Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, turdziGT napisał:

Dziex ;)

 

Mówcie co chcecie ale jest w  kombi w wydaniu performance jest coś ekstra cool w porównaniu do odpowiednika w sedanie.To jest coś czego z jakiś dziwnych powodów BMW nadal nie rozumie.....

 

 

 

 

Wow, ale jest bestia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2018 o 19:39, carfit napisał:

Z nudów wszedłem na strone Nissana i zobaczyłem oferte na Leaf , szczęka mi opadła . 170 TYS !!! ( NAJTAŃSZY 140 ) . prędkość maksymalna 144km/h , zasieg teoretyczny 378 km ( czyli w praktyce 250 ) czas ładowania z gniazda domowego bez stacji 21 godzin !!!! Chyba kogoś porąbało !

Jak na dojazdy do pracy to proponuję ......  https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=259177308&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=79&pageNumber=2&scopeId=C&searchId=2c0b3971-2c69-1c6d-a074-f077f3f35ca8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, turdziGT napisał:

Dziex ;)

 

Mówcie co chcecie ale jest w  kombi w wydaniu performance jest coś ekstra cool w porównaniu do odpowiednika w sedanie.To jest coś czego z jakiś dziwnych powodów BMW nadal nie rozumie.....

 

 

 

 

zapomnieli

03c4fb70d4a00e840b0d8a552cc30a96.jpg

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elmo napisał:

Wczoraj miałem przyjemność podziwiać białe RS6. Nie idzie tego pomylić z jakimkolwiek A6. Kierownik na znak :thumbup: wystrzelił spod świateł jak zły, aż tyłek poszedł lekko bokiem :drool:

 

 

Mozna mówić co się chce ale mimo wieku na karku dalej wygląda świetnie B)

FB_IMG_1522063144804.jpg

FB_IMG_1522063138165.jpg

FB_IMG_1522063141797.jpg

Ciekawa recenzja i porównanie do C63 i M3

 

 

W końcu.Bardzo mnie interesuje co ten pan powie na temat RS4 ale jak widać warunku raczej mało sprzyjające dla C63 :biglol:

20180327_110230.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sporo nowości pasujących do tematu w zbliżającym sie salonie w NY.

 

Zacznę od najbardziej HOT czyli F-Pace SVR . Boski !

 

image.thumb.jpg.fb31e7d10d733e392606555880e234e1.jpg

image.thumb.jpg.10db32f0de38b3da393b99602262dd37.jpgimage.thumb.jpg.4b7e7f72a880c6e045c83d04f10b46c5.jpgimage.thumb.jpg.2963bdc6fdb91eaa6f94d6c5cb13aa45.jpg

 

Nastepny jest lift C63.Wyglada jak mini E63 :) no i ten upchany VC w miejsce tradycyjnych zegarów.Nie  MB tak sie tego nie robi .......

 

image.thumb.jpg.e9e07b9211a0f4b51a08f2cf87cbc7c6.jpg

image.thumb.jpg.a636f0bb12e0e15b6245a786e2ac4754.jpg

 

I na koniec RS5 Sportback. RS4 wyglada Nadal lepiej ale to taka alternatywa dla US na otarcie lez za RS4 i RS6 :) 

 

image.thumb.jpg.5d00be778344491de1d19f33896267b0.jpg

image.thumb.jpg.5b41043d7b10fb36907f203026387320.jpg

 

 

 

 

 

 

I jeszcze jedna slicznotka. Lavente Trofeo. 590KM z V8 .W segmencie zrobilo sie bardzo Ciekawe.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat fakt, że niemiecka motoryzacja jest mało kreatywna jeżeli chodzi o design, ale nie tego się od nich oczekuje.

 

Jak dla mnie Jag idzie ostatnio w bardzo dobrym kierunku :-) Jakby nie budżet to chętnie bym jakimś nowym Jagiem jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna miec mnostwo funkcji bez przeladowanej konsoli
48ce4814dcea2d8a0d732d9a0936a482.jpg&key=76f79e351f05b379141c51228ebdda15b4b836209d24ee48fcf7c5f583447c8a
 
+ wysuwany ekran
dsc06268-44992.jpg&key=dc03b5b0edd70921aa9a149dc6cb48ae04ca8d99762db00caf69a42ff4aeadca


Skoro dawno nie było o ekranach dotykowy to wykonałem takie „ćwiczenie” w megance i volvo:

Zazwyczaj zimą w mieście jeżdżę mając ustawione 18-19 stopni i nawiew tylko na szybę na 2-3 biegu. Wynika to głównie z tego że jeżdżę w kurtce i jest mi wystarczająco ciepło, natomiast silniejszy nawiew na szybę ma ją sprawnie odparować. Jednak kiedy jadę w dłuższą trasę i zdejmuję kurtkę, to temperaturę ustawiam na 21-22 stopnie, nawiew na szybę i nogi na 1-2 biegu.





W megance podobnie jak w volvo nie potrafię sprawnie wykonać tego bez patrzenia. Szybciej jestem w stanie wykonać to na ekranie dotykowym.
Tak, wypaćkany ekran wygląda fatalnie ;)

Uważam że dobrze zaprojektowany ekran dotykowy potrafi być tak samo dobry jak tradycyjne przyciski. Podobnie jak kiepsko zaprojektowane przyciski potrafią być tak samo irytujące jak kiepski dotykowy ekran.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, matros1 napisał:

 

W megance podobnie jak w volvo nie potrafię sprawnie wykonać tego bez patrzenia. Szybciej jestem w stanie wykonać to na ekranie dotykowym.

 

 

W volvo jest ustawiane dla jednej strony (albo dla obu na raz), w megance ktos ustawia 2 strefy osobno (nie ma tam opcji synchronizacji obu stref naraz)?

