Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, radekk napisał:

To jest ta która miała takie dziwne światła i maskę od jakiegoś innego modelu co z przodu odstawała?

Dokładnie ta :) A tylne lampy w stylu Lexusa z przezroczystymi kloszami.

 

1 godzinę temu, MDsuperstar napisał:

Robiłem ankietę wśród koleżanek z pracy (przedział wieku 25-55). Wszystkim się podoba :facepalm:

Czyli może się sprzedawać. Pomyślą, że zrobili fajne auto :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obchodzenie i oglądanie już nie starczyło mi sił ale całkiem możliwe, jakaś spójność musiała być:mrgreen:
Polifty juz nie mialy lexus style, poprawili tez nieco stylistyke. Sam najpierw hejtowalem to auto a za pare lat kupilem jako daily :D

20200309_154802.jpg
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ptasi0r napisał:

Polifty juz nie mialy lexus style, poprawili tez nieco stylistyke. Sam najpierw hejtowalem to auto a za pare lat kupilem jako daily :D

20200309_154802.jpg

Z tej perspektywy wyglada przyzwoicie i z takimi światłami, ja głównie miałem zastrzeżenia do przodu przede wszystkim tej maski która dla mnie wyglądała jak wzięta z innego modelu i była za długa i w dodatku jeszcze nachodziła na światła. W środku jak pamietam już było lepiej i jechało się przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chojny napisał:

316 wyglądało tak sobie ale 323Ti? Petarda. 

e46 było już chyba jako 325ti, ale nie chce sie wymądrzać :) Te kompoty z roku na rok mi się też coraz bardziej podobają :D W tym roku kupiłem e36 compact na zime jako gruza, za rok moze kupie e46 jako daily do zdzierania na dojazdy do roboty :D Jeszcze chwila i na The Forum zamiast podnieciać się audi zaczniemy się podniecać się 20 letnimi beemkami :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FilipeK napisał:

e46 było już chyba jako 325ti, ale nie chce sie wymądrzać

jak to bawarki, oznaczenia typowo od czapy. I tak dla E46 kompakt były:

316ti - 1.8l rzędowa czwórka

318ti - 2.0l rzędowa czwórka

325ti - 2.5l rzędowa szóstka

 

2 godziny temu, radekk napisał:

jechało się przyzwoicie

1300kg i niski środek cieżkości, nawet to sie drogi trzyma chociaż do precyzji prowadzenia japończyka nadal brakuje

 

Godzinę temu, FilipeK napisał:

moze kupie e46 jako daily do zdzierania na dojazdy do roboty

ja na kompota jeszcze ładuje rowery na dach, niski jest to nie trzeba wygibasów robić:thumbup:

 

Godzinę temu, radekk napisał:

Obowiązkowo ze znaczkiem M-power:mrgreen:

i taśmą izolacyjną na grillu :mrgreen:

 

naklejki-paski-bmw-na-grill-jak-m-power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie gadajcie, aktualna seria 3 i nowa 5 wyglądają fajnie. Zapewne kolejna służbówka to będzie właśnie 3-ka, bo w wersji M sport i kolorze tanzanite bardzo mi podchodzi :wub:.

Natomiast dziwne jest, że topowe modele marki idą całkiem inną stylistyką...:wacko:

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FilipeK napisał:

W Polsce jest więcej M-powerów niż wyszło z fabryki :D 

A wkrótce może być więcej na samym forum Subaru:biglol:

 

Godzinę temu, tremba napisał:

Pierwszy:yahoo:

Wlasnie skonczylem odbudowe.

z3.jpg

a z czego to budowałeś? :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Simon WRC napisał:

Ale nie gadajcie, aktualna seria 3 i nowa 5 wyglądają fajnie. Zapewne kolejna służbówka to będzie właśnie 3-ka, bo w wersji M sport i kolorze tanzanite bardzo mi podchodzi :wub:.

Natomiast dziwne jest, że topowe modele marki idą całkiem inną stylistyką...:wacko:

te wyglądają, nie widziałem wprawdzie 5 po liftingu, ale przedliftem kilka dni jeździłem i całkiem pozytywnie oceniam. Nową 340i ma kumpel i również super. Jedynie teraz nie mogę przekonać się do tych zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Simon WRC napisał:

Ale nie gadajcie, aktualna seria 3 i nowa 5 wyglądają fajnie. Zapewne kolejna służbówka to będzie właśnie 3-ka, bo w wersji M sport i kolorze tanzanite bardzo mi podchodzi :wub:.

