Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, kubanow napisał:

ekoterroryści rządzą

słyszałem niestety , GPF , + normy DB . Dramat, motoryzacja umiera , taka prawdziwa . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, carfit napisał:

słyszałem niestety , GPF , + normy DB . Dramat, motoryzacja umiera , taka prawdziwa . 

Obecnie pewnie w większości już tych efektów nie uświadczysz, zakładam że nadchodzące RS6 też by cię mogło rozczarować. Wczoraj jeździłem RS3 jak i RS5 i w środku bardzo cichutko i spokojnie, jakieś strzały były ale ledwo słyszalne. Niedawno jechałem tez za RS3 to aż byłem w szoku jak cicho to chodziło, kiedy przecież te 5 cylindrów jeszcze do niedawna darło się jak mało co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

648BB5B8-8331-4595-B25D-558BD2AED502.thumb.jpeg.2763120d74dcbc2924b1cadc0aefffb7.jpegW teście z ostatniego numeru „motor” Alfa Stelvio Q miała drugi wynik czasu na torze w Vairano koło Mediolanu, odczucia z jazdy też ocenione jako jedne z najlepszych mimo że była najtańszym i najsłabszym testowanym SUVem. Wygrał grubo ponad dwukrotnie droższy Lambotghini Urus.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Elvisiak napisał:

Nie mogło być inaczej, w końcu to czasopismo o przymiotniku VAGor, znaczy Motor.

Nie doszukiwałbym się tutaj żadnego spisku ;)

Lamborghini gra w innej lidze co widać choćby po cenie. :)

Edytowane przez Michał W.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, turdziGT napisał:

Troche przesadzona ta cena za tego Jeepa :blink::rolleyes:

 

39 minut temu, Zyzol napisał:

Lekkiego leżaka możesz mieć za rozsądniejsze pieniądze ;) 

Za niewiele więcej niż cena tego "leżaka" można z 2019 mieć.  A czy cena przesadzona? Cena jest spora. Ale jeździłem trochę tym Jeepem. Charakter auta nieco inny od pozostałych w zestawieniu, ale nie powiem, że to za duża cena za to auto. W szczególności porównując, ile kosztują chociażby te pozostałe przedstawione w zestawieniu auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zwróciliście uwagę, że Urus jest największy z całej piątki? Długość większa od pozostałych o 20-40 cm (reszta także większa). Sporo. A jednocześnie jest tylko 200 kg cięższy od Jaguara i 250 kg lżejszy od Jeepa.

 

Z jednej strony auto ma cenę bardzo premium, ale z drugiej dostaje się naprawdę kosmiczne technologie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, pegi napisał:

Za niewiele więcej niż cena tego "leżaka" można z 2019 mieć

Zapewne leżaka też można ponegcjować :) 

 

24 minuty temu, subleo napisał:

Z jednej strony auto ma cenę bardzo premium, ale z drugiej dostaje się naprawdę kosmiczne technologie.

W mojej ocenie dostaje się raczej Audi Q8 z porządnym pakietem tuningowym za kosmiczne pieniądze :P Gdyby to chociaż miało V10 pod maską...

Edytowane przez Zyzol
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pegi napisał:

 

Za niewiele więcej niż cena tego "leżaka" można z 2019 mieć.  A czy cena przesadzona? Cena jest spora. Ale jeździłem trochę tym Jeepem. Charakter auta nieco inny od pozostałych w zestawieniu, ale nie powiem, że to za duża cena za to auto. W szczególności porównując, ile kosztują chociażby te pozostałe przedstawione w zestawieniu auta. 

 

@pegi ten Jeep kosztuje w US dokładnie polowe tego od czego zaczyna sie Cayenne Turbo S. Połowa ten ceny w EU to 350K. A dlaczego jest taka różnica ano bo Jeep to proste jak cep auto bez żadnej technologicznej finezji co chociaz pokazuje jego masa wiec za 540K to ktos chyba zwariował.

 

Poza tym bez sensu jest wklejać linki do ogłoszeń za ile faktycznie moznamiec to auto , bo ta sama zasada tycz sie kazdego z tych samochodów.

Edytowane przez turdziGT
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tsunetomo napisał:

Nie ma rzeczy tanich ani drogich. Są tylko takie na które nas stać lub nie.

 

Jest jeszcze coś takiego jak relacja ceny do jakości. Jest wiele rzeczy, na które nas stać, a nie kupimy, bo za drogie jak na to, co oferują. Ale bywa też odwrotnie ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pegi napisał:

Jest jeszcze coś takiego jak relacja ceny do jakości. Jest wiele rzeczy, na które nas stać, a nie kupimy, bo za drogie jak na to, co oferują. Ale bywa też odwrotnie ;)  

Dokładnie tak. Value for money. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, turdziGT napisał:

Poza tym bez sensu jest wklejać linki do ogłoszeń za ile faktycznie moznamiec to auto , bo ta sama zasada tycz sie kazdego z tych samochodów.

Rynek weryfikuje cenę, która jak sam zauważyłeś, jest z d... wzięta. Poza tym część producentów woli dać wyższą cenę, co automatycznie wyżej pozycjonuje auto, a potem handlować rabatami, których oczekują klienci :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zyzol napisał:

Rynek weryfikuje cenę, która jak sam zauważyłeś, jest z d... wzięta. Poza tym część producentów woli dać wyższą cenę, co automatycznie wyżej pozycjonuje auto, a potem handlować rabatami, których oczekują klienci :) 

To fakt.

 

@carfit jakoś mi umknęło że RR oferuje już Velar jako SVA nie wiem czy to to samo co SVR ? i ostatnie słowo modelowe ale wygląda miamusnie....

 

Przyznam szczerze że cała branża motoryzacyjna mogła by się od nich uczyć jak się robi dobrze wyglądającego SUVa w nadwoziu coupe :wub:

 

 

 

Edytowane przez turdziGT
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, turdziGT napisał:

To fakt.

 

@carfit jakoś mi umknęło że RR oferuje już Velar jako SVA nie wiem czy to to samo co SVR ? i ostatnie słowo modelowe ale wygląda miamusnie....

 

Przyznam szczerze że cała branża motoryzacyjna mogła by się od nich uczyć jak się robi dobrze wyglądającego SUVa w nadwoziu coupe :wub:

 

 

 

No jest piękny , śmiem twierdzić że to najlepiej wyglądający SUV na rynku .  

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, turdziGT napisał:

Ja z zasady suvow nie lubię

Też nie byłem ich funem , ale przekonałem się trochę po kupnie I-pace . Bardzo uniwersalne auto , a jak kupisz jakiegoś potwora SUV , to jest szansa że opędzi Ci wszystko , rodzina , rower , wyjazdy weekendowe , załadujesz sporo bagażu , a jak przełączysz w tryb dynamic daje frajdę z jazdy , jest szybki , ma dzwięk , doskonale się prowadzi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co takiego maja SUVy czego nie ma duże (RS6) kombi? Moda Panie, moda. 
Żadna moda. Są wygodniejsze, szczególnie przy wsiadaniu i wysiadaniu, lepiej z nich widać drogę bo się wyżej siedzi. Dodatkowo moja żona twierdzi że w takim aucie czuje się bezpieczniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...