Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, turdziGT napisał:

Ja patrzę kto tym jeździ z Tobą na czele to nie dziękuję :)

Całkowicie się zgadzam.

UPS tego nie było raczej w planie 

 

 

 

czyli jednak pcha go przodem na śliskim :)

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, OWOC napisał:

 

Bingo ;)

P.S. Ostatnią rzeczą jaką bym chciał to zaimponować Tobie mój drogi forumowy kolego :(

To był tylko niewinny przykład :)

 

Zaimponowałeś, nawet nie chcąc. Dzięki Tobie już wiem, co to klasyka. Odpowiednia rura ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Q37 napisał:

Kiedyś może sobie  kupisz prawdziwy samochód;)

 

 

miałem boxstera S i 911 Carrera4. To dobre auta, ale daleko im do motoryzacyjnych szczytów. jeśli chodzi o czystą prędkość to już audi RS4/5 robi większość 911 jak chce. jeśli chodzi o wykonanie i doznania akustyczno-dotykowe to takie DB9 jest o 2 ligi wyżej. Jedyne co w tych  autach przekonuje to jak uniwersalny potrafi być samochód sportowy. Jedyne które mnie jakoś przekonuje to 991.2 turbo/turbo s.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2018 o 14:43, krist napisał:

Wracałem astonem i po prostu inne ludzi, nagle wszyscy kulturalni, przepuszczą, kierunkowskazów używają, no po prostu dżentelmeni kierownicy sami

 

Pytanie poboczne, czy dziewczęta zdejmowały majtki przez głowę?

 

Przepraszam że pytam ale tak mi opowiadał pewien inny właściciel Astona, niestety do osób kulturalnych nie należy i żal mi strasznie tego auta w jego rękach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krist napisał:

miałem boxstera S i 911 Carrera4. To dobre auta, ale daleko im do motoryzacyjnych szczytów. jeśli chodzi o czystą prędkość to już audi RS4/5 robi większość 911 jak chce. jeśli chodzi o wykonanie i doznania akustyczno-dotykowe to takie DB9 jest o 2 ligi wyżej. Jedyne co w tych  autach przekonuje to jak uniwersalny potrafi być samochód sportowy. Jedyne które mnie jakoś przekonuje to 991.2 turbo/turbo s.

To co miałeś nie mogło cię przekonać do tej marki.Porównujesz boxstera (pewnie jeszcze tego z lat 90' jak i  pewnie ociężałe 4 w 996  )do 991.2 turbo s .

Co do reszty wypowiedzi ,nie spieram się.Śmieszy mnie tylko to że gość z audi na parkingu z drugim audi mówią do siebie że silnik mają z porsche.

Chyba lepiej mieć już tego boxstera i nie mówić że np.koła to mam z audi.

c-n?

 

Nie idź retoryką TurdziGT który ciągle podkreśla wyższość audi nad innymi modelami .

 

Kolejne testy/porównania mają to potwierdzać.

 

Do 911 odpowiednikiem (jak już coś) to raczej r8

 

Ale żeby taki samochód kupić trzeba mieć jaja;)

 

 

Edytowane przez Q37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

Pytanie poboczne, czy dziewczęta zdejmowały majtki przez głowę?

Jestem bardzo kulturalny, więc nie odpowiem wprost. Ale nie zaprzeczam :)

 

14 minut temu, Q37 napisał:

Śmieszy mnie tylko to że gość z audi na parkingu z drugim audi mówią do siebie że silnik mają z porsche.

Chyba lepiej mieć już tego boxstera i nie mówić że np.koła to mam z audi.

