Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, rombu napisał:

Carfit, jak już jesteś "aktywny", to może G-klasa ?

 

image.MQ4.12.20181206091453.jpeg

czemu mi aż tak źle życzysz ? ;)  jest akurat u nas w sączu w salonie to cudo AMG , przecież to koszmar ! ciasny , wsiadanie to istny dramat , jak do ciężarówki ,  za 200k bym go nie kupił , serio . Totalnie nie mój klimat , mimo że w Gruzji to top on the top. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, subleo napisał:

Trudno będzie zmienić RS6 na cos równie fajnego, poprzeczka postawiona bardzo wysoko :coffee:

No niestety masz rację , po RS6 naprawdę nie jest prosty wybór . To auto ma wszystko czego potrzebuje , oprócz gabarytów . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, carfit napisał:

No niestety masz rację , po RS6 naprawdę nie jest prosty wybór . To auto ma wszystko czego potrzebuje , oprócz gabarytów . 

@carfit kup jakiegoś trupa bez wspomagania, absu, niepalącego na jeden gar, z klejącym sie rozrusznikiem, zebym go musial młotkiem odpalał.  Polataj tym miesiąc żeby „trochę” obniżyć  poprzeczkę po rs6, to potem nawet Nissan Qasqhai bedzie spełnieniem marzeń ;) A tak na poważnie to nie zazdroszczę przesiadki z rs6 do czegokolwiek, ale wiadomo, że zdrowie najważniejsze. A po drugie gratuluje utraty zbędnego balastu :) Jakiś sport czy po prostu dieta uregulowana?:)  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, carfit napisał:

No niestety masz rację , po RS6 naprawdę nie jest prosty wybór . To auto ma wszystko czego potrzebuje , oprócz gabarytów . 

To może warto pozostać w VAGu? Audi SQ5 albo Macan Turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F-Pace na koniec roku albo na wiosnę będzie lifting i dostanie nowe poprawione wnętrze, pewnie jak dotąd bliźniacze z XE, a ten po liftingu ma mega środek. 

szkoda wydać tyle kasy na przedlifta na chwilę przed nowym....

 

ciekawe tylko czy SVR od razu też będzie lift bo przecież dopiero co wszedł....  może Pani Kasia coś będzie wiedziała 

 

Velar SV już jest w konfiguratorze 

A84B2C0E-062E-4AF7-9F9A-35F8AF1E9898.png

Edytowane przez kamilgt
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2019 o 11:29, Tsunetomo napisał:

Jakość obsługi przy sprzedaży u Bołtowicza (Mazda, Fiat, Alfa) w Warszawie rewelacja. 

Masz tam jakieś specjalne chody? :) Podobnie jak wspominali koledzy - byłem zapisany u nich na jazdę Giulią Quadrifoglio i nie doczekałem się do dziś (a to ze dwa lata będzie) :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kamilgt napisał:

F-Pace na koniec roku albo na wiosnę będzie lifting i dostanie nowe poprawione wnętrze, pewnie jak dotąd bliźniacze z XE, a ten po liftingu ma mega środek. 

szkoda wydać tyle kasy na przedlifta na chwilę przed nowym....

 

ciekawe tylko czy SVR od razu też będzie lift bo przecież dopiero co wszedł....  może Pani Kasia coś będzie wiedziała 

 

Velar SV już jest w konfiguratorze 

A84B2C0E-062E-4AF7-9F9A-35F8AF1E9898.png

Dzięki cenna uwaga że wchodzi face Fpace. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rombu napisał:

 

Chyba raczej 57.730

 

 

Jak pomyśle ze konfigurując Volvo uznałem, ze 4300 za lakier to przegięcie i wziąłem czarny bez dopłaty to zastanawiam się, czy nie mam gustu, jestem zwyczajnie skąpy czy tez mnie nie stać :)

A poważnie.... gruuuuubo. To się nazywa premium. 

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego te matowe kolory są takie drogie w cennikach?

 

Patrząc np. na cennik audi to do R8 mat jest on warty 44150 zł.

 

Czy to moda i coś na zasadzie "kto bogatemu zabroni", czy jakiś inny czynnik? :-) Pomijam już kwestię, że dbanie o taki lakier nie jest łatwe.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam juz to ze to moda sezonowa.Dzis modne jutro juz nie.Zwykly lakier bardziej ponadczasowy.Jak mat to tylko foli i za cenę tego lakieru mozna sobie 10 razy kolor zmienic.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, turdziGT napisał:

Pomijam juz to ze to moda sezonowa.Dzis modne jutro juz nie.Zwykly lakier bardziej ponadczasowy.Jak mat to tylko foli i za cenę tego lakieru mozna sobie 10 razy kolor zmienic.

Oglądałem w salonie Merca GTR w szarym macie , wygląda zjawiskowo !!!

Jakbym zamawiał to raczej biały z czarnym dachem , w poniedziałek mam mieć demo , ale nie SVR tylko 300 HSE . Zobaczymy :) 

Rabat na auto do produkcji 17%

@kamilgt

Model 2020 ale nic nie piszą o SVR :( 

https://www.caradvice.com.au/737323/2020-jaguar-f-pace-300-sport-and-chequered-flag-revealed/

 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pegi napisał:

@carfit,  a może jakieś Renault? ;)

Z miłą chęcią , jak będzie mocne AWD , ale słyszałem że ...... miasteczko mult. kupujesz :twisted:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, carfit napisał:

Z miłą chęcią , jak będzie mocne AWD , ale słyszałem że ...... miasteczko mult. kupujesz :twisted:;)

Uszy domyj, bo coś żle słyszysz :P

Mocne AWD ... kurcze, jakoś nigdy nie mieli, a nie przeszkadzało Ci to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, carfit napisał:

Oglądałem w salonie Merca GTR w szarym macie , wygląda zjawiskowo !!!

Jakbym zamawiał to raczej biały z czarnym dachem , w poniedziałek mam mieć demo , ale nie SVR tylko 300 HSE . Zobaczymy :) 

Rabat na auto do produkcji 17%

@kamilgt

Model 2020 ale nic nie piszą o SVR :( 

https://www.caradvice.com.au/737323/2020-jaguar-f-pace-300-sport-and-chequered-flag-revealed/

 

2020 pewnie bedzie to cala linia ale moze to byc rownie dobrze 4 kwartal a wiec czekania troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...