Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

(...) to jest tragedia. Nieintuicyjne, czasem złapie takiego laga, że mam ochotę rzucić nim o podłogę, zdjęcia mój rower robi lepsze... (...)

No to PR niezły zrobiłeś :-D

 

 

Mówię jak jest, Janek Max Kolanko :) 

 

Nie no poważnie. Może jestem nieco uprzedzony, ale cały ten BlackBerry HUB (pokazuje tam wszystko - maile, facebooka, sms) jest bardzo naciapany. Wiem, że można wybrać tylko sms, ale po chwili użytkowania i tak pojawi się wszystko i jest jak wcześniej. Sam pomysł minimalizowania aplikacji sunięciem palcem z samego dołu do góry jest fajny, tylko co za głupek wymyślił mikroskopijne krzyżyki do zamknięcia mniejszych ekranów, które przed chwilą zminimalizowaliśmy? Oczywiście jak się nie trafi, to dana apka lub funkcja wraca na cały ekran i trzeba czynność powtórzyć. Pozdrawiam jak jest zimno, albo jedziemy autem! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku sztuk Nokia E52 i następna tez E52.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś doświadczenia z P8 light ? Żona szuka czegoś do 1000 zł i spodobał jej się ten model tylko nie wiem czy warto.

Lite?

Są do wyrwania nowe o wiele niżej jak 1000zł, co za tym idzie to nic lepszego według mnie w tej cenie się nie wyrwie.

Mam go od ok. .... 20 września? jakoś tak. Ma kilka minusów- ale nie urodził się taki co wszystkim przypasował.

/Resztę wyedytowałem, bo zrobił mi się bełkot/

Reasumując polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Miał ktoś doświadczenia z P8 light ? Żona szuka czegoś do 1000 zł i spodobał jej się ten model tylko nie wiem czy warto.

Lite?

Są do wyrwania nowe o wiele niżej jak 1000zł, co za tym idzie to nic lepszego według mnie w tej cenie się nie wyrwie.

Mam go od ok. .... 20 września? jakoś tak. Ma kilka minusów- ale nie urodził się taki co wszystkim przypasował.

/Resztę wyedytowałem, bo zrobił mi się bełkot/

Reasumując polecam.

Zarezerwowałem do jutra nowy za 750 zł ale zastanawiam się czy można coś lepszego wyrwać w tej cenie. A jak baterią u Ciebie? Bo głównie na to są narzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając wyświetlacz na maxa daje po oczach, więc jest ciut ściemniony + tryb auto, który dostosowuje jasności do otoczenia.

Dając mu w palnik grami, youtubem itd to 5-8h i po baterii. Użytkując normalnie ponad dobę lekko. Swego czasu będąc w pracy włączałem tryb oszczędności baterii- odbierałem i wykonywałem tylko połączenia związane z pracą- to 5-9% przez 8-10h mi zaledwie schodziło.

Żony znajoma okazało się, że ma takowego od ponad tygodnia- ładuje co 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG G3, po aktualizacji do Androida 6.0. Średnie zużycie pamięci - 98%. i niech mi ktoś powie, że androida można bezproblemowo używać w telefonach z ilością RAM mniejszą niż 2GB... aha, odpalone mam 3 aplikacje: bbm, fb, messenger. otworzyłem operę i 4 zakładki to zaczął już ładnie się zacinać, a zużycie poszło do 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal Messengera i FB i spadnie zużycie RAM :D

nie da rady, to muszę mieć cały czas...

 

 

W końcu kupiłem Samsunga S6. Dobrze zrobiłem?

źle, każdy samsung to szmelc...nie pytaj ludzi tylko wyrób sobie własne zdanie, działać będzie prawie jak cała reszta telefonów o tych samych parametrach sprzętowych(prawie, bo są różne nakładki), a reszta to preferencje osobiste i sprawa awaryjności... a z tym jest różnie. z moich doświadczeń i to co miałem do czynienia - samsung to szmelc, ale tyle samo jest zwolenników co i przeciwników. dlatego się powtórzę, wyrób sobie własne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...