Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nowe A6 będzie godnym konkurentem dla E-klasy to się okaże i klienci ocenią ;) Mnie osobiście z całej oferty Audi tylko RS3/4/6 by mnie zainteresowały:)

Jest jakieś info odnośnie RS ? Przebije E63s ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 będzie hybryda na bebechach z Panamery Turbo E hybrid.

A czy przebije pytanie w czym.Jak dla mnie już osiągi RS3 czy RS4 to czyste szalentwo którego tak naprawdę nie ma gdzie wykorzystać nie mówiąc ja o RS6.Co komu z tych 700KM w rodzinnynym aucie jak poza kawałkiem autobahnu w DE nie gdzie tym pojechać.

Edytowane przez turdziGT
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Michał Krupa napisał:

Audi-A6-2019-1600-0e.jpg

widać, że atrapy wydechów zagościły już na dobre w nowych samochodach... fajne te nowe oznaczenia silników :-)

 

 

 

Król Passat jest tylko jeden... a nie teraz są dwa Passaty :biglol:

 

Audi szło naprawdę dobrze a teraz to skiepścili. 

 

 

 

 

2018-volkswagen-passat-price.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja troche czekałem na nowe A6, już nie czekam :) widziałem też to nowe wnętrze z 2 ekranami, i powiem tak, jak Infiniti coś takiego pokazałeo to "niemieckie" gazety motoryzacyjne zgodnie orzekły że to bezsens, że niepraktyczne, i mało premium, bo wtedy premium były setki guziczków, jak w Porsche czy właśnie Audi. Teraz z kolei ekrany są premium, a guziczki passe :)

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z tymi ekranami w Audi to bawi jedna rzecz. W obecnej generacji np. A4 czy q5 wytłumaczenie na ten doklejony na środku deski tablet jest takie, że dzięki temu jest na linii wzroku kierowcy i mniej to rozprasza. Teraz w nowym A8, A7 i A6 ekran centralny jest nisko i już to kierowcy nie rozprasza ;)
Dopisują sobie marketingowcy teorie jakie akurat im pasują :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, krist napisał:

no ja troche czekałem na nowe A6, już nie czekam :) widziałem też to nowe wnętrze z 2 ekranami, i powiem tak, jak Infiniti coś takiego pokazałeo to "niemieckie" gazety motoryzacyjne zgodnie orzekły że to bezsens, że niepraktyczne, i mało premium, bo wtedy premium były setki guziczków, jak w Porsche czy właśnie Audi. Teraz z kolei ekrany są premium, a guziczki passe :)

Tu akurat sprawa jest prosta. Jak zrobią to Niemcy to to po prostu działa a jak zrobi to reszta swiata a zwłaszcza Francuzi czy Japonce to pod wzgledem ergonomicznie i posługi kompletnie leżą.

Miałem ostatnio jakiegoś Citroena z wypożyczalni z obsługa wszystkiego toutch screenem.Po prostu dramat.Taki samy był dramat w Toyocie Aurius.Zajelo mi dni ze y bez instrukcji obsługi wyłączyć podgrzewanie foteli ustawione na Maxa.

a wsiadasz do Niemca czy to BMW czy AUDi Lub porsche i wszystko łatwo znaleść jest logiczne i pod ręka.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z ciekawości zacząłem szukać jakiegoś crossovera lub małego Suv'a tak do domu żeby też mama mogła jeździć i nie było żal dawać ;) założenia to jakaś nie najmniejsza benzyna (a nie np. 116 KM w Mitsu ASX...), automat i 4x4, jestem w szoku jakie są ceny wywalone w kosmos :huh: np. głupia CH-R potrafi kosztować 140-150 kawałków, wszytko inne też 130-140 kawałków i to bez doposażania bo szybko mi przeszły dalsze poszukiwania... Chyba tylko stary ASX , XV i Mokka X wychodziły w okolicy stówki wyjściowo.

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał:

Tu akurat sprawa jest prosta. Jak zrobią to Niemcy to to po prostu działa a jak zrobi to reszta swiata a zwłaszcza Francuzi czy Japonce to pod wzgledem ergonomicznie i posługi kompletnie leżą.

Miałem ostatnio jakiegoś Citroena z wypożyczalni z obsługa wszystkiego toutch screenem.Po prostu dramat.Taki samy był dramat w Toyocie Aurius.Zajelo mi dni ze y bez instrukcji obsługi wyłączyć podgrzewanie foteli ustawione na Maxa.

a wsiadasz do Niemca czy to BMW czy AUDi Lub porsche i wszystko łatwo znaleść jest logiczne i pod ręka.

Tak sobie to tłumacz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Paweł_P napisał:

Ostatnio z ciekawości zacząłem szukać jakiegoś crossovera lub małego Suv'a tak do domu żeby też mama mogła jeździć i nie było żal dawać ;) założenia to jakaś nie najmniejsza benzyna (a nie np. 116 KM w Mitsu ASX...), automat i 4x4, jestem w szoku jakie są ceny wywalone w kosmos :huh: np. głupia CH-R potrafi kosztować 140-150 kawałków, wszytko inne też 130-140 kawałków i to bez doposażania bo szybko mi przeszły dalsze poszukiwania... Chyba tylko stary ASX , XV i Mokka X wychodziły w okolicy stówki wyjściowo.