Natomiast dziwne jest, że topowe modele marki idą całkiem inną stylistyką...:wacko:

Nowa trójka wg mnie jest aktualnie najzgrabniejszym modelem bmw, chyba bym nawet zaszalał i kupił w takim kolorze. 

C5D33B65-B0B1-4023-8E6E-F77622720C86.jpeg

Edytowane przez FilipeK
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, FilipeK napisał:

Nowa trójka wg mnie jest aktualnie najzgrabniejszym modelem bmw, chyba bym nawet zaszalał i kupił w takim kolorze. 

C5D33B65-B0B1-4023-8E6E-F77622720C86.jpeg

Co to za zderzak ? To chyba jakies M Performance ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, FilipeK napisał:

Nowa trójka wg mnie jest aktualnie najzgrabniejszym modelem bmw, chyba bym nawet zaszalał i kupił w takim kolorze. 

 

Jest świetna i z całej gamy BMW rzeczywiście najbardziej spójna. Choć wybrałbym kombi jednak.

 

Natomiast 3-ka a 3-ka to często ... dwa różne auta. Na zdjęciu jest w pełnym M-pakiecie + dodatki za circa 50 tys. PLN  (przedni lip, lusterka karbon etc.). Takie detale potrafią mocno zmienić auto. A ta 2-litrówka ze zdjęcia to pewno cenowo blisko 350-400 tys.  Więc ... 

 

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, subleo napisał:

Natomiast 3-ka a 3-ka to często ... dwa różne auta. Na zdjęciu jest w pełnym M-pakiecie + dodatki za circa 50 tys. PLN  (przedni lip, lusterka karbon etc.). Takie detale potrafią mocno zmienić auto. A ta 2-litrówka ze zdjęcia to pewno cenowo blisko 350-400 tys.  Więc ... 

dodatki M-pakietowe potrafią sporo dorzucić do ceny, ale zwykła 340i tak już wygląda naprawdę przyzwoicie i uważam że cenowo na tle konkurencji wypada całkiem nie najgorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, subleo napisał:

A ta 2-litrówka ze zdjęcia to pewno cenowo blisko 350-400 tys.  Więc ... 

 

 

 

raczej nie. BMW sprzedaje rabaty a nie samochody. W zeszłym roku ok. października miałem okazję pobawić się chwile demówką 430i Cabrio z większością możliwych dodatków sportowa  skrzynia, zawias progresywny, hamulec M, pakiet stylistyczny M itd. Taka sama wersja została dla mnie wyceniona przez dilera na ok.207k pln. brutto przy finansowaniu przez BMW.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, subleo napisał:

A ta 2-litrówka ze zdjęcia to pewno cenowo blisko 350-400 tys.  Więc ... 

za tyle to raczej 3-litrówka i to już dopakowana. Kombi M340i startuje od 300.

Gadżety M-Performance faktycznie potrafią podbić cenę ;) 
 

 

952DA3C1-15E9-4C2F-A74F-4DB8C4418324.jpeg

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to właściwy wątek ale przymierzam się do Stelvio Q, i mam dobrą oferte na egzemplarz który ma wszystko to co chce mieć ale nie ma fabrycznej nawigacji. Ma za to car andorid apple czyli mozna wyświetlać nawigacje z google., ale nie wiem czy nie bedzie problemów z dostępem/ceną  do netu za granicą , ewentualnie jakies inne  niegodności. Nawigacaj alfy to podobno mapy TomTom i moża je za darmo aktualizować ? nie wiem co myśleć bo cena dobra , reszta pasuje a w forku tej fabrycznej nawigacji i tak prawie nie używam. 

 

Drugi egzlemplarz ma nawi ale jest około 25 kPLN, droższy i ma genialne wygladajce fotele karbonowe sparco, które podobno sa też bardzo wygodne chociaż  wcale nie  wygldąją na takie :) także tych foteli też sie troszkę boje na długie  trasy. 

 

Co sadzicie o braku nawigacji bede wdzięczny za opinie,  sam nie jestem gadzeciażem i wydaje mi się że to nie problem ale moze ktos mnie oswieci że jest inaczej

Edytowane przez jaszyn
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fabryczna nawigacja jest zbędna jeżeli jest dostępny apple car play lub android auto.

Net w EU jest raczej w ramach podstawowych abonamentów tel. w wystarczającej ilości. Nawet jak wykorzystasz limit transferu danych, cena za kolejne GB w UE jest niewielka.

Problem jest poza granicami UE, tam transfer danych jest znacznie droższy.

Moim zdaniem jak wszystko pozostałe jest OK brać.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...