

Generalnie telefon jest szybki -iwzialbym chyba e66
czyli jużjedna osoba poleca, odnotowane :wink:
Jak ci nie zalezy na wyswietlaczu i gps to w zasadzie takie same telefony
no właśnie, mam już urządzenie gps :roll: i dlatego jestem ciekawy opinii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, senk ju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qTi, wiem ze najnowszy mial sie juz uruchamiac bez problemow. Ale nie mam najnoweszego ( o ile juz wyszedl, sorry nie pamietam wersji). Starego tez podobno da sie uruchomic ale duzo kombinowania jest. Mi tam sie nie chce. Do nawigowania mam palmtopa.

 

Jest fajny programik wbudowany - mozna sobie zmierzyc jaka droge np podczas spaceru/biegu sie przebylo, srednia predkosc itp. Ale zanim zlapie fixa to naprawde.... na obiad mozna isc czasami. Dlatego jako navi Ci nie polece. Jako bajer, ze ma gps - do uzywania raz na 2 miesiace - ok. Poczytaj jakies testy, po angielsku jest sporo, a i na youtube mozna poogladac - jak ci sie czytac nie chce. Wpisz nokia e66 review.

 

Jeszcze sa takie roznice z bajerow w porownaniu do e51 ktore ciesza;

 

- jak ktos dzowni, przekladamu telefon do dolu wyswietlaczem i automatycznie wycisza dzwonek

- automatycznie obraca zdjecia po przekreceniu telefonu "w lewo"

- mozna puknac w szybke jak ktos dzwoni (troche mocno trzeba wiec polecam 1 sposob) i wtedy tez autmatycznie wyciszy

- jest dodana bardzo fajna wtyczka do szybkiego wybierania numerow - nie trzeba wchodzic do ksiazki kontaktow. Wciskamy klawisze z literkami chcac ulozyc jakies slowo, a programik sam wyswietla (na glownym ekranie) kontakty jakie udalo mu sie zlozyc z literek. Duzo szybsze nie wejsc w kontakty, wpisac pierwsze litery i dopeiro wybrac. Jak chce sie wybrac np kogos z ksiazki adresowej wpsianego pod "Tata" - wpisujemy poprostu 8282 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Odgrzebuję... za parę miechów kończy mi się umowa i myślę co by tu zanabyć nowego. Mam oczywiście chrapkę na HTC, ale z racji braku kasy, w ogóle zapominam.

 

Druga poważna myśl (lubię Nokie) to N95. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Warto?

 

Michael - bierz Blackberry :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oczywiście chrapkę na HTC

 

ten rozsuwany z klawiaturką? malina :mrgreen:

 

Może ma ktoś dojście do tych telefonów w jakiejś przyzwoitej cenie? :wink:

 

Era mi go sprzedała w dobrej cenie. Wizualnie cacuszko, ale klawiatura za mała i do ekranu dotykowego też się nie mogę jeszcze przyzwyczaić :evil: Przy przewijaniu kontaktów zadzwoniłem niechcący do wielu znajomych...

Odebrałem go od kuriera dopiero dzisiaj, więc nic więcej na razie nie mogę powiedzieć

 

ps.

palce mam normalne, nie jak kowal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...