Przynajmniej silnik porsche macana w audi brzmi jakoś, nie to co nowe porsche.  B6 śpiewały, nowy box i 911 to jakiś mało śmieszny żart. Prawie z okna hotelu wypadłem na wiosnę, przez otwarte okno słyszę odpalającego garbusa z dziurawym tłumikiem, a wiedziałem że nowa targa tam stała. Niestety garbusa nie było, to 911 na zimno takie dźwięki wydawało

 

37 minut temu, Q37 napisał:

To co miałeś nie mogło cię przekonać do tej marki.Porównujesz boxstera (pewnie jeszcze tego z lat 90' jak i  pewnie ociężałe 4 w 996  )do 991.2 turbo s .

moje  nie były jakieś topowe, typowe egzemplarze z 2002 i 2004 roku. i nie wyróżniały się jakoś szczególnie na tle innych niemieckich aut z tego okresu. 997 i991 też nie urywa tyłka w "zwykłej" wersji. Problemy z silnikami podobne o ile nie większe niż 2.5T w Subaru. Wykończenie mocno przeciętne. Nie piszę tu o limitowanych egzemplarzach, czy autach z 7 cyfrowe sumy. Chociaż jakbym miał wybierać między nowym 911TT a DB11 to wiem co bym wybrał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Q37 napisał:

To co miałeś nie mogło cię przekonać do tej marki.Porównujesz boxstera (pewnie jeszcze tego z lat 90' jak i  pewnie ociężałe 4 w 996  )do 991.2 turbo s .

Co do reszty wypowiedzi ,nie spieram się.Śmieszy mnie tylko to że gość z audi na parkingu z drugim audi mówią do siebie że silnik mają z porsche.

Chyba lepiej mieć już tego boxstera i nie mówić że np.koła to mam z audi.

c-n?

 

Nie idź retoryką TurdziGT który ciągle podkreśla wyższość audi nad innymi modelami .

 

Kolejne testy/porównania mają to potwierdzać.

 

Do 911 odpowiednikiem (jak już coś) to raczej r8

 

Ale żeby taki samochód kupić trzeba mieć jaja;)

 

 

@Q37 wyobraź sobie że nie każdego spelnieniem marzeń motoryzacyjnych jest 911 a już na pewno nie jakaś biedna upasiona Carrera nowszych generacji.Jezdze tym czym jeżdżę bo w tym momencie jest to samochód który zalatwia wszystkie móje potrzeby zdecydowanie najlepiej.Jak doczekam się kryzysu w którym Ty ewidentnie jesteś to może sobie kupię jakieś prosie ale bardziej męskie czyli takie którym ty na pewno nie jeździsz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:  ... ale piaskownicę z wątku zrobliście... jak 6-latki ... ten to, tamten siamto ... a był to taki fajny wątek o nietuzinkowych, szybkich samochodach do codziennje jazdy przez cały rok ...

... jeszcze kilkanaście stron wcześniej były fajne, merytoryczne dyskusje inżynierskie a teraz to głównie o osobach, kto czym jeździ, a czym powinien, tudzież nie powinien i na co zasługuje a na co nie :facepalm:

  • Super! 2
  • Dzięki! 4
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lojszczyk napisał:

Czy macan 252KM to nadal porsche?

Zdecydowanie nie. I nie chodzi tu o moc, Porsche robiło znacznie słabsze 924,944, a nawet 911.

To  przede wszystkim znak czasu, presja konkurencji i chęć pozostania na rynku. Producenci chcą, a tam chcą, muszą być wszechstronni, żeby załapać się na kawałek motoryzacyjnego tortu. I tak mamy SUVa Porsche, który uratował im skórę, ale też "pińcetkonne" rodzinne Audi, czy Alfę z silnikiem Ferrari. (tu szacun) ;) 

Osobliwa kwestia, czy ktoś to kupi. Odpowiedź: tak, jak widzimy nawet kobiety 50+, które niektórzy nie wypuściliby z domu samochodem bez wszelkich wspomagaczy, a ktoś, wyłącznie "na balkoniku". W moim rozumieniu Macan 250 koni jest właśnie skierowany pod taki target ;) ....jak większość SUV-ów.