 

U siebie takie ustawienie bym wykonal bez patrzenia (tzn raz bym musial popatrzec by wiedziec jaka mam aktualnie nastawiona temperature), pozniej skrecam o ilosc klikniec temperature (wlasciwie razy 2, bo co pol stopnia), w lewym gornym rogu naciskam klawisz i redukuje tym samym pokretlem sile nawiewu - koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, NonPhixion napisał:

To akurat fakt, że niemiecka motoryzacja jest mało kreatywna jeżeli chodzi o design, ale nie tego się od nich oczekuje.

 

Jak dla mnie Jag idzie ostatnio w bardzo dobrym kierunku :-) Jakby nie budżet to chętnie bym jakimś nowym Jagiem jeździł.

 

Zastawialiśmy, byliśmy, jeździliśmy Jagiem i Alfą bo ładne to, i świeże po czym szybkim krokiem wróciliśmy do salonu BMW. ;)

 

Fajne sprzęty ale jednak nadal nie mają podejścia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, chojny napisał:

 

Zastawialiśmy, byliśmy, jeździliśmy Jagiem i Alfą bo ładne to, i świeże po czym szybkim krokiem wróciliśmy do salonu BMW. ;)

 

Fajne sprzęty ale jednak nadal nie mają podejścia. 

To ja znam odwrotną sytuację z życia. Jakiś czas temu mój pewien znajomy jeżdżący M6 był napalony jak szczerbaty na suchary na X5M. Sprzedawca w pewnym salonie potraktował go podobno z buta. (Domniemam, że nie widział czym podjechał pod salon.) Znajomy się wkurzył i pojechał do salonu Jeepa. Kupił Jeep Grand Cherokee SRT8 praktycznie z full wyposażeniem i jest zadowolony z tego SUV-a.

 

Abstrahując od powyższego. Widziałem filmiki jak to SRT8 reaguje na ruchy kierownicą przy upalaniu, ale znajomy raczej jeździ spokojnie, ale lubi mieć pod pedałem sporo mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W volvo jest ustawiane dla jednej strony (albo dla obu na raz), w megance ktos ustawia 2 strefy osobno (nie ma tam opcji synchronizacji obu stref naraz)?
 
U siebie takie ustawienie bym wykonal bez patrzenia (tzn raz bym musial popatrzec by wiedziec jaka mam aktualnie nastawiona temperature), pozniej skrecam o ilosc klikniec temperature (wlasciwie razy 2, bo co pol stopnia), w lewym gornym rogu naciskam klawisz i redukuje tym samym pokretlem sile nawiewu - koniec


W megance jest to ale tylko pod warunkiem że klima działa w „automacie”. Trzeba wtedy przytrzymać przycisk „auto” i ustawia taką samą temperaturę dla obu stref. Generalnie średnio logiczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NonPhixion napisał:

To ja znam odwrotną sytuację z życia. Jakiś czas temu mój pewien znajomy jeżdżący M6 był napalony jak szczerbaty na suchary na X5M. Sprzedawca w pewnym salonie potraktował go podobno z buta. (Domniemam, że nie widział czym podjechał pod salon.)

 

My jechaliśmy z psem na grzyby i przypadkiem zatrzymaliśmy się w leśnych ciuchach obłoconym, starym Land Roverem pod salonem BMW. 

 

Weszliśmy, kawa, pogadanka, jazda próbna, zamówienie... pojechaliśmy na grzyby. 

 

Przy odbiorze wielki bukiet czerwonych róż dla małżonki. 

 

Może kolega na zły salon trafił ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chojny napisał:

 

My jechaliśmy z psem na grzyby i przypadkiem zatrzymaliśmy się w leśnych ciuchach obłoconym, starym Land Roverem pod salonem BMW. 

 

Weszliśmy, kawa, pogadanka, jazda próbna, zamówienie... pojechaliśmy na grzyby. 

 

Przy odbiorze wielki bukiet czerwonych róż dla małżonki. 

 

Może kolega na zły salon trafił ;)

 

 

... być może handlowiec miał zły dzień, a nie powinien tego okazywać na kliencie, który chce kupić auto za dosyć spore pieniądze. Znajomy jeździ już tym SRT8 ponad 3 lata (o ile dobrze pamiętam) i sobie bardzo chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki ma to wpływ na to o czym pisałem, obsługa to osobny temat, który ma niebanalny wpływ na wybory klientów. 

 

Pisałem o samochodach a nie o obsłudze salonu, która w naszym przypadku jest wzorcowa a kiedy salon jest zamknięty zawsze jest w obwodzie 24H BMW concierge, dostępne po naciśnięciu jednego przycisku na podsufitce  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu przewodniego, ja zrobiłem krok wstecz czyli my17.

W dodatku niebieski.

6c6a1a6a40b22e6e374a3c748066d783.jpg

Bez tabletów, automatu, 22calowych felg, ceramicznych hamulców, wentylowanych foteli itd.

Zero prestiżu i szacunu na dzielni, zaczynam odliczać czas do pierwszych objawów upg.

No risk no fun ;)

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OBK CVT napisał:

Wracając do tematu przewodniego, ja zrobiłem krok wstecz czyli my17.

W dodatku niebieski.

6c6a1a6a40b22e6e374a3c748066d783.jpg

Bez tabletów, automatu, 22calowych felg, ceramicznych hamulców, wentylowanych foteli itd.

Zero prestiżu i szacunu na dzielni, zaczynam odliczać czas do pierwszych objawów upg.

No risk no fun ;)

Faktycznie lubisz mocne emocje. Rasowany dyszel i STI :)

Kupiłeś z salonu czy używka? Ja odliczam do odbioru swojego - jeszcze 3,5 miesiąca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...