 

We wrześniu kupiłem mamie CH-R. Topowo wyposażone demo (przebieg 1100km) z 1,2T w cenie 108k. Szczerze to najlepiej wydana kasa na auto w życiu. Ten samochód jest po prostu świetny a i mama zachwycona... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Paweł_P napisał:

Ostatnio z ciekawości zacząłem szukać jakiegoś crossovera lub małego Suv'a tak do domu żeby też mama mogła jeździć i nie było żal dawać ;) założenia to jakaś nie najmniejsza benzyna (a nie np. 116 KM w Mitsu ASX...), automat i 4x4, jestem w szoku jakie są ceny wywalone w kosmos :huh: np. głupia CH-R potrafi kosztować 140-150 kawałków, wszytko inne też 130-140 kawałków i to bez doposażania bo szybko mi przeszły dalsze poszukiwania... Chyba tylko stary ASX , XV i Mokka X wychodziły w okolicy stówki wyjściowo.

Co prawda, to prawda, ja to się chyba przesiadam do uwielbianej na tutejszym forum -  skodzitsu. Superb z opcjami wyszedł mi 160k przed negocjacjami (2.0 tsi 220). W sobotę mam jazdę próbną, jak nie będzie dramatycznie źle, to się skuszę :) Niestety, moda kosztuje więc za te 150k wolę mieć tak dużo auta jak się da :) suvy są strasznie przeszacowane i zaskakująco małe w środku... 

Edytowane przez msi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrzebuję dużego auta stąd takie moje "miejskie" zainteresowanie crossoverami - a też chcę o rodziców zadbać bo jak widzę jak się ojciec musi schylać do Lancera X to jest mi go żal :(  Dla siebie też raczej szukam Suv'a żeby z dzieciakami wygodnie się pakować i nie ma jak stać na 2 nogach ładując dzieci do samochodu a nie bawić się w jakiegoś grotołaza schylając się i wciskając między słupki/fotele/dach itd :D takie GLC 43 lub 63 będzie dla mnie idealne na najbliższe 6-7 lat, a potem jak dzieci podrosną to będzie czas na zabawki typu coupe, AMG GT, GT-R itd :)

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą wizytę w BMW, dostałem fajną ofertę na 330i x drive. Cały czas sobie wmawiam, że jeszcze nie teraz, że następne będzie już jakieś takie dla kierowcy bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Taki samy był dramat w Toyocie Aurius.Zajelo mi dni ze y bez instrukcji obsługi wyłączyć podgrzewanie foteli ustawione na Maxa.

Chyba trochę przegiales - mam dwie służbowe i wiem co mowie. - nie,

nie jeżdżę nimi na codzien ;) ale rozmawiałem ostatnimi czasy z kilkoma posiadaczami audi, którzy nieskutecznie próbowali przesiąść się na coś innego i wszyscy jednomyślnie mówili, ze to jednak nie było to i spowrotem wrócili do audi. Może jest jakoś na maksa intuicyjne? Może ma jakaś ukryta filozofię? U mnie w 308 totalnie wszystko jest sterowane z panelu dotykowego poza:

1) światłami awaryjnymi

2) zamykaniem auta

3) podgrzewaniem przedniej i tylnej szyby

4) podgrzewaniem foteli

i jakoś wszystko jest dla mnie intuicyjne. W przeciwieństwie do FXT raz na zawsze ustawiam temperaturę 20 stopni :D 

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... z obsługa wszystkiego toutch screenem.Po prostu dramat.


Tak samo mówiło się o pierwszych smartphonach w erze telefonów z guzikami a dziś tylko najprostsze modele posiadają guziki a wszystko co dobre śmiga aż miło na ekranach dotykowych bo producenci na tyle rozwinęli oprogramowanie i jego obsługę a do tego przyzwyczaili klientów, że dziś jest to oczywiste rozwiązanie.

W autach wszystko rozwija się wolniej ale trzeba się pogodzić z tym, że za 10 czy 20 lat wszystko w autach będzie dotykowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Paweł_P napisał:

Ostatnio z ciekawości zacząłem szukać jakiegoś crossovera lub małego Suv'a

Hyundai tuscon. Mój tata ma 1.7 d 140km i jest w porządku. Nie jest za drogi, miejsca ma, wygodny, możesz wziąć go pod uwagę, jest też wersja z większą mocą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, allu napisał:

Hyundai tuscon. Mój tata ma 1.7 d 140km i jest w porządku. Nie jest za drogi, miejsca ma, wygodny, możesz wziąć go pod uwagę, jest też wersja z większą mocą. 

Jak mały crossover lub suv to bardziej Kona pasuje , full wersja 1,6 7DCT 177KM 112 tyś zł 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...