 

Musimy z tym się nauczyć żyć. I np. jadąc Audi za pół bańki, pogodzić się z tym,że za tą pięćdziesięcioletnią babą, w o połowę tańszym aucie, wszyscy będą się oglądali, a nie za nami 

:P

  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turdziGT napisał:

@Q37 wyobraź sobie że nie każdego spelnieniem marzeń motoryzacyjnych jest 911 a już na pewno nie jakaś biedna upasiona Carrera nowszych generacji.Jezdze tym czym jeżdżę bo w tym momencie jest to samochód który zalatwia wszystkie móje potrzeby zdecydowanie najlepiej.Jak doczekam się kryzysu w którym Ty ewidentnie jesteś to może sobie kupię jakieś prosie ale bardziej męskie czyli takie którym ty na pewno nie jeździsz :)

Na pewnym etapie życia, każdego mężczyzny przychodzi czas aby spełniać swoje dziecięce marzenia. 

 

STARY,Czy ty będąc dzieckiem serio marzyłeś o audi??

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Q37 napisał:

STARY,Czy ty będąc dzieckiem serio marzyłeś o audi??

Ja marzyłem.....o osiemdziesiątce ;)     byłem realistą....po czym, jak miałem już 17 lat i odebrałem prawo jazdy, kupiłem E30 323 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Q37 napisał:

Na pewnym etapie życia, każdego mężczyzny przychodzi czas aby spełniać swoje dziecięce marzenia. 

 

STARY,Czy ty będąc dzieckiem serio marzyłeś o audi??

 

z miłą chęcią bym spełnił:P

2006fos_1985audiquattros1pikespeak-1050x

 

 

 

powiem że nawet bym mógł jeździć jakimś Fordem

1986_Ford_RS200_Evolution_0066.jpg

Edytowane przez radekk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto powiedział że RS4 spełnienie moich marzeń ? Jeżdżę takim autem bo po prostu koncepcja szybkiego kombi do mnie przemawia a że uwielbiam wszystkie auta z napompowanymi blotnikami to jest dla mnie  idealna kombinacja.Nie każdy musi marzyć o porsche ferrari czy lambo i jeżeli mam być szczery to tego typu auta mnie wogole nie kręcą.Jezdzimem R8 i zebym jakos umierał z tęsknoty za tym autem nie sądzę zdecydowanie wolał bym coś takiego B)

1865fa0328a8155c4af0f413037718fa.jpg

 

Aczkolwiek przyznaję że mam w planie na przyszły rok pojechać na to na porsche event ale radzie na zasadzie widzialem jechałem i mam jakaś tam opinie a nie z myślą o kupnie.

Poza tym ja już spelnilem częściowo swoje marzenia motoryzacyjne bo posiadalem Subaru w czasach absolutnej świetności tej marki wtedy kiedy Subaru to było Subaru jezdzilo w WRC , wszyscy wiedzieli kto był mistrzem Polski i czym jechał a Leszek Kuzaj robił rozpierduche na odcinkach i nie tylko. To jak na razie mi wystarczy i za to dziękuję że miałem to szczęście.

Edytowane przez turdziGT
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chojny napisał:

No tak ale to są kultowe, wyczynowe, gotująca krew w żyłach sprzęty a nie papamobile w kombi jakich na parkingach tysiące.  B)

ojtam, ojtam, Prosię też robi rodzinne kombi a nie jeden by chciał je mieć mimo że nie ma wiele wspólnego np z tym

porsche-962c-02.jpg

 

Nasze Subaraki też niekoniecznie miały wiele wspólnego z wyczynowymi wersjami gotującymi krew w żyłach, a też wielu wzdychało do turbowanien i nie raz wzbudzały pozytywne emocje wśród przechodniów. Nawet były czasy że stając na stacji benzynowej Foresterem turbo inni kierowcy wypytywali o ten samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2018 o 18:46, turdziGT napisał:

@krist Aston to Aston i to sama kategoria w sobie.Bajka takie DB9 B)

Nie wiem to jakiś idiotyczny trend ktory sie wytworzył niewiedziec dlaczego.

 

Tu masz odpowiedź dlaczego sa atrapy wydechów zamiast prawdziwych rurek. od 7:45.

 

 

Edytowane przez Guzik
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radekk napisał:

Nawet były czasy że stając na stacji benzynowej Foresterem turbo inni kierowcy wypytywali o ten samochód

 

Tak mam za każdym razem jak wyciągam Legacy na wycieczkę